YETİ test ettirecek gönüllü varmı?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YETİ test ettirecek gönüllü varmı?

İleti syntor » 17 Nis 2012, 22:48

Merhaba,

yeti 1.2 DSG almak istiyorum, fakat ne kadar bayi gezdiysem hepsinde active modeli test aracı vardı. bildiğiniz gibi active modeli boşline olduğu için yol bilgisayarı yok.

Yeti 1.2 ambition yada elegance aracı olup istanbulda oturan gönüllü test ettirecek bir arkadarş varmı? yakıt tüketim değerlerini kendi gözlerimle görmek istyorum.

yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

syntor
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: tunc bilir
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: honda

İleti c.muhammed » 17 Nis 2012, 23:43

İyi akşamlar... Active modelinde yol bilgisayarı var ama maxidot bilgi ekranı yok yani yakıt değerlerini, çalışma süresini, ortalama hızı, yapılan mesafeyi vb. bilgileri gösteriyor.
Kullanıcı avatarı
c.muhammed
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Muhammed
Arabanız: Yeti 1.2 TSI DSG Active

İleti erdemguner35 » 18 Nis 2012, 12:52

c.muhammed yazdı:İyi akşamlar... Active modelinde yol bilgisayarı var ama maxidot bilgi ekranı yok yani yakıt değerlerini, çalışma süresini, ortalama hızı, yapılan mesafeyi vb. bilgileri gösteriyor.

Hocam benim mi yanlışım var yoksa sizin mi? siz sipariş vermeden öncemi yol bilgisayarı seçeneği eklettiniz mi yoksa halihazırda mı vardı? benim de 1,2 dsg var ama basılmadık düğme bırakmadım ama ekranda öyle bir şey söz konusu değil? siz de nasıl var hocam biraz açar mısınız konuyu.

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti skodahastası » 18 Nis 2012, 14:35

erdemguner35 yazdı:
c.muhammed yazdı:İyi akşamlar... Active modelinde yol bilgisayarı var ama maxidot bilgi ekranı yok yani yakıt değerlerini, çalışma süresini, ortalama hızı, yapılan mesafeyi vb. bilgileri gösteriyor.

Hocam benim mi yanlışım var yoksa sizin mi? siz sipariş vermeden öncemi yol bilgisayarı seçeneği eklettiniz mi yoksa halihazırda mı vardı? benim de 1,2 dsg var ama basılmadık düğme bırakmadım ama ekranda öyle bir şey söz konusu değil? siz de nasıl var hocam biraz açar mısınız konuyu.

2012 de yol bilgisayarı var ama maxi dot değil silecek kolundan değişiyor
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti c.muhammed » 18 Nis 2012, 14:50

2011 yeti 1.2 tsi dsg active modelinde önceden sipariş filan vermedik ama yol bilgisayarı var silecek kolundaki düğmeden bilgiler görülebiliyor silecek kolunun ucundaki yukarı aşağı tuşlarına basarak daha önceden denemediyseniz bi kontrol edin ekranda sırasıyla gösterir bilgileri fakat maxidot bilgi ekranı yok ordanda kapı kilitlenme süresi far sensörü ayarları vb ayarlar yapılıyor bildiğim kadarıyla.
Kullanıcı avatarı
c.muhammed
CLASSIC
CLASSIC

İleti firarim19 » 18 Nis 2012, 15:39

Yeti actşvede yol bilgisayarı bulunuyor,

Yakıtı direk kullanan arkadaşlar size söyler. Hemde aylardır testte adamlar :)
93 Favorit L
99 Felicia GLX LPG
03 Fabia Elegance 1.4 LPG
11 Fiesta TDCI
15 Rapid Spaceback 1.2 MPI

Skoda bir bakış açısı, bir yaşam tarzıdır. Mütevaziliğin simgesidir.
firarim19
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Samsun
Arabanız: Rapid Spaceback 2015

İleti erdemguner35 » 18 Nis 2012, 15:47

valla benim araba 2011 ama silecek kolunda öyle bir şey yok....

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti c.muhammed » 18 Nis 2012, 15:50

yakıt konusu kullanımla güçlü şekilde bağlantılı normal şehir içi kullanımda (İstanbul) tabi trafik çok yoğun değilse 7.5 - 7.9 lt arası yakıyor şehirarası 5.5-6.5 lt arası araba dolu ve yükü ağırken istanbul-erzincan-erzurum arası değerler yakalamıştım. spor moda alındığında 9.5 - 11 lt arasınıda görebilirsiniz tabi ama hakkınıda fazlasıyla verir performans olarak :)
Kullanıcı avatarı
c.muhammed
CLASSIC
CLASSIC

İleti erdemguner35 » 18 Nis 2012, 15:53

vay anasını arkadaş ya benim ne suçum vardı ki yol bilgisayarsız araba denk geldi.

Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodahastası » 18 Nis 2012, 17:19

erdemguner35 yazdı:vay anasını arkadaş ya benim ne suçum vardı ki yol bilgisayarsız araba denk geldi.

2012 modellerde geldi diye biliyorum
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

Yeti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir