SUPER B ebeğimi bugün aldım..!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SUPER B ebeğimi bugün aldım..!!

İleti elekci83 » 02 Haz 2013, 12:04

Biraz :) geç kaldım ama hayırlı olsun. bende 2 ay önce 1.6tdi aldım. araç gerçekten insanı fazlasıyla tatmin ediyor. aldıktan sonra şunu kesinlikle diyorsun " iyi 20-30 bin tl fazla verip passat almamışım" yanlış anlamayın passata lafım yok görüntü itibariyle hala gözüm onda ama donanım ve fiyat olarak suberb beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor.

ama alacak arkadaşlara tavsiyem fiyat konusunda çok iyi araştırma yapsınlar. benim basiretim tutuldu Erya Otomativden 750 tl fazla para vererek aldım. daha önceden bu serviste çalışan arkadaşla birlikte gittiğim için pazarlık yapma gereği bile duymadım ama saolsun para dostan kazanılır kuralını çiğnemediler benden 750 tl fazla para aldılar. ben yüce otoya karşı içimde beslediğim kötü duygular neticesinde fiyat alma tenezülünde bile bulunmamıştım ama giden 750 tl olunca kendime geldim :)

netice itibariyle kesinlikle alınabilecek ve kesinlikle tavsiye edilebilecek bir araba. yalnız 2013 ün ikinci yarısında çıkacak aracı gördüm bence alacaklar biraz daha beklesinler. benim aldığım aracın arkadan görünümü çok tatmin edici değil ama yeni modelde tam olarak audi a6 ya benzemiş.

elekci83
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: RESUL DİP
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: SUBERB 1.6 TDI

İleti tolga7482 » 03 Haz 2013, 08:18

Hayırlı olsun. Güzel günlere kazasız belasız kullanın.
tolga7482
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Tolga İplikci
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Yeti

Önceki

Superb

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir