Superb arıyorum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Superb arıyorum

İleti engint » 18 Eyl 2007, 14:06

Ust sinif, saglam, rahat, ekonomik, diesel ve full donanimli bir arac almaya niyetli olan birinin kafasinda birkac marka vardir... Bu skala Bentley ile baslar, Audi 6 serisi, Mercedes E serisi, VW Passat, Skoda Superb, Peugeot 6 serisi, Jaguar, Chrysler P300, Lincoln, vs ile devam eder... Japon ve Kore'leri katmiyorum...
Bunlari karsina alir, bu sefer Diesel olanlarina bakarsin... Bentley, Chrysler, Peugeot elenir...
Sonra teknolojisi gelir... Audi, Mercedes, VW, Skoda, Jaguar, Lincoln... Ben Alman teknolojisinin otomotivdeki ustunlugunu kabul edenlerdenim...
O nedenle Jaguar ve Lincoln de elenir...
Geriye kalanlar icinde fiyat, stil ve gorunusune; bir de donanimina bakarim... Mercedes hicbir zaman bana cazip gelmedi... Hem dizayni, hem de fiyati acisindan... Audi A6 serisi ise idealimdi... Uzun yillar kullandim... Sonucta fiyat olarak fazla uctu... VW Passat ve Skoda Superb zaten A6'nin kopyasi sayilir... Teknik ve kabin ici donanimi hemen hemen ayni... Ayni motorlari ve ayni teknolojiyi kullaniyorlar... Ben her ikisinden de daha rahat, teknik donanimi daha fazla ve maddi acidan daha ulasilabilir olan Superb'de karar kildim... "0" km bir Superb, bugun 70.000 YTL'den satiliyor... Ben 30.000'de olan 1.9 TDI tiptronik Superb'i 40.000 YTL'ye aldim... Ustelik full... Hem de 30.000 km'de... Ekspertizli, duzgun kullanilmis, vuruksuz ve servis bakimli diesel bir arac icin 30.000 km "0" km'de sayilir... Ustelik 2004 ile 2007 model arasinda fazla teknik donanim farki da yok... O zaman niye 30.000 YTL daha fazla vereyim ki??? Parayi sokakta mi buluyoruz???
Tabii ki zevkler ve renkler tartisilmaz... Bu da benim dusunce tarzim...
Sevgiler

engint
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 31 Ekm 2007, 21:20

VAR TABİİ 99 MODEL VOLVO 850 T5  HEMDE 16000 YTL İKİSİNDE ÖZELLİKLERİNİ ARAŞTIR ++++++++++210 HP (ORJİNAL)
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

Önceki

Superb

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir