YETİ'NİZİN KIYMETİNİ BİLİN. :)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YETİ'NİZİN KIYMETİNİ BİLİN. :)

İleti dursunsahin » 15 Eyl 2013, 10:46

yeti.jpg
Kameralı araç panik yarattı

Adana'da üzerinde kameralar bulunan otomobil paniğe neden oldu. Gelen ihbar üzerine inceleme yapan polis, aracın bir navigasyon şirketine kayıtlı olduğunu tespit etti.

Son güncelleme: 15 Eylül 2013 11:28 Mynet haber bugün
4.480.414
defa, bu haber
4.593
defa okundu.
[url=javascript:myCms.detay.changeFontSize(2)]javascript:myCms.detay.changeFontSize(2)[/url][url=javascript:myCms.detay.changeFontSize(-2)]javascript:myCms.detay.changeFontSize(-2)[/url]

Adana'da, üzerinde kameralar bulunan yabancı plakalı araç vatandaşların ihbarı üzerinde polis merkezinde incelendi. Aracın bir navigasyon şirketine ait olduğu ve çekim izninin bulunduğu belirlendi. Alınan bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesinde üzeri kameralarla donatılmış yabancı plakalı bir araç gören vatandaşlar, durumundan şüphelenerek ihbarda bulundu. İhbar üzerine harekete geçen ekipler, aracı Gazipaşa Bulvarı'nda durdurdu.
Araç, içerisindeki yabancı uyruklu iki kişiyle Yarbaşı Şehit Erdoğan Çıtak Polis Merkezi'ne götürüldü. Yabancılar Şubesi ekipleri, yaptıkları görüşmede aracın Hollanda merkezli bir navigasyon şirketine ait olduğunu ve personelinin çekim izinlerinin bulunduğunu belirledi. Polonya uyruklu F.K. (46) ile F.T. (27) polis merkezindeki işlemlerinin ardından salıverildi.
http://haber.mynet.com/guncel/kamerali-arac-panik-yaratti-799111-1

..::Fabia'mı seviyorum::..
..::Fabia'mı seviyorum::..
Kullanıcı avatarı
dursunsahin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Dursun ŞAHİN
Nereden: Giresun
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Ambiente 2006

İleti kispest » 15 Eyl 2013, 12:48

Hollanda merkezli bir navigasyon şirketi dediğine göre Tomtom markası olsa gerek. Benim navigasyon cihazı da Tomtom. Bırakın adamlar işlerini yapsın kardeşim. :D
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti mustklc » 15 Eyl 2013, 20:12

o değil de, sahibinden.com daki ilanlara bakıyorum. 2. el yetiler, nerdeyse sıfırından pahalı. neden böyle? bayi sıra mı veriyor. cetta gibi mi oldu?
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti oceans08 » 15 Eyl 2013, 20:47

kispest yazdı:Hollanda merkezli bir navigasyon şirketi dediğine göre Tomtom markası olsa gerek. Benim navigasyon cihazı da Tomtom. Bırakın adamlar işlerini yapsın kardeşim. :D

+1
Kullanıcı avatarı
oceans08
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet ÇİÇEK
Nereden: Bursa
Arabanız: 2007 Fabıa 1.4 TDI Classic

İleti Skoda Daima » 16 Eyl 2013, 17:33

mustklc yazdı:o değil de, sahibinden.com daki ilanlara bakıyorum. 2. el yetiler, nerdeyse sıfırından pahalı. neden böyle? bayi sıra mı veriyor. cetta gibi mi oldu?

Hocam ne bakıyorsun aradaki fiyatlara Sen üç katını yaz ne olacak. Hep söylerim. "Mal satıcıdan alınır, mal alıcıya satılır"
Skoda Daima
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Murat Şerif Keçik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Octavia 1,6 TID DSG

İleti BaTeRRiiSStt » 17 Eyl 2013, 19:00

ben bu aracı 1ay önce kuşadasında gördüm heryerinde vericiye benzer şeyler vardı. hatta yanından geçerken tomtom yazısını gördüm yabancı plakaydı.
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

Yeti

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir