Siz SuperB in iç mekanını gördünüzmü? İşte fotolar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Siz SuperB in iç mekanını gördünüzmü? İşte fotolar

İleti loveskoda » 09 Ekm 2007, 00:46

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tayel » 09 Ekm 2007, 00:48

arka koltuğa bi yastık bide battaniye...eve gitmeye gerek yok....LOL
tayel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 09 Ekm 2007, 00:50

[quote="tayel"]arka koltuğa bi yastık bide battaniye...eve gitmeye gerek yok....LOL[/QUOTE]

LOLLOLLOLLOL

Bencede.

Makam arabası.Clap
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 09 Ekm 2007, 01:11

ben gereksiz görüyorum lüks arabaları. parası olupta harcayacak yer bulamayanlara yönelik üretimler diyorum. bu araba şimdi 50-60 bin ytl.dir. benim 18 bin ytl. lik octaviam dan olsa olsa ne kadar farklı olacak ki? donanım ve bir kaç teferruat. değer mi o kadar paraya?
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 09 Ekm 2007, 01:15

[quote="octa"]ben gereksiz görüyorum lüks arabaları. parası olupta harcayacak yer bulamayanlara yönelik üretimler diyorum. bu araba şimdi 50-60 bin ytl.dir. benim 18 bin ytl. lik octaviam dan olsa olsa ne kadar farklı olacak ki? donanım ve bir kaç teferruat. değer mi o kadar paraya? [/QUOTE]

Doğru da bence sizin söylediğiniz Mercedes S-class, E-class, BMW 7serisi, 5serisi gibi pahalı otomobiller olmalı.

Birçok otomobilden çok daha iyi ve çok daha ucuz olan SuperB için bence pek savurgan arabası demek doğru olmaz.LOLLOLLOLLOLLOLLOL

Saygılar...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 09 Ekm 2007, 14:46

[quote="tayel"]arka koltuğa bi yastık bide battaniye...eve gitmeye gerek yok....LOL[/QUOTE]
yalnız vw gurubunda ortada oturanın vay haline oluyor genelde...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti fabialife » 09 Ekm 2007, 15:16

[quote="lazianke"][quote="tayel"]arka koltuğa bi yastık bide battaniye...eve gitmeye gerek yok....LOL[/QUOTE]
[/QUOTE]

hocam, zaten onlarda; koltuktan da görüleceği gibi arkayı da iki kişilik olarak imal ediyorlar. iki kişilik koltuğa üç kişi torunca ortadaki haliyle şanşına küsecek. istisnası bildiğim kadarıyla sadece yeni kasa honda civic lerde var. onlarda şaft yüksekliği yok.
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti guvenxoca » 09 Ekm 2007, 16:39

bunun yeni superb in içi olduğuna eminmisiniz???
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 09 Ekm 2007, 16:53

[quote="fabialife"][quote="lazianke"][quote="tayel"]arka koltuğa bi yastık bide battaniye...eve gitmeye gerek yok....LOL[/QUOTE]
[/QUOTE]

hocam, zaten onlarda; koltuktan da görüleceği gibi arkayı da iki kişilik olarak imal ediyorlar. iki kişilik koltuğa üç kişi torunca ortadaki haliyle şanşına küsecek. istisnası bildiğim kadarıyla sadece yeni kasa honda civic lerde var. onlarda şaft yüksekliği yok.
[/QUOTE]
teknik izahı var ama ben sosyalojik yaklaşmak istiyorum.Smile

avrupada bizim gibi aile kalabalık değil ki. aile kavramı yok gibi. adamlar 18 inden sonra evde kaldıkları kendi çocuklarından kira alıyorlar.onlara göre ne gerek  var arkada kaç kişi oturabilir hesabına.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti fabialife » 09 Ekm 2007, 18:23

haklısın hocam, onlarda aile kavramı böyle ama bizim gibi ataerkil ve kalabalık aileler için çözümleride var. suv ve münibüs türü araçlar gibi. onlarda pahalı olduğu için  genelde liste dışı. nasıl olsa 4 kişilik arabaya 7-8 kişi binmeye alışık bir milletiz, bizde böyle idare ederiz.
hocam, ayrıca galiba aile içi davranış konusunda onlar doğruyu yapıyor. bizler aşırı korumacıyız ve  her yaşta önce çoçukları düşünüyoruz. çocuklarımıza belkide erken yaşlarda gereken sorumluluğu verip ayaklarının üstünde durmalarını sağlayamıyoruz. dolayısı ile hayata atıldıklarında çoğu özgüven sorunu yaşıyor.
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti aytekin041 » 09 Ekm 2007, 18:50

[quote="fabialife"]haklısın hocam, onlarda aile kavramı böyle ama bizim gibi ataerkil ve kalabalık aileler için çözümleride var. suv ve münibüs türü araçlar gibi. onlarda pahalı olduğu için  genelde liste dışı. nasıl olsa 4 kişilik arabaya 7-8 kişi binmeye alışık bir milletiz, bizde böyle idare ederiz.
hocam, ayrıca galiba aile içi davranış konusunda onlar doğruyu yapıyor. bizler aşırı korumacıyız ve  her yaşta önce çoçukları düşünüyoruz. çocuklarımıza belkide erken yaşlarda gereken sorumluluğu verip ayaklarının üstünde durmalarını sağlayamıyoruz. dolayısı ile hayata atıldıklarında çoğu özgüven sorunu yaşıyor.
[/QUOTE]
ne olursa olsun  türk milletinin aile yapısı  git gide bozuluo   birilerinin batıya bakmaktan boynu tutuldu....
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti loveskoda » 09 Ekm 2007, 20:24

[quote="guvenxoca"]bunun yeni superb in içi olduğuna eminmisiniz???[/QUOTE]

Hayır, bu superB şu an satılmakta olan versiyon.Wink
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 09 Ekm 2007, 21:39

farkettim o yüzden sordum zaten...
bu arada içi eski passatın neredeyse aynısı,çok az daha geniş okadar...

yeni superbde yeni passatın içinin benzeri olacak....
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 09 Ekm 2007, 23:49

[quote="aytekin041"][quote="fabialife"]haklısın hocam, onlarda aile kavramı böyle ama bizim gibi ataerkil ve kalabalık aileler için çözümleride var. suv ve münibüs türü araçlar gibi. onlarda pahalı olduğu için  genelde liste dışı. nasıl olsa 4 kişilik arabaya 7-8 kişi binmeye alışık bir milletiz, bizde böyle idare ederiz.
[/QUOTE]
ne olursa olsun  türk milletinin aile yapısı  git gide bozuluo   birilerinin batıya bakmaktan boynu tutuldu....
[/QUOTE]

iyi de arkadaş, onlardaki hayat şartları ile bizim hayat şartlarımız aynı değil. bizde aileler, 18 yaşından sonra dışarı salsınlar bakalım n'oluyor?
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti archangelseraph » 10 Ekm 2007, 00:53

simdiii cok paran var.....hakkinla kazaniyorsun...ama bir o kadar da vergi veriyorsun...Sizin fabialariniz octavialarinizin fiyatlari kurtarmiyor bu insanların vergi borclarini azaltmaya...luks araclara binilmesinin nedenide budur...bu tür araclara binenler gormemis olmuyor farkinizdaysa...ben bu tür araca binmiyorum..benim vergi olayimi octavia gibi bir arac hafifletmeye yetebiliyor...bu tür saldirgan tutumlara gerek yok diye dusunuyorum...arkadas fotograflari koymus sizede bakip gerekli aciklamayi yapmanaiz dusuyor.. saygilarimla..
archangelseraph
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 10 Ekm 2007, 01:40

[quote="archangelseraph"]simdiii cok paran var.....hakkinla kazaniyorsun...ama bir o kadar da vergi veriyorsun...Sizin fabialariniz octavialarinizin fiyatlari kurtarmiyor bu insanların vergi borclarini azaltmaya...luks araclara binilmesinin nedenide budur...bu tür araclara binenler gormemis olmuyor farkinizdaysa...ben bu tür araca binmiyorum..benim vergi olayimi octavia gibi bir arac hafifletmeye yetebiliyor...bu tür saldirgan tutumlara gerek yok diye dusunuyorum...arkadas fotograflari koymus sizede bakip gerekli aciklamayi yapmanaiz dusuyor.. saygilarimla..[/QUOTE]

hayır ne alaka onu anlamadım???

bizde arabamızı çalışıp hakkımızla aldık,görmemiş felanda değiliz?

bence yanlış bir yazı olmuş....
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 10 Ekm 2007, 02:56

[quote="guvenxoca"][quote="archangelseraph"]simdiii cok paran var.....hakkinla kazaniyorsun...ama bir o kadar da vergi veriyorsun...Sizin fabialariniz octavialarinizin fiyatlari kurtarmiyor bu insanların vergi borclarini azaltmaya...luks araclara binilmesinin nedenide budur...bu tür araclara binenler gormemis olmuyor farkinizdaysa...ben bu tür araca binmiyorum..benim vergi olayimi octavia gibi bir arac hafifletmeye yetebiliyor...bu tür saldirgan tutumlara gerek yok diye dusunuyorum...arkadas fotograflari koymus sizede bakip gerekli aciklamayi yapmanaiz dusuyor.. saygilarimla..[/QUOTE]

hayır ne alaka onu anlamadım???

bizde arabamızı çalışıp hakkımızla aldık,görmemiş felanda değiliz?

bence yanlış bir yazı olmuş....
[/QUOTE]
ARKADAŞIM BİZE NE DÜŞÜP DÜŞMEDİĞİNE BÜYÜKLERİMİZ VAR BURDA ONLAR KARAR VERİR  YARDIMIN İÇİN SAOL
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti maliozi » 29 Arl 2008, 15:05

[quote="lazianke"][quote="tayel"]arka koltuğa bi yastık bide battaniye...eve gitmeye gerek yok....LOL[/QUOTE]

[/QUOTE]

usta ben octavia laurin&klementle o şekilde istanbuldan adapazarına geçtim tavsiye etmem ben geçtim siz geçmeyin :D

maliozi
Yeni Üye
Yeni Üye

Superb

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir