Yeni SuperB TDI Passat'ı da Aldığı Puanla Ezdi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeni SuperB TDI Passat'ı da Aldığı Puanla Ezdi

İleti hakanerdogan » 10 Eyl 2008, 14:30

bence bizim ülkemizde (ki doğru olan bu) benzer özellikteki, fiyatları arasında az fark olan, alım gücü benzer araçlar aynı sınıf kabul edilir. böle olması lazım. 

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti elegance » 10 Eyl 2008, 18:12

komodor iyuide passat cc coupecabrio karısımı bişi ve özel bi seri yani yeni passat degil galeride her iki passattda aynı anda satılacak.yani passat cc makyajlı passat degil özel üretim passat.standart superb nin rakibi de standart passattır eski kasalardada superb passatı yenmişti şimdide önde
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti crash » 12 Eyl 2008, 22:26

Evet passat CC ile superbII mukayese edilmemeli.Segmentleri farklı.Passat CC aynı mercedes CLS gibi coupe formlu fakat 4 kapılı.Yani şöylede diyebiliriz mercedes CLS, passat CC' nin lüks versiyonu.Acaba fiyatı ne kadar olcak çok merak ediyorum şu passat CC' nin.
crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 12 Eyl 2008, 22:33

[quote="crash"]Evet passat CC ile superbII mukayese edilmemeli.Segmentleri farklı.Passat CC aynı mercedes CLS gibi coupe formlu fakat 4 kapılı.Yani şöylede diyebiliriz mercedes CLS, passat CC' nin lüks versiyonu.Acaba fiyatı ne kadar olcak çok merak ediyorum şu passat CC' nin.[/QUOTE] sahibinden.comda uyanık galericinin biri getirmiş
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

Önceki

Superb

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir