Yeni Süperb Son fotolar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeni Süperb Son fotolar

İleti lazianke » 12 Oca 2008, 22:52

ilk defa bir arabada dış görünüme bu kadar hasta olduğuma şahit oluyorum. dünden beri dönüp dönüp bakıyorum.

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti silverlinemania » 12 Oca 2008, 23:09

[quote="umt_d"][quote="silverlinemania"]passatta yabana atılacak araba değil kusura bakma şu anda kimi binek araçlarda olmayan özellikler barındırıyor örneğin arka camın açılması gibi şu anda hangi arabada var o özellik jipler hariç mercedes bmw de bile yok ama olmicak anlamına gelmez tabi [/QUOTE]

Arka camın açılması derken nasıl birşeyden bahsetmeye çalıştınız anlaytamadım açıklayabilir misiniz rica etsem ?
[/QUOTE]

tabiki memnuniyetle açıklarım bilidiğimiz gibi her arabanın arka camı olur yani bagajın hemen önündeki camı kast ediyorum arka kapılardaki camlar değil passatta bu arka cam açılabiliyo en üst modelinde benim halam almanyada yaşıyor ordan almış ve inceledim geçen hafta geri döndü kendisi araçta 5 adet cam açma düğmesi olduğunu fark ettim ve merak edip 5. düğmeyi aşağıya doğru bastırdım ve dikiz aynasından baktığımda arka camın aşağıya doğru indiğini gördüm tam olarak açılmıyo tabikide bagajın zeminine kadar inebiliyo yani yarıya kadar açılabiliyo cam birde tam camın önünde bir perde var ve onuda bir joystick yardımıyla istediğiniz seviyeye kadar indirip kaldırabiliyosunuz gerçi bu özellik mercedeslerde de var ama arka camın açılma özelliği sadece jiplerde var ama bu özelliği passatada eklemişler ve sürüş esanısında çok kolaylık sağlıyo ve klimaya hiç gerek kalmıyo çünkü arkadaan gelen rüzgar içeridekileri rahatsız etmeden içeride dağılıp serinlik yaratıyo bildiğim kadarıyla bu özellik türkiyeye getirlmiyo pahalı olması nedeniyle ama istenirse servis takabiliyo buraya gelen passatlarda o düzenek yani camın rayı araca entegre edilmiş ama camın motoru yok ve bu motor bildiğimiz cam motorlarından çok farklı büyük ama çok sessiz bir motor inş. yeterince açıklayabilmişimdir anlamadığınız bi yer olursa tekrar sorabilirsiniz ...
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 13 Oca 2008, 00:01

peki bunu istanbulda şehir içinde yapabilirmisiz o almanyada olduğu için vardır bence gereksiz ama .... benim görüşüm
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 13 Oca 2008, 00:05

camı boşveriinn yaaa: )) içinde MMİ gibi bilgi ekranı buluyormu Audi ler deki gibi eğer öyle bir şeyde varsa süperrr bence köpek balığı en güzel böyle tasarlanır bmw KAPAK olsun:D:D süperrr ama içinde MMI varsa yoksa passat gibi ise içi pek tutumazzz!! bu passat a 1000 takar görünüş olarak Audi ile yarışır
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BaTeRRiiSStt » 13 Oca 2008, 00:08

Dooru senın audin vardı.. (ezberledık de artık ) :)
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti serdar89 » 13 Oca 2008, 00:26

:)))) onda değil öyle düşün sene skoda olucak derim o zaman skoda cağ atlar genede atladık ama :)) çarpık bacaklı araba lar tarihde 6*0 gibbi valaa:)) ama gerçekden güzel olmaz mıı?
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 13 Oca 2008, 00:38

[quote="serdar89"]peki bunu istanbulda şehir içinde yapabilirmisiz o almanyada olduğu için vardır bence gereksiz ama .... benim görüşüm [/QUOTE]

görüşünüze saygı duyuyorum tabikide ama inanın çok rahat bi sistem klimanın o rahatsız edici üflemesi yerine hoş bi esinti yaratıyo özelliklede yazın çok rahat oluyormuş halam arabayı aldığından beri 2 3 kere açmış klimayı genelde arka camı kullanıyorum diyo bence her arabada olması gereken bi özellik , özelliklede klimasız araçlarda olması lazım bu sistemin ama artık klimasız araç yok
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 13 Oca 2008, 00:52

evet artık bu nee yaa* arka da cam bile aclıyor abs klima derken artık bunlar var önümüzdeki 20 düşünmüyorum ama bu özellik biraz el yakar ama zamanla düşer ama istanbulda onu insanlar cöp kutu zanneder sigara pislikleri o atma için uğraşır:)))  birde sanroof olsa tamam korender olur valla:D oksijenden bayılırız valla:))

serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 13 Oca 2008, 01:06

Klimanın üflemesinden rahatsız mı oluyorsunuz?

VW Phaeton da üflemeden soğutan klima mevcut.....
Aşağıdaki resimde dikkat ederseniz hava üfleçleri yok:)

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 13 Oca 2008, 01:06

[quote="silverlinemania"][quote="umt_d"][quote="silverlinemania"]passatta yabana atılacak araba değil kusura bakma şu anda kimi binek araçlarda olmayan özellikler barındırıyor örneğin arka camın açılması gibi şu anda hangi arabada var o özellik jipler hariç mercedes bmw de bile yok ama olmicak anlamına gelmez tabi [/QUOTE]

Arka camın açılması derken nasıl birşeyden bahsetmeye çalıştınız anlaytamadım açıklayabilir misiniz rica etsem ?
[/QUOTE]

tabiki memnuniyetle açıklarım bilidiğimiz gibi her arabanın arka camı olur yani bagajın hemen önündeki camı kast ediyorum arka kapılardaki camlar değil passatta bu arka cam açılabiliyo en üst modelinde benim halam almanyada yaşıyor ordan almış ve inceledim geçen hafta geri döndü kendisi araçta 5 adet cam açma düğmesi olduğunu fark ettim ve merak edip 5. düğmeyi aşağıya doğru bastırdım ve dikiz aynasından baktığımda arka camın aşağıya doğru indiğini gördüm tam olarak açılmıyo tabikide bagajın zeminine kadar inebiliyo yani yarıya kadar açılabiliyo cam birde tam camın önünde bir perde var ve onuda bir joystick yardımıyla istediğiniz seviyeye kadar indirip kaldırabiliyosunuz gerçi bu özellik mercedeslerde de var ama arka camın açılma özelliği sadece jiplerde var ama bu özelliği passatada eklemişler ve sürüş esanısında çok kolaylık sağlıyo ve klimaya hiç gerek kalmıyo çünkü arkadaan gelen rüzgar içeridekileri rahatsız etmeden içeride dağılıp serinlik yaratıyo bildiğim kadarıyla bu özellik türkiyeye getirlmiyo pahalı olması nedeniyle ama istenirse servis takabiliyo buraya gelen passatlarda o düzenek yani camın rayı araca entegre edilmiş ama camın motoru yok ve bu motor bildiğimiz cam motorlarından çok farklı büyük ama çok sessiz bir motor inş. yeterince açıklayabilmişimdir anlamadığınız bi yer olursa tekrar sorabilirsiniz ...
[/QUOTE]

valla bizim pederinkinde böyle birşey yok...

alırken opsiyonel listesinde bile yokdu...

ilk defa duyuyorum...
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 13 Oca 2008, 02:22

VW Phaeton nasıl soğutuyor peki??? ama süper araca benzio fiyatı ne kadar? ben görmedim böyle araba ne zman gelmiş türkiyee!:D
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabiasm » 13 Oca 2008, 02:51

phaeton u araba kategorisine koymayalım derim :)))
fabiasm
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti toGah » 13 Oca 2008, 03:04

bmw nin 7 kasasına benziyor :)
toGah
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti toGah » 13 Oca 2008, 03:09

toGah
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 13 Oca 2008, 12:30

[quote="silverlinemania"][quote="umt_d"][quote="silverlinemania"]passatta yabana atılacak araba değil kusura bakma şu anda kimi binek araçlarda olmayan özellikler barındırıyor örneğin arka camın açılması gibi şu anda hangi arabada var o özellik jipler hariç mercedes bmw de bile yok ama olmicak anlamına gelmez tabi [/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Teşekkür ederim ben böyle birşeyin varlığını da bilmiyordum Tongue
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 13 Oca 2008, 13:51

makine kral
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti serdar89 » 13 Oca 2008, 17:37

bunu bizlerin kullanması zor zati bu araba varsa sen kulanırsan şöfer gel diye bağrırlar arka koldukta enişte varsa onu patron olur:)) bu aracı kullanılmaz kulanan da şöfördür zatii:)) bence arka cam gereksiz hacı.:) bu işte cep telefonlarına benzedi artık ne özellik koyaclarıı şarşırdılar :)) ama her ülke için araclar ayrıdır misal eng.. de yamur sensörü yoksa o araba hayatda satmaz mışş :)) en ucuz arabada bile yamur sensörü vardır...
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti toGah » 16 Oca 2008, 10:49

çalıştığım şirkette 2 tane şuan superb var makam aracı.
bekliyoruz yeni kasalar çıkınca onlardan alıcas.
toGah
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Superb

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir