SÜPERB 2016 Enson çıkan kasası

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SÜPERB 2016 Enson çıkan kasası

İleti ekol29 » 31 Tem 2015, 13:35

5 kuruş etmez bir çok özellik prestij paket adı altında bom boş satılmakta deri koltuk bile paraya verilmiş zaten en lüks elagance idi adı prestijoldu şimdide ne bela ya kaldık paketleri ekleyim dedim 18 bin ile 20 bin arası değişiyor dolu dolu öncede camtavan birde dsg muhabbeti para idi şimdi de arabayı boş al sen doldur aynı paya ben 100 bin verdikden sonra 20 bindaha verecem 120 bin araba alacam saçmalık gider 160 bin verir mercedes alırım veya hayalet navigasyon lu dolu higline paket passat alırım skoda çizgisini baya bir bozdu skoda.jpg

Eklentiler
skoda.jpg

,SÜPER BİŞİ

ekol29
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yunus mustafa demirhan
Nereden: Gümüşhane
Arabanız: skoda süperB

İleti AhmetH » 31 Tem 2015, 14:08

Bayiye gitmenizi oneririm belli ki konfigurator denen zimbirtiyla alakali sikinti yasiyorsunuzdur gibi geliyor
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti ekol29 » 07 Ağu 2015, 00:44

yok kardeş yok aramadığım bayi kalmadı hepsi aynı muhabbette gerekde kalmadı gittim anasını satın Mercedes E 350 BlueTEC 4MATIC Dizel 368 bin yazıldım babadan oğla gitsin vururum skodanın götüne tekmeyi böyle. Trabzon servis anlayışıda 2 ay boyunca bıktırdılar benizaten satışıda aynı cacık alıp servisde sıkıntıcekeceğime salla. seden arabamı alacam SW kartal gibi arabamı alacam götündeki arkacam silgisi bile para rezillik arkadaşlar artık olmayacam burada çok güzel bir sayfa bilgi veren herşeyi ile 4 dörtlük bir grup kendinize iyi bakın allaha emanet olun ben çizgimi bozdum artık merso'cu sayılırım 3 aya gratlak dolsu arabam geliyor

,SÜPER BİŞİ

ekol29
CLASSIC
CLASSIC

İleti sucan » 14 Ağu 2015, 10:32

Bir tanesi 120 bin bir tanesi 368 bin ya siz bizle dalga geçiyorsunuz yada paranın hesabını bilmiyorsunuz aralarında 3 kat fiyat farkı olan iki aracı kıyaslamışsınız nerdeyse o kıçına vurduğunuz skodayı ala bilme hayali kuran çok insan var.
Son birşey yeni aracınızı kazasıs belasız kullanın hayırlı olsun..
2006 Octavia Elegance Triptonik
Kullanıcı avatarı
sucan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: Antalya
Arabanız: 2008 mondeo 1,6 titanyum-2005 getz 1,3 gli

İleti ekol29 » 15 Ağu 2015, 08:39

Maşşallah deee :) sağolasın

doğru diyor sun skoda gibi bir arabaya 109 bin vermekdense passat higline var 116 bin doğru diyorsun ama malesef ki gönderdiğim liste önceden yokdu bu araçlar dolu geliyordu lakin mercedes şuan güzel bir ev parasında olan oldu biten bitti mercedes yönlenme durumum şu oldu.
1.marka oluşu
2.Herzaman ilgi
3.Servis Kalitesi
5.skoda satış sonrası yaşadığım sorunlar.
4. skoda Trabzon Servisinde bitmek bilmeyen araba üzerindeki şudur budur demeleri
5.mercedes alırım kafam rahat yol alırım ve dikkat ettiğim ilk süperb ler bildiğin zırhlı diye bilirim Tamamen demir çelik ne dersen şimdi çıkan ilkinden kat kat ağır ve keza pvc bir araba görünümü oluştu o ağırlığı gözümden düştü

paranın çok önemi yok kardeş 4 yıllık kazancım alıyor zaten Sorun yok

Birde öyle bir demişsinki rüyasında hayalinde ki araba şeklinde kardeş bu skoda adı bu Ferrari , Mercedes Değil bir ülkede bir toplantı olmuş arabalar ile ilgili her araba kendi aracını met etmiş sıra mercedese gelince demiş benim birşey dememe gerek yok camdan dışarı bakarsanız hepinizin tercihi Mercedes olduğunu görürsünüz tüm gelen araba firmaları Mercedes ile gelmiş :) :D :D :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :D :D :D

,SÜPER BİŞİ

ekol29
CLASSIC
CLASSIC

İleti ekol29 » 15 Ağu 2015, 09:17

Ve hatta aslında ben çok kazanıyorum hesabım kitabım ona göre yeni süperb liste fiyatını ekleyin 130 bin gibi çılgın bir rakam geliyor karşına 130 veren 360 bin'de verir sen rahat Ol Kardeş hayal kurmaya gerek yok Skoda Süper b çizgisel olarak Ağırlığını spor otomobil görünmüne çevirmiş dikkat edersen benim çizgim de Arabaya Bakınca Ağır Olacak Yani Takım elbiseli olacak Araba dediğin. Hadi Kendine ciciBak

,SÜPER BİŞİ

ekol29
CLASSIC
CLASSIC

Superb

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir