skoda yeti..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skoda yeti..

İleti bozdagbulent » 15 Oca 2012, 17:22

bugün ligtv 3'te skoda yeti'yi tanıttılar.. aracı test eden kişinin dediği çok hoşuma gitti sizinle paylaşayım istedim. 'bütçeniz kısıtlı ancak iyi bir araba almak istiyorsanız size önerim skoda olur' daha sonra bunun nedenlerini anlattı vw grubunun olduğu için sağlamdır motoru iyidir falan diye.. ben skoda fabia alırken çok kararsızdım hiç bilmediğim bi araçtı ve bana hyundai getz'den bile pahalı demişlerdi. şimdi bir kez daha haklı gururunu yaşıyorum iyiki fabia almışım :)

bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Bozdağ
Nereden: Eskişehir
Arabanız: fabia elegance

İleti muhammed emin » 15 Oca 2012, 19:05

hyundai getz nireee fabia nireee
muhammed emin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: muhammed emin
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda octavia 1,6 classic

İleti ayhani » 15 Oca 2012, 19:39

Bundan 2 hafta önce sabah işe giderken radyo d'de Hakan GÜNDÜZ'ü test sürüşüne götürmüşler ve programına reklam vermişler öve öve bitiremiyordu.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodahastası » 15 Oca 2012, 21:36

Bende bazen duyuyorum hakan gündüz'ün programında bide yazında fabia rs reklamları koyuyorlardı lig tv de artık skoda yı herkez duyuyor bence gazeteye göre radiodan daha çok kişiye ulaşıyorlar hemde radio ilanları daha ucuz,artık şubatta çıkıcak 1.6 tdı greenline için heryerde reklam görürüz. :D
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti bozdagbulent » 16 Oca 2012, 15:38

muhammed emin yazdı:hyundai getz nireee fabia nireee

getz alan biriyle konuştum geçenlerde hyundai getz'i bi alırken bi de satarken çok mutlu oldum hyundai getz alacağına bianchi bisiklet al ona bin daha iyi demişti :)
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

İleti Bluedays » 16 Oca 2012, 16:26

bozdagbulent yazdı:bugün ligtv 3'te skoda yeti'yi tanıttılar.. aracı test eden kişinin dediği çok hoşuma gitti sizinle paylaşayım istedim. 'bütçeniz kısıtlı ancak iyi bir araba almak istiyorsanız size önerim skoda olur' daha sonra bunun nedenlerini anlattı vw grubunun olduğu için sağlamdır motoru iyidir falan diye.. ben skoda fabia alırken çok kararsızdım hiç bilmediğim bi araçtı ve bana hyundai getz'den bile pahalı demişlerdi. şimdi bir kez daha haklı gururunu yaşıyorum iyiki fabia almışım :)

O eskidendi dostum. Octaviaya 40-45.000 fabiaya 28-30.000 TL, hatta 2005-2006 fabiaya 20-22.000 fiyat istiyorlar. Bütçesi bu kadar sınırlı bir kişi olsam, fabia yada octavia almazdım :D
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti bozdagbulent » 16 Oca 2012, 16:51

Bluedays yazdı:
bozdagbulent yazdı:bugün ligtv 3'te skoda yeti'yi tanıttılar.. aracı test eden kişinin dediği çok hoşuma gitti sizinle paylaşayım istedim. 'bütçeniz kısıtlı ancak iyi bir araba almak istiyorsanız size önerim skoda olur' daha sonra bunun nedenlerini anlattı vw grubunun olduğu için sağlamdır motoru iyidir falan diye.. ben skoda fabia alırken çok kararsızdım hiç bilmediğim bi araçtı ve bana hyundai getz'den bile pahalı demişlerdi. şimdi bir kez daha haklı gururunu yaşıyorum iyiki fabia almışım :)

O eskidendi dostum. Octaviaya 40-45.000 fabiaya 28-30.000 TL, hatta 2005-2006 fabiaya 20-22.000 fiyat istiyorlar. Bütçesi bu kadar sınırlı bir kişi olsam, fabia yada octavia almazdım :D

hocam bedavaya da olacak değil ya :) şu an türkiyede araç piyasası çok yüksek vw gibi araçlarla kıyaslayınca normal bence fiyatlar
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodahastası » 16 Oca 2012, 16:53

bozdagbulent yazdı:
Bluedays yazdı:

hocam bedavaya da olacak değil ya :) şu an türkiyede araç piyasası çok yüksek vw gibi araçlarla kıyaslayınca normal bence fiyatlar

+1000
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti Henien » 16 Oca 2012, 18:04

Bluedays yazdı:

+1

arka camı manuel octi satıyor adamlar. Şöyle bir donanım olsun dersen 50 binin üstünde. E skodayı överken ne diyorlar "VW aldıktan sonra değişti" di mi. Niye çakmasını alayaım gerçek VW varken.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti derbeder » 26 Oca 2012, 10:44

Henien yazdı:
Bluedays yazdı:

+1

arka camı manuel octi satıyor adamlar. Şöyle bir donanım olsun dersen 50 binin üstünde. E skodayı överken ne diyorlar "VW aldıktan sonra değişti" di mi. Niye çakmasını alayaım gerçek VW varken.

Skoda başka bir markanın çakması değildir. 1895 yılında Laurin & Klement ismi ile kurulmuş, 1899 da motosiklet, 1905 te ise otomobil üretmeye başlamıştır. 1991'de Volkswagen Grubu tarafından satın alınmıştır.Motor , şanzıman ve bir kısım başkaca mekanik aksam VAG gurubunda müşterek kullanılıyor. Aynı durumda olan Audi ve bugatti de vw çakması değildir. İşin aslı; vw, çakması yapılacak, gözde büyütülecek, bulunmaz hint kumaşı araçlar üretmez. EKonomik orta sınıf araçlar üretir, maalesef ötv ve kdv yüzünden yüzbinlere passat satıldığından ülkemizde bu hürmeti görür.
derbeder
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: güner kanat
Arabanız: Skoda yeti 1.2 Ambition

Yeti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir