superb cd changer

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

superb cd changer

İleti jtrader » 26 Oca 2008, 11:35

2004 superp 1.9 tdi elegance triptonic aldım ama cd changerini bulamadım yada yok.standart donanım değilmi.acaba benmi bulamadım .yoksa nereden temin edebilirim.herhangi bir cd changer olurmu

jtrader
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti jtrader » 26 Oca 2008, 12:12

acil yardım bekliyorum
jtrader
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Slicer » 20 Şub 2008, 02:06

Bagajda sol tarafta acil yardım çantası için işaretli kapağın arkasındaki raflarda olması gerekir. Bildiğim kadarıyla standart olarak bulunuyor ama eğer yoksa eski sahibine sormalı.
Herhangi başka marka cd changer teyp ile uyumlu olmayacaktır mutlaka uyumlu cihaz almak gerekir.
Slicer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti OKTAVİACI » 20 Şub 2008, 13:56

bence changer devri kapandı artık yoksa hiçte almaya filan kalkma bence radyo firekans vericilerinden al o hepsinden iyi
OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti engint » 20 Şub 2008, 14:09

Sevgili Arkadasim,
Bugune kadar herhalde bulmusundur diye umid ediyorum...
Zira 2004 Superb 1.9 TDI Elegance'ta CD changer olmamasi mumkun degil... Tabii eger araklanmadiysa...
Ama ben yine de tarif etmeye calisayim...
1. Bagaj kapagini ac
2. Sol tarafta stop'larin hemen arkasinda bir kapak ve 2 siyah plastik mandal goreceksin... Bu mandallari cevir... Kapagi kaldir... CD changer karsina gelecek...
3. Altta bir surgulu kapak goreceksin... Onu kaydirarak ac... Icinde 6 cd'lik bir CD yerlestirme bolumu (kartus)goreceksin... Dugmesine basarsan otomatik olarak disari cikar...
4. CD'lerini kartusa duzgun bir sekilde yerlestir...
5. Kartusu tekrar duzgun sekilde yerine tak...
6. Dis surgulu kapagi kapat...
7. Ilk cikardigin mandalli kapagi yerine yerlestir ve mandallari cevirerek kapat...
Radyonu ac, CD dugmesine bas ve istasyon dugmelerinden birini sec (ki CD kartusundaki 6 CD'yi buradan kontrol edebilirsin...) ve bas... Iyi yolculuklar...
Sevgiler
engint
Yeni Üye
Yeni Üye

Superb

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir