yeni superb alan babayiğit

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yeni superb alan babayiğit

İleti 9336 » 16 Oca 2009, 18:55

[quote="Presedent"]Ben dün bir superb teslim ettim izmirde araba elegance 2.0 tdi tiptronik ama orjinal elegance donanımından artıları var..mesela deri koltuk paketi çok ilgimi çekti koltuklarda bel sırt ayalarmalarına kadar herşey mevcut ve arka koltuklar bile ısıtmalı:) zaten ben onu gördükten sonra arabayı incelemek bile istemedim..bu arada arabanın bagajının çift açılırlıgından bahsetmeme gerek yok sanırım o araya bi parantez açayım ama;arbanın arka bagajında vakum özelliği var mercedes in bazı serilerinde oldugu gibi bagajı tam kapatmassanız vakum özelliği ile kendini çekiyor...dikkatimi çeken en güzel özelliğide arabanın orta direk yani B stünu dediğimiz kısmında havalandırma kanalları olması ayrıca ön koltukların altında arkada oturanların ayaklarını ısıtmak içinde hava kanalları bulunuyor....daha yazılıcak çok şey var ama özetle farklı özelliklerini anlatmak istedim...[/QUOTE]
Gerçekten hoş özelliklermiş.
Bu vesileyle aramıza hoşgeldiniz.

Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

İleti goksar » 23 Oca 2009, 23:56

hayatımda ben ve ailem ilk kez skodanın bir arabasını beğendik ve babam kendisi için alacak büyük ihtimalle önümüzdeki yaz içinde. ama skodanın logosundaki şu çirkin yeşil olmasa mükemmel olurdu.. arabanın kendisine söylenecek laf yok kullanmış birisi olarak bunu söyleyebilirim...
goksar
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baho06 » 24 Oca 2009, 00:10

skodayı skoda yapan yeşil ve okun üstüne binmiş adamdır
baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 24 Oca 2009, 00:36

[quote="baho06"]skodayı skoda yapan yeşil ve okun üstüne binmiş adamdır[/QUOTE]

adam demiyelimde kuş tarzı bişey gibi...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti delidolu » 24 Oca 2009, 03:05

[quote="baho06"]skodayı skoda yapan yeşil ve okun üstüne binmiş adamdır[/QUOTE]

Skoda’nın daire içindeki kanatlı oku, hayal etmeyi, özen göstermeyi, hız ve ilerlemeyi sembolize ediyor. Firma, kullandığı amblemle, bütün arabaların bu vasıflara sahip olduğunu göstermek istiyor.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Škoda_Auto

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti tolga_kaan_ » 24 Oca 2009, 11:17

dün bülbüllerin ordan dönerken görünce çekeyim dedim. beyazı güzelmiş :)

tolga_kaan_
CLASSIC
CLASSIC

İleti ihsan » 24 Oca 2009, 15:25

vayy baya bi guzelmıs ya . tr yollarında gorunce daha bi cekıcı gelıyo aslında. hep oyle showroomlarda gormek gıbı . harbi cok oturaklı duruyo yeni kasa passatlardan uzun demı suberb
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti y.emre » 24 Oca 2009, 16:55

sakaryalıyım bende gidip muhakkak incelicem : )
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti baruthane » 03 Şub 2009, 21:18

ilk başta arabayı alan arkadaşa hayırlı olsun demek istiyorum.allah kaza bela göstermesin.

şimdi sormak istediklerime gelince arabanın 1,4 motor olan modelinin donanımı nedir.yani kliması dijitalmi park asistanı varmı? bunları cevaplayan olursa çok sevinirim.saygılarımla

baruthane
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 03 Şub 2009, 21:34

[quote="baruthane"]

ilk başta arabayı alan arkadaşa hayırlı olsun demek istiyorum.allah kaza bela göstermesin.

şimdi sormak istediklerime gelince arabanın 1,4 motor olan modelinin donanımı nedir.yani kliması dijitalmi park asistanı varmı? bunları cevaplayan olursa çok sevinirim.saygılarımla

[/QUOTE]

1.4 tek versiyon değildir, 1.4 ün de farklı donanım seviyeleri vardır.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti 34SCU59 » 07 Şub 2009, 16:18

1.4 ü önerirmisiniz acaba
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti barutoglu » 07 Şub 2009, 16:32

[quote="hakanerdogan"] [quote="baho06"]skodayı skoda yapan yeşil ve okun üstüne binmiş adamdır[/QUOTE]

[/QUOTE]

O amblem "kirpi" değil miydi? bir yerlerden öyle duydum gibi sanki? Hani "skoda" kelimesi de "kirpi" demekmiş ya Çek dilinde...

Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

İleti alpko » 07 Şub 2009, 18:48

[quote="barutoglu"][quote="hakanerdogan"] [quote="baho06"]skodayı skoda yapan yeşil ve okun üstüne binmiş adamdır[/QUOTE]

[/QUOTE]

O amblem "kirpi" değil miydi? bir yerlerden öyle duydum gibi sanki? Hani "skoda" kelimesi de "kirpi" demekmiş ya Çek dilinde...

[/QUOTE]

škoda kelimesinin anlami kirpi demek degildir.. kirpi: ješko ya da ježek  cekcede.. škoda : aslinda yazik, gunah anlamini tasir ya da oto kazalarin da masraf olarakta kullanilir.. belki boylesine kotu anlami olan bi kelimeyi neden bu arac icin kullanmišlar demištim, škoda nin sahibinin soyismi  oldugundan bu ismi kullanmišlar..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baho06 » 07 Şub 2009, 22:24

niye aslan kaplan leopar canavar tilki değil de kipri ben anlıyamadım.patron neden kipri koymuş ki ambleme
baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpko » 07 Şub 2009, 23:56

[quote="baho06"]niye aslan kaplan leopar canavar tilki değil de kipri ben anlıyamadım.patron neden kipri koymuş ki ambleme[/QUOTE]

kardesim kirpi degil zaten.. mesajimi okurmusun tekrar.. adam kendi ismini koymus..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 08 Şub 2009, 12:32

[quote="alpko"]
[quote="barutoglu"][quote="hakanerdogan"] [quote="baho06"]skodayı skoda yapan yeşil ve okun üstüne binmiş adamdır[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

škoda kelimesinin anlami kirpi demek degildir.. kirpi: ješko ya da ježek  cekcede.. škoda : aslinda yazik, gunah anlamini tasir ya da oto kazalarin da masraf olarakta kullanilir.. belki boylesine kotu anlami olan bi kelimeyi neden bu arac icin kullanmišlar demištim, škoda nin sahibinin soyismi  oldugundan bu ismi kullanmišlar..
[/QUOTE]

škoda nin anlamini bilmeyen kalmasin, konuyu guncellemek istedim..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 08 Şub 2009, 14:31

[quote="alpko"] [quote="alpko"] [quote="barutoglu"][quote="hakanerdogan"] [quote="baho06"]skodayı skoda yapan yeşil ve okun üstüne binmiş adamdır[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClapClap
ClapClap
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti alpko » 08 Şub 2009, 14:35

[quote="34 SCU 59"][quote="alpko"] [quote="alpko"] [quote="barutoglu"][quote="hakanerdogan"] [quote="baho06"]skodayı skoda yapan yeşil ve okun üstüne binmiş adamdır[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

ClapClap
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Superb

Kimler çevrimiçi