Tehlikeli Rakip

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Tehlikeli Rakip

İleti ufuk05 » 15 Mar 2009, 05:03

skoda markasının geçmişten gelen insanlar üzerinde olumsuz bi önyargısı vardır.Skoda bunu yıkmak için hiçbişi yapmıyor.bundan dolayı ağzıyla kuş tutsada bunu değiştiremez.yeni superb yi kullanma şansım olmadı.testlerde passattan daha iyi çıkmş olsada benim gözümde passattan daha iyi olacağını sanmıyoum.Kendi arabamı poloyla karşılaştırıyorum.Donanım olarak benim araba polodan daha zengin ve daha ucuz ama polonun içine oturdumu kalite farkı hemen kendini belli ediyor.Param olsa ikisi arasında tercih yapacak olsam 0 superb alacağıma ikinci el passattan yana olacaktır.octavia nın dsg şanzımanlı modelini kullanım araba süper ama vw gurubunun önüe geçemez.gene ön yargılı konuşacağım  karşılaştırdımı opel skodadan geride kalacağını sanmıyorum

ufuk05
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34fth61 » 29 Mar 2009, 16:20

bence skodanın geçmişten kalma prestijini tartışmak yersiz, insanlar hala skodayı çarpık bacaklı olarak biliyorlarsa bu yüzden superb gibi bir araçtan vazgeçmek söz konusu değildir bence. ben her iki aracıda inceledim kalite ve konfor olarak superb in eline su dökemez insignia tasarım olarakda daha bi oturaklı superb ikisinide yolda gördüm insignia tuhaf geldi bana emanet gibi duruyo yolda.superb ise çok asil duruyodu. ilk başta resimlerdede bana arkası kötü geldi ama canlı görünce çok hoşuma gitti. arka kısmını beğenmeyenler bilmiyorum gidip inceledilermi aracı.birde yok o bundan iyidir şu bundan iyidir bunların ikiside işe yaramaz passat cc bunlara nal toplatır gibi tartışmalar asla bitmez ve zenginin malı züğürtün çenesini yorar deyminin tam ortasında buluveririz kendimizi.bu gün gidip bir lamborghini murcielago alsan birileri çıkıp o araca da rakip bulur ve bunun sonu gelmez diye düşünüyorum.her aracı kendi kategorisindeki araçla kıyaslamak gerekir ve bu kıyas yapılacaksa insignia doğru bir seçim olmuş ve benim fikrim kesinlikle superb.saygılar.
34fth61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sanitabey » 30 Mar 2009, 00:38

superb in arkası okadar geniş ki kolbastı bile oynanırLOLLOLLOL

sanitabey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34fth61 » 30 Mar 2009, 01:01

[quote="sanitabey"]

superb in arkası okadar geniş ki kolbastı bile oynanırLOLLOLLOL

[/QUOTE]