ATİK OTOMOTİV SERVİSİNE UĞRAMAYIN.BENIM GIBI MADUR OLURSUNUZ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ATİK OTOMOTİV SERVİSİNE UĞRAMAYIN.BENIM GIBI MADUR OLURSUNUZ

İleti bahrierdoğan » 12 Ekm 2010, 16:29

BUNDAN 2 AY ÖNCE KAZA YAPTIGIM İÇİN ARACIMI ALDIGIM ATIK OTOMOTIVE BIRAKTIM.SİGORTA İŞLEMLERİ EXPER DERKEN BİR BUCUK HAFTA SURDU.ARACIM ÇOK BUYUK BIR KAZA ATLATMAMIŞTI.2 HAFTA SONRA TESLIM EDERIZ DEDILER.....TAM 2 AY BENIM ZORUMLA TELEFONLA SIKISTIRIP GIDIP GELDIGIM ICIN BITIREBILDILER.ONLARIN ACISINDAN BITTI TABI AMA ARACI TESLIM ALDIGIMDA ARIZA IŞIĞI YANIYORDU.BUNU ORADAKI USTAYA SOYLEDIGIMDE AYNEN SU CVP VERDİ:ABİ ÖNEMLİ DEĞİL MÜSAİT OLUNCA GETİR BAKARIZ...COK SACMA HATTA İĞRENÇ ÖYLE DEGILMİ.RESMEN DALGA GECİYORLAR.2 AY ARABASIZ KALMISIM VE BUTUN İŞİM ARABA İLE VE BANA TEKRAR GETİR DİYOR .ÇOK TERBİYESİZ VE SORUMSUZ BİR SERVİS

bahrierdoğan
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: BAHRİ ERDOĞAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SUPERB

İleti SKODA 135 » 12 Ekm 2010, 16:42

Sana yapan bana neden yapmasın?
Oyuncak sanmayın ahlâk-ı milli, rûhî millidir.
Onun ilkâsı en korkunç ölüm, mevt-i külli'dir.
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Abdullah Pınarlı
Nereden: Uşak
Arabanız: Skoda Favorit

İleti lionrem » 12 Ekm 2010, 17:01

Merhaba, şikayetim var.coma aynı olayı yazın. Ve ayrıca Tüketici mahkemesine ayrıntılı bir şekilde tazminat davası açın.
Kullanıcı avatarı
lionrem
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Octavia Elegancemi sattım

İleti felicia_3437 » 12 Ekm 2010, 17:45

dün arkadaşıma octı bakmaya gıtık adamlarda ılgı alka yok neredeyse dedım hadı bın arbaya arbayı ben tanıtıyorum bildiğim kadarıyla ordan da seyredıyorlar bır kız var hele kapının önune oturmuş surekli elinde sıkara kulahında cep telefonu sözde müşteri temsilcisiymiş ama müşteri temsilcisinin cep numarasının müşteride işi olmaz diye bılıyorum ama cok ilgisi buldum yanı bu arada butun aracları ınceledım hepsi bir irinden muhasam yapıya sağipler di heleki süperb nın bagajı cok hoşuma gıtı cift acılması........ : :shock:
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti taner_octavia » 12 Ekm 2010, 18:15

aracımın bakımını yaptırmıstım triger setini falan degistirttim.1 hafta sonra istanbul skodadan aradılar merkezden artık tam nerden bilmiyorum.bozkurt otoda bakımız yapılmıs aracınız memnunmusunuz .size ilgi gosterdilermi .bi sikayetiniz varmı falan baya sordular en sonunda arabanızı yıkadılarmı size teslim etmeden once falan dediler.arabayı yıkamadılar ama memnunum dedim ilgilerinden isciliginden.forumdada atik icin baya sikayet duydum merkezi arayın bence servis konusunda sikayetlerinizi bildirin etkili olucaktır bence.
Octavia'ya hayranım , Elegance hastayım :)
Kullanıcı avatarı
taner_octavia
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Taner Semercioğlu
Nereden: Bursa
Arabanız: Kia Sportage

İleti balarest » 12 Ekm 2010, 18:48

bu tur olayları forumda paylasarak dıger ınsanları uyarmalıyız hatta protesto edılırse sonuc ıtıbarı ıle kendılerıne gelırler hatta bır servıste yasadıgınız baska servıste anlatın mukayyese olustrun
balarest
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri

İleti sonertevfik » 25 Ekm 2010, 09:08

ARKADAŞLAR BEN BU KONUDA SİZLERE KATILMIYORUM. ARAMIZDA ATİK SKODA'YA KARŞI ART NİYET BESLEYEN KİŞİLERİN OLDUĞUNU SANIYORUM...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti hetepe » 25 Ekm 2010, 10:11

sonertevfik yazdı:ARKADAŞLAR BEN BU KONUDA SİZLERE KATILMIYORUM. ARAMIZDA ATİK SKODA'YA KARŞI ART NİYET BESLEYEN KİŞİLERİN OLDUĞUNU SANIYORUM...

Soner Bey, cevabın çok kuru kalmış...
Buradaki şikayetçiler gerekçeleri ile birkaç durumu ortaya koymuşlar, sense olayı merkezinden sorup, araştırmadan atik e karşı art niyetliler olduğunu söylüyorsun, bunu söyleyebilmen için bu art niyetlilerin daha önceden yaptıkları atik karşıtı söylemlerini ortaya çıkarmalısın.
Sonuçta burayı doğru birşekilde bir tek sen savunabilirsin.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti aekaragoz » 25 Ekm 2010, 10:13

Ben de bu güne kadar bir sıkıntı yaşamadım Atik'te.
aekaragoz
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Skoda Superb

İleti felicia_3437 » 25 Ekm 2010, 11:56

hatırladığım kadarıyla soner bey atık pılazada calışıyor du o yuzden böyle yazmş ama bılemıyorum art nıyet yok efendım geldiğim zaman oraa bır güler yüz olsa idi oradan cıkarken kapıda derı döşemeli otomatık 2000 bin motorlu 2005 model octi şuanda kapım önünde uruyor olurdu emin ola bilirsin buna arabanın özeliklerinde sayabilirim istiyorsan tam 40 dakika inceledim o aracı kaputu ac kapa herşeyıne baktım yanı ama 40 daika yanıma kimse gelmedi zor bela bırını cahırdım yanımda benım aldım daki araba ile takz önerdim 13 binlik arabaya 9 bin fiyat verdı nasıl bır satış anlaytışı bu anlmadım
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti balarest » 25 Ekm 2010, 19:32

PEKI EYLUL AYI SONUNDA KAZA YAPAN BIR ARACIN TAMIRI 5000 TL MASRAFLI 4 HAFTA MI SURER MAALESEF SERVIS ANLAYISI YOK BEN BIR CAM ICIN SKODA TURKIYE MALZEME TEDARIKCISI ILE GORUSTUM ADAM NERDEYSE AGLAYACKTI HASSASIYETE BAK BIR DE BUNU ALT KADEMEDEKI SERVISLERE BAK

sonertevfik yazdı:ARKADAŞLAR BEN BU KONUDA SİZLERE KATILMIYORUM. ARAMIZDA ATİK SKODA'YA KARŞI ART NİYET BESLEYEN KİŞİLERİN OLDUĞUNU SANIYORUM...
balarest
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri

İleti lazianke » 25 Ekm 2010, 20:02

geçmiş olsun, servislerin sağı solu pek belli olmuyor, aynı kişilere farklı, farklı kişilere aynı, farklı kişilere farklı muamele edebiliyorlar.
(bu arada MADUR değil mağdur)
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

Superb

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir