kapilardan gelen sesler

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

kapilardan gelen sesler

İleti sedatbzkrt » 17 Tem 2013, 22:54

Arkadaslar bu sorun ile ilgili yarin servise gidiyorum. Aracimi almis oldugum bayinin servisinde dalga gecer derecede cevap verdiler. Skoda sikayet hattini aradim. Bizzat servis randevusu konusunda ve diger problemler konusunda yardimci oluyorlar. Suzlerede tavsiyem sikayet hattini mutlaka arayin. Yoksa seevisler garantili oldugu icin baslarindan atmaya calisiyorlar.yarin servis sonucunu paylasacagim.

sedatbzkrt
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: sedat bzkrt
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SKODA YETİ 1.2 TSI

İleti bomax01 » 17 Ağu 2013, 21:58

Hocam servis sonrasını burada paylaşırsanız memnun olurum.
bomax01
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emran ŞAHİN
Nereden: Burdur
Arabanız: Yeti Greenline 1.6 TDI

İleti Cengizmalatyali » 14 Arl 2014, 19:00

Merhaba arkadaslar benim kapilardan hic sorunum yok fakat bu cam tavan cok ses cikariyor ne yapacagiz
Cengizmalatyali
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Cengiz malatyali
Nereden: Muğla
Arabanız: Yeti

İleti ausben » 19 Arl 2014, 23:05

Aynı sorun bende de vardı. Sağ ön kapı zamanla çok ses yapmaya başladı. Frene bastığımda, kasisten geçerken vs ses sürekli gelmeye başladı. Servise gittim. Başta olmaz gelmemesi lazım vs dediler. Sonra servis elemanı ile birlikte kurcalarken sorunu çözdük. Kapının dış kısmındaki fitillere elimizle bastırınca yerine biraz daha oturuyor. İç taraftaki fitiller değil. Kapı kapalı iken arka kapı ile ön kapı arasında dışardan hafif görünen fitiller. Onlara bir bastırın ve yerine iyice oturtun. Bunu yapınca bende ses bir daha gelmedi kurtuldum.

Cam tavan için de belki buna benzer bir çözüm vardır. Bende cam tavan olsaydı bakma fırsatım olurdu.
ausben
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 1.6 TDI DSG YETI Otomatik

Yeti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir