1,4 Tsi araça özel LPDİ Likit Lpg Sistemi %50 tasarruf

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

1,4 Tsi araça özel LPDİ Likit Lpg Sistemi %50 tasarruf

İleti uysalotogaz » 14 Arl 2012, 14:45

Vialle marka LPDİ (Likit Propan Direkt İnjeksiyon) Tsi motorlara özel olarak tasarlanmış bu sistemde aracın emme manifoltunu delmeden aracın kendi enjektörlerinden yakıt vermek üzere tasarlanmıştır.
Araçda performans düşmesi olmadığı gibi %5 performans artışı vardır.
Araç lpg de kulanıldığı zaman kesinlikle benzin harcamaz .
Aracın supaplarına ve enjektörlerine zarar vermez benzin yanma odasına girerken nasıl supapları soğutuyorsa likit lpgde yanma odasına girerken aynı zamanda soğutma görevi görür
Aracımıza regülatör bağlamıyoruz bağlanmadığı içinde araçın su hortumlarını kesmiyoruz
Şimdiden skoda kullanıcılarına hayırlı olsun diyorum
http://www.lpgantalya.com 0424 221 40 40 [url=mailto:uysalotogaz@gmail.com]uysalotogaz@gmail.com[/url]

uysalotogaz
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Ömer UYSAL
Nereden: Antalya
Arabanız: SKODA

İleti ebu » 12 Oca 2013, 16:13

ben de aracıma lpg taktıracam...lakin tsı motora uygun lpg hangisi tam bilgim yok..sizin dediklerinize biraz takıldım...motora devamlı gaz gittiği zaman motorda kuruma olmaz mı...çünkü benzin motoru aynı zamanda yağlıyor..ayrıca motora zarar vermiyor dediniz ama bunu görmek için gerekli sürede testler yapıldı mı...bir arkadaşım vialle taktırdı aracına 5000 tl ye çok da memnun lakin ben hala kuşkuluyum...biraz daha bilgi verilirse memnun olurum...eyvallah...
ebu
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Kayseri
Arabanız: superb

İleti uysalotogaz » 25 Oca 2013, 15:13

ebu yazdı:ben de aracıma lpg taktıracam...lakin tsı motora uygun lpg hangisi tam bilgim yok..sizin dediklerinize biraz takıldım...motora devamlı gaz gittiği zaman motorda kuruma olmaz mı...çünkü benzin motoru aynı zamanda yağlıyor..ayrıca motora zarar vermiyor dediniz ama bunu görmek için gerekli sürede testler yapıldı mı...bir arkadaşım vialle taktırdı aracına 5000 tl ye çok da memnun lakin ben hala kuşkuluyum...biraz daha bilgi verilirse memnun olurum...eyvallah...

Kafanıza takılan soruları bize çekinmeden sorabilirsiniz telefonlarımız var cevaplarım en az 100 000 km yapmış iki arcımız var bizdede montaj yapılmış 10 000 km kullanıyoruz test etmek isterseniz aracımız hazır
uysalotogaz
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Ömer UYSAL
Nereden: Antalya
Arabanız: SKODA

İleti yusufsifil » 16 Mar 2013, 16:08

merhabalar ben aracımı gaziantepten bir ay önce aldımve aldığım gün lpg takdırdım 1,4 tsı lpg romano 3800 tl mal oldu orjinal bir şey tavsiye ederim performans düşüsü yok fakat araç lpg den çok benzin yakıyor sanki araç lpg deyilde benzinli gibi uzun yolda iyi fakat sadece lpg yakmyor karışımlı yakıtlı onun için normalde bile benzin yakıyor özellikle direk gaza yuklendiğinizde gazda bile olsa ara ivlenmede penzin yakıyor ama garantili sistem ben 12/02/2013 de taktırdım saygılar
yusuf
yusufsifil
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: yusuf sifil
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: süper b

Superb

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir