Maxi-dot özelliği sonradan eklenebilirmi?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Maxi-dot özelliği sonradan eklenebilirmi?

İleti erdemguner35 » 04 Ekm 2011, 18:33

Arkadaşlar selam... başlıkta da belirttiğim gibi acaba maxi-dot özelliği sonradan eklenibilrmi diye merak ettim...

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti felicia042 » 04 Ekm 2011, 20:18

maxi dot bilgi ekranından bahsediyorsunuz. servise sormanız daha mantıklı gibi, sadece ekranlamı oluyor acaba yada başka donanımlar gerekiyor mu?
Kullanıcı avatarı
felicia042
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ayhan
Nereden: Konya
Arabanız: VW POLO 1.0

İleti erdemguner35 » 04 Ekm 2011, 21:10

maxi dot lu ekranla maxi dotsuz ekranı inceledim her ikiside aynı... yazılım ve silecek kontrol kolu değişimiyle olabilirmi acaba diye merak ettiydim... servise sorayım bari.... teşekkürler....

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti pureman » 05 Ekm 2011, 11:06

olmuyor sanırım.. boardun da değişmesi gerekiyor.. aslında 400tl civarı bir paraya malolan bişey başlangıçta istenince.. yurt dışında daha da uygun ama Türkiye de ben bunu sonradan ekleyebileceklerini sanmıyorum..
pureman
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: Yeti Active 2011, Octavia Elegance 2010

Yeti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir