Superb Ambition 1.4TSI +CC +Bolero +Deri Paketi vs.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Superb Ambition 1.4TSI +CC +Bolero +Deri Paketi vs.

İleti Sathoriani » 25 May 2010, 23:53

Herkese selamlar;

Sonunda aldık, şimdilik resimleri koyamadım çünkü nazar değer diye ben bile bakmaya kıyamıyorum :) Beyaz Ambition da ek olarak Hız Sabitleyici (CC), Bolero, Dört kollu çok fonksiyonlu deri direksiyon ve ufak tefek bişiler daha var.. Aracın fiyatı 52-53bin civarıydı, bize 27bin+Mazda626 (11bin saydılar takasta)=38bin liraya mal oldu.. Araç özürlü adına alındı ö yüzden 38bin yanlış anlamayın :)

Şimdi ilk iş güzel bi Xenon kiti alıcam.. Marka olarak Philips 6000k-8000k (350TL civarında) yada Mtec 6000k-8000k (200TL civarı) düşünüyorum.. Siz ne dersiniz?

İkinci olarak orjinal skoda aksesuarı olan ön spoiler, arka diffizör ve krom egzoz ucu alıcam sanırım :) ama bunlarda yaklaşık 700-800TL tutacak o yüzden biraz bekliyecem :)

Ve Son olarak Sis farı ve Uzun farları da xenona çevirmeyi düşünüyorum.. (ama yağmur ve karda xenon çok iyi performans vermezmiş o yüzden uzunlar ve sislerin normal olması iyi olur dediler, kararsızım)

Resimleri kısa zamanda burdan eklerim inşallah.. Yorum ve görüşlerinizi bekliyorum Xenon farlar ile ilgili.. İnşallah bu arabayı isteyen herkes benim gibi bir gün ona sahip olur ;) Benim ilk Skodam.. Bizimki ilk görüşte aşk gibi bişiydi :) Aranıza katıldığım için de mutluyum ayrıca..

Görüşmek üzere

Kullanıcı avatarı
Sathoriani
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Elazığ
Arabanız: Superb Ambition 1.4 TSI

İleti onurhan2006 » 26 May 2010, 00:09

aramıza hoşgeldiniz :)
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

İleti fıratt » 26 May 2010, 07:46

hayırlı olsun..
2 hafta once elezığdaydım gordugume inanamadım heryer skoda kaynıyordu,ozellikle roomster boldu diğer modellerde oldukça fazlaydı,ancak kuçuk otopark bahçesi gibi bir yere pazar gunu otopazarı kuruluyor ve içinde bir tane bile satılık skoda yoktu..eleazığlılar oldukça sevmiş skodayı
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti themarine » 26 May 2010, 19:03

yq ben comfort bolero ekran cc yan cam çıtaları yan marşpiyeleri 51 ealdım kazıklandık gibi geliyor :(
themarine
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ardahan
Arabanız: superb tsi

İleti balarest » 26 May 2010, 19:44

hayırlı olsun allah kazasız gunlerde kullanmayı nasıp eder ınsallah
evet bence uzun farlar normal olmalı bende oyle yaptım. kardesım elektrık teknısyenı(otomotıv) bu sekıldde daha saglıklı olur dedı.
balarest
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri

İleti themarine » 26 May 2010, 20:03

NEZAMAN aldınız hayırlı olsun c bolero ekran yan marşpiyeler .51bin tl rosso kırmızı bizim polo taklalı çıktı 2.el almıştık.ondan indirim yapamadık.bide bu aracımda büyük boy yolbilgisayarı vAR dediler bayiden doğrumu yoksa tüm donannımlarda aynı yol bilgisayarımı var?
themarine
CLASSIC
CLASSIC

İleti octaviaman » 26 May 2010, 22:14

Hayırlı olsun polo fiyatına kapmışsınız aleti.Kazasız belasız kullanın.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti alpino » 26 May 2010, 23:03

dostum hayırlı olsun yeni aracın. darısı başımıza :)
düşündüklerine gelince uzunlarını ve sis farlarını şahsen orijinal tutmanı öneririm çünkü dediğin gibi xenon farların kötü hava şartlarında verimleri gerçekten düşüyor. bir de eğer normal farlarına xenon taktıracaksan mümkün mertebe k değerini düşük tutmaya çalış. ne kadar yüksek k değerine çıkarsan farların rengi o kadar maviye kayar ve aydınlatma olumsuz etkilenir. yanlış hatırlamıyorsam orijinal xenon kitler 4300k değerine sahip.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti Sathoriani » 27 May 2010, 00:39

@samet

evet elazığda skoda çok var, superb bile peynir ekmek gibi satılıyor :)

@themarine

dostum büyük yol bilgisayarı dediği maxidot ekran sanırım.. o comfortlarda opsiyon evet ama ambition ve elegance da standart.. ayrıca senin araç bordo galiba (metalik yani).. comfort 46990 + 1100 metalik + 1000 civarı bolero + maxidot + hız sabitleyici desen bile 51 yapmaz bence.. çünkü normal ambitonlar 51990 sanırım, ki onlarda comforta göre bayağı özellik var.. sana tavsiyem -için rahat etsin en azından- eline bi superb kataloğu al ve comfortta olmayan opsiyonlara bak ve sende hangileri varonu tespit et.. sonra skoda bayisinden bu opsiyonların fiyatını öğren.. bizim ambition elegance gibi bişiy çünkü tek eksisi AFL Bi-Xenon farlar ve elektrikli hafızalı koltuklar.. Senin comfortta ambition ayarında bişiy olabilir.. Bizimkini bayaa iyi bi fiyata aldık saolsun yardımcı oldu Skoda Elazığ.. Sen dediğim gibi bi superb kataloğu bul ve donanımlara bak.. sende comfortun standart donanımına ek neler var ne bunların maliyeti nedir araştır.. için rahat eder belki ;)

bu arada daha yeni aldık 15 gün filan oldu.. Xenon farlara gelince; sadece kısalara (mercekli olan kısıma) takıcaz ama marka konusunda tereddüt ediyorum Philips mi Mtec mi? Serviste dandik bi marka var gel 250TLye takalım diyolar ama pahalı geldi bana.. Philips 350 civarı Mtech 200 civarı.. ama serviste takmanın avantajı da ayrı bi konu tabi :mrgreen: biraz daha bekliyecem sanırım
Kullanıcı avatarı
Sathoriani
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti themarine » 27 May 2010, 19:13

sathoriani ödeme planımı gözdeem geçirdim pardon ya 49bin e gelmiiş benim araç pardon !!! :?
themarine
CLASSIC
CLASSIC

İleti Sathoriani » 27 May 2010, 20:50

o zmn normaldir fiyatı, hatta indirim bile yapmışlar ;) güle güle kullanın.. 8-)
Kullanıcı avatarı
Sathoriani
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti themarine » 28 May 2010, 19:27

ya bu comfordda yol bilgisayar modlarına nasıl ulaşılıyor ?
themarine
CLASSIC
CLASSIC

Superb

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir