skoda yeti yardım!!!!!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skoda yeti yardım!!!!!!

İleti stroom » 18 Mar 2011, 20:29

arkadaşlar yeti almayı düşünüyorum banka faizleri malum cok yüksek yeti alan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

ben firma ile konuştum 6000 peşindedi gerisi taksitli garanti den ama faizleri cok yüksek yardımcı olrsanız sevinir nasıl bir yol izlemem lazım

stroom
CLASSIC
CLASSIC

İleti octaviaman » 18 Mar 2011, 21:08

Arkadaşım ne kadar çok peşinat o kadar az yük.6000 peşinatla 50000 TL lik araba almak akıl işi değil.Her türlü alışverişimde desturum alacağım malın en fazla yarı parasına borçlanmak şeklinde olmuştur hep.Başka türlü almam zaten hevesime de taş basarım olur biter.

Allah gönlüne göre versin.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti stroom » 18 Mar 2011, 22:09

peugeot un işbankası ile anlaşmasıvar siteden baktım kredileri çok çazip skodada bu yok ben önden 8 000 vereceğim en uygun aracını 42000 anlaştım 34 000 kredi alacağım kıredide bankalar malüm geç.... yorlar 34 oluyor 52 falan demek istediğim bu şekilde alan varsa izlediği yolu anlatırsa çok memnuu olurum
stroom
CLASSIC
CLASSIC

İleti YetisizFakir » 19 Mar 2011, 05:01

TIK para ile al

ya da

arkadaşın da dediği gibi

bağrına taş bas

ben öyle yapıyorum
Kullanıcı avatarı
YetisizFakir
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Murat GÜMÜŞEL
Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti stroom » 19 Mar 2011, 13:20

benim almam lazım yaw nereye kadar taş basacağız bankalar kredileri düşürse bari zaten benzin pahalı arabayı kapı önüne köpek gibi bağlıyacağız
stroom
CLASSIC
CLASSIC

İleti maximous » 19 Mar 2011, 16:13

Hocam krediler şu an piyasanın en dip noktasında. Bundan daha düşük ne kadar olabilir. Bir ara Skoda da Yeti için 0.79 faizli tamamına kredi kampanyası vardı, onu bir araştırın derim.
maximous
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yalçın Deniz
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2013 Kia Ceed Concept Plus

İleti stroom » 19 Mar 2011, 16:39

maximous yazdı:Hocam krediler şu an piyasanın en dip noktasında. Bundan daha düşük ne kadar olabilir. Bir ara Skoda da Yeti için 0.79 faizli tamamına kredi kampanyası vardı, onu bir araştırın derim.

vallahamı varsa bir araştırayım sana da denk gelirse haberim olsun kardaşım..... şimdiden saolasın
stroom
CLASSIC
CLASSIC

İleti maximous » 19 Mar 2011, 17:28

Tamam hocam bende bir araştırayım. Sende sağol
maximous
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yalçın Deniz
Arabanız: 2013 Kia Ceed Concept Plus

İleti stroom » 19 Mar 2011, 17:49

yılbaşından önce o kanpanya varmış şuan yokmuş vdf diye birşey var dedi bir hesap cıkakaracaklar bakalım
stroom
CLASSIC
CLASSIC

İleti MATO YETI » 21 Mar 2011, 15:27

VDF'den dilediğiniz gibi kredi alabilirsiniz. Ben 3 kez aldım. vdf.com.tr'yi inceleyin. Skoda VW grubunda olduğu için uygun koşullarda kredi alabiliyorsunuz, artı bankaya gitme derdi yok, tüm işlemler bayide gerçekleşiyor ve çok hızlı sonuçlanıyor.
İstediğiniz kadar peşinatla kredi kullanabilirsiniz. Ben sıfır peşinatla bile kullanmıştım. Burada önemli olan gelir seviyeniz ve durumunuza göre ödeme miktarını iyi ayarlamak. Düzenli maaş alıyorsanız düzenli ödeme, arada prim alıyorsanız da ödemelerinize ara taksitler ekleyerek faiz miktarını düşürebilirsiniz.
Yeti almayı çok istiyorsanız ve geliriniz yetmiyorsa balon ödeme ile düşük taksitli kredi alabilirsiniz. Bu durumda ödemenin bir kısmı diyelim 12.000 TL son taksite kalıyor. Bu şekilde aracınızı takasa vererek yenileyebiliyorsunuz. Üzerine yeni bir kredi çekebiliyorsunuz. VDF'den kredi kullandığınızda bir dahaki sefere faiz indirimi alıyorsunuz. Dediğim gibi, ben 3 kez kullandım, sonuncusu balon ödemeliydi mesela. Skoda aldıktan sonra VW grubundan vazgeçemeyeceğinize göre VDF de size en uygun kurum olacaktır diye düşünüyorum :)
Hayırlısı olsun.
Forumların amacı kişisel tartışma değil bilgi paylaşımıdır. En az soru sorup yardım aldığımız ölçüde biz de başkalarına yardımcı olmalıyız. Gereksiz yazışmalarla başka insanların karşılıksız ve iyi niyetli zamanlarını boşa harcamamaya çalışalım lütfen.
Kullanıcı avatarı
MATO YETI
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Citigo ASG / Golf VII 1.4 TSI DSG Highline

İleti stroom » 21 Mar 2011, 18:42

MATO YETI yazdı:VDF'den dilediğiniz gibi kredi alabilirsiniz. Ben 3 kez aldım. vdf.com.tr'yi inceleyin. Skoda VW grubunda olduğu için uygun koşullarda kredi alabiliyorsunuz, artı bankaya gitme derdi yok, tüm işlemler bayide gerçekleşiyor ve çok hızlı sonuçlanıyor.
İstediğiniz kadar peşinatla kredi kullanabilirsiniz. Ben sıfır peşinatla bile kullanmıştım. Burada önemli olan gelir seviyeniz ve durumunuza göre ödeme miktarını iyi ayarlamak. Düzenli maaş alıyorsanız düzenli ödeme, arada prim alıyorsanız da ödemelerinize ara taksitler ekleyerek faiz miktarını düşürebilirsiniz.
Yeti almayı çok istiyorsanız ve geliriniz yetmiyorsa balon ödeme ile düşük taksitli kredi alabilirsiniz. Bu durumda ödemenin bir kısmı diyelim 12.000 TL son taksite kalıyor. Bu şekilde aracınızı takasa vererek yenileyebiliyorsunuz. Üzerine yeni bir kredi çekebiliyorsunuz. VDF'den kredi kullandığınızda bir dahaki sefere faiz indirimi alıyorsunuz. Dediğim gibi, ben 3 kez kullandım, sonuncusu balon ödemeliydi mesela. Skoda aldıktan sonra VW grubundan vazgeçemeyeceğinize göre VDF de size en uygun kurum olacaktır diye düşünüyorum :)
Hayırlısı olsun.

çok teşekkür ediyorum ilginiz için işlemlerimi yarın başlatıyorlar.
stroom
CLASSIC
CLASSIC

İleti erdemguner35 » 21 Mar 2011, 18:49

Öncelikle hayırlısı olsun...
Yav millet sapır sapır Yeti sahibi oluyo.... Ekim de bitecek taksidim var, halkbankın 4 ay ertelemeli taşıt kredisi kampanyası muhabbetti var faizleride iyi sayılır... Eğer devam ederse bende Haziran gibi bir yeti sahibi olmayı planlıyorum... kampanya devam etmezse Ekim e artık
Rüyalarıma giriyo valla

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti lsevinc » 22 Mar 2011, 14:11

stroom yazdı:
maximous yazdı:Hocam krediler şu an piyasanın en dip noktasında. Bundan daha düşük ne kadar olabilir. Bir ara Skoda da Yeti için 0.79 faizli tamamına kredi kampanyası vardı, onu bir araştırın derim.

vallahamı varsa bir araştırayım sana da denk gelirse haberim olsun kardaşım..... şimdiden saolasın

ben 0.79 ile alan şanslılardan biriyim..
Kullanıcı avatarı
lsevinc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Levent Sevinç
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda YETİ Greenline

Yeti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir