2005 MDEL SUBERPİM İÇİN ORJ. CD ÇALAN TEYP

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2005 MDEL SUBERPİM İÇİN ORJ. CD ÇALAN TEYP

İleti akerish » 11 Nis 2011, 01:11

BİLİYOSUNUZ 2005 MODEL ARAÇLARDA KASET VE ARKA BAGAJDA CD DEĞİŞTİRİCİ MEVCUT ANCAK BEN ÖNDEKİ TEYP YERİNE ORJİNAL 2008 2009 MODELLERDEKİ CD Lİ TEYPTEN İSTYORUM YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ LÜTFEN ...

akerish
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 11 Nis 2011, 13:55

Sahibinden gibi sitelerde, elektronikçilerde aramanızı öneririm, bu siteden orjinalini söküp, mp3, usb çalar ,navigasyon vb. takanlar varsa ancak o şekilde alabilirsiniz, yetkili serviste 1000 tl nin üzerinde satılıyor.
Olur da bu şekilde alırsanız, Mp3 çalan yeni modellerinden (octavia tour için üretilen) almanızı öneririm.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti ex37 » 04 May 2011, 07:53

üstad 2003 modelde bende var, eğer bir çözüm bulursan paylaşırmısın, hoşumuza giderse bizde yapalım, ben henüz bir çözüm bulamadım.
Kullanıcı avatarı
ex37
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: İlhan Özşen
Nereden: Konya
Arabanız: Superb 2.8 V6 Elegance

İleti hetepe » 04 May 2011, 09:36

USB ve SD üzerinden mp3 dinleyebilirsiniz, aux girişi ile de harici müzik çalar(ipod vs..) bağlayıp, dinleyebilirsiniz.
Ben de bundan kullanıyorum, çok memnunum.
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-kablo-aksesuar-skoda-usb-adaptor-33211396/detay/
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti ex37 » 05 May 2011, 08:50

bu alet süper bir şeye benziyor ama biraz fiyat pahalı değil mi? Konyada biraz araştırayım, eğer bulamazsam burdan almaktan başka çare kalmıyor... dostum birde "Son pozisyon hafıza fonksiyonu" diye bir şey yazıyor, mp3'ü çalarken yarıda kaydığı yerden devam etme özelliği varmı?

bu arada yardımın için çok sağol
Kullanıcı avatarı
ex37
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 05 May 2011, 10:05

Fiyat fazla gibi görünse de kullanırken alacağınız performans ile verdiğiniz parayı kolayca unutuyorsunuz.
2 yıldan fazla oldu, sorun çıkarmadı, benim küçük oğlan SD kart girişine başka bişey sokmuş, o bölgeyi tamir etmek için geçenlerde söktüm, o kadar.
Çok işlevsel bir alet, varsa direksiyon kumandasına da uyumlu, tüm kontroller orjinal teypten ve direksiyon kumandasından yapılıyor, CD changeriniz varsa onu da aynı anda kullanabiliyorsunuz, orjinal sisteme %100 uyumlu.
Cihazı taktıktan sonra görmenize bile gerek yok, yazdığı gibi çalan parça, arabaya 1 hafta sonra bile binseniz kaldığı yerden devam ediyor, arama yapmanıza fala gerek yok.
Konya'da boşa araştırmayın, bulamazsınız, daha önce aldığım 2 cd çaları da Konyalı 2 arkadaşa gönderdim, onlar orada bulsalar, benden almazlardı sanırım.
Ama yine de araştırmanızı yapın tabii, hurda, çıkma falan denk gelebilir.
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti tuonela » 05 May 2011, 15:15

bana kalırsa eğer almamışsanız daha yeni ve daha fonksiyonel birşey düşünün.Bende zamanında Coll.Plus um için orijinal teyp yanlışlığına düştüm,çuvalla para verdim,şu anda üzülerek söylüyorum verdiğim paralar için pişmanım...
tuonela
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: burak cengiz
Arabanız: octavia collection plus

İleti ex37 » 07 May 2011, 06:25

tuonela yazdı:bana kalırsa eğer almamışsanız daha yeni ve daha fonksiyonel birşey düşünün.Bende zamanında Coll.Plus um için orijinal teyp yanlışlığına düştüm,çuvalla para verdim,şu anda üzülerek söylüyorum verdiğim paralar için pişmanım...

hocam doğru söylüyorsunda, farklı bir şey aldığın zaman 1- estetik bozulacak, 2- gece arabının içi pavyon gibi rengarenk oluyor, orjinal renge uyan birşey bulmak zor, malum skodaların için yeşil yanıyor... 3- genelde teyipler göğse sıfır olmuyor biraz çıkıntı oluyor, şahsen sevmiyorum böyle şeyleri...
Kullanıcı avatarı
ex37
CLASSIC
CLASSIC

Superb

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir