Superb II camlardan su sızdırma problemi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Superb II camlardan su sızdırma problemi

İleti TenoktaFenokta » 19 Şub 2013, 08:29

Arkadaşlar,

Başka bir forumda Superb II araçlarda açılıp kapanan (sabit olmayan) yan camların bazılarında hortumla yıkama durumunda fitilden su sızdırma problemi olduğunu okudum. Kendi aracımda test ettim ve maalesef sol 2 camda sızdırma gördüm. Servise gitmeden önce sizlerde de böyle bir durum var mıdır diye sormak istedim.

Vakti olan arkadaşlar denerlerse ve deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

TenoktaFenokta
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Adana

İleti ayhani » 04 Nis 2013, 18:49

Benim octide 110 üzeri sağnak yağışta su alıyor fitilleri değiştirmem gerekcecek herhalde
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti TenoktaFenokta » 05 Nis 2013, 08:30

Sadece kendi aracım olan Superb de değil, tüm Skoda araçlarda su sızdırma ile ilgili bir çok yazı internette okudum ve bazı arkadaşlarımdan da duydum. SKoda yetkilileri kalite, imaj ve müşteri memnuniyeti açısından bu konunun üzerine ciddi olarak eğilmelidirler. Biz müşterilerde Skoda nın kalitesine yapacağımız şikayetler ve baskılar ile katkı sağlamalıyız.

Arkadaşım 20 yıllık araçlarda bile araba içine su almazken sen neden fitilleri değiştirmek zorunda kalıyorsun ki ? Neden bu fitilleri bu kadar basit üretiyorlar ? Aracınızın garantisi dolmuş olsa bile bence SKoda bunu ücretsiz değişmeli ve sizden özür dilemeli.. Netice bizler müşteriyiz ve dünya standartlarında hizmet veren firmalarda müşteri her zaman haklıdır!
TenoktaFenokta
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Adana

Superb

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir