Kalitesizlik sembolü yenilendi: İŞTE YENİ SYMBOL!

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kalitesizlik sembolü yenilendi: İŞTE YENİ SYMBOL!

İleti loveskoda » 19 Ağu 2008, 00:12

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 19 Ağu 2008, 00:13

çok güzelde sen nerelerdesin kaçak hiç ses seda yok senden
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Crzyboy » 19 Ağu 2008, 00:13

Bundan bi önceki makyajlı seri daha güzeldi

[url=http://img134.imageshack.us/i/22462428.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9449/22462428.th.jpg[/IMG][/url]
[font=Times New Roman][size=3][b][font=Verdana]'93 ?koda Favorit 135L ~ Beyaz..[/font][/b][/size][/font]
Crzyboy
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: '93 Favorit 135L

İleti favo29 » 19 Ağu 2008, 00:13

Çeke çeke mini megane yapacaklar herhalde.
Bu arada ceza bitti mi Enis?LOL
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 19 Ağu 2008, 00:13

izmire geliyor
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 19 Ağu 2008, 00:15

Yok abilerim komşunun WiFi sinden otlanıyorumLOL İnternetim yok evde... Komşu modemi açmazsa yokum anlicanızLOL
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 19 Ağu 2008, 00:15

Eski kasanın kalıplarını kullanmışlar...Temelde eskisinden farkı yok....
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti baha » 19 Ağu 2008, 00:44

test ederlerken bursa çevre yolunda gördüm güzel gibiydi ama zaman gösterir kalitesini kalitesiz diyen arkadaşta bilmiyor her halde en çok 5 yıldız alan ve ülkemizdede en çok tercih edilen reno araçları olduğunu ........basit skodayı övme politikası işlemiş arkadaş burası paylaşım sitesi her markayı karalayacağımıza iyi ve kötü yönlerini tartışarak birbirimizi bilgilendirsek daha iyi olmazmı yani paylaşım diyorum sanki 100.000km testi yapmış gibi yorum yapıyorsunuz piyasa yanlış söylemez bu kadar symbol kullanan enayimi yani
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 19 Ağu 2008, 00:50

[quote="baha"]test ederlerken bursa çevre yolunda gördüm güzel gibiydi ama zaman gösterir kalitesini kalitesiz diyen arkadaşta bilmiyor her halde en çok 5 yıldız alan ve ülkemizdede en çok tercih edilen reno araçları olduğunu ........basit skodayı övme politikası işlemiş arkadaş burası paylaşım sitesi her markayı karalayacağımıza iyi ve kötü yönlerini tartışarak birbirimizi bilgilendirsek daha iyi olmazmı yani paylaşım diyorum sanki 100.000km testi yapmış gibi yorum yapıyorsunuz piyasa yanlış söylemez bu kadar symbol kullanan enayimi yani[/QUOTE] Bravo dostum ya tam benim düşüncemdesin helal sana....ya bu loveskoda hele ayrı bi insan  .....Adam nerdeyse skoodan başkatümn arabaları kötülüyor..Acaba skoda maşşmı veriyor.....Bizde skoda kullandık be bilader ....Kullanırken her türlü kötülüğünü yazıyodum buraya ....hatta ne lanet araba ymış bu satacam diye sözünü bile etmiştim .....hemde kullanıyorken....AMMa bu arkadaş çok fanatik skodacı yav...Kalitesiz olduğunu neren biliyosun arabanın....Kullandınmı .....Gerçi senin ehliyetin yok zaten ben kime laf anlatacağım be love....Sadece diyeceğim biraz çocukluk yapmadan (benim arabam seninkinden güzel muhabbetlerini yapmadan)olaylara ciddi yaklaşım yapınızzz...CLİO YA GELİNCE SÜPER HELAL OLSUN ADAMLARA ...KULLANMADIM AMA GÖRÜNTÜ OLArak hoşş
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 19 Ağu 2008, 00:58

bu ne ya kayık gibi bide 250 ibre koymuşlar höh yani allahtan yolarda hız yasak bide serbest olsa formulalarla yarışacaklar
bide aracı bukadar uzatmanın anlamı nerir yahu zaten kutu kolaların kutusu gibi deysen eğiliyo bi kazada pert olacak araba höh
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti sinnex » 19 Ağu 2008, 01:04

Güzel güzel, bu renault baya bi düzeltti tasarımlarını...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti abdulhamit » 19 Ağu 2008, 01:10

clioya binen arkadaşlar iktisatlı ve atik bir araba olduğunu söylüyorlar ama tamircilerde çabuk döküldüğünü söylüyor onun dışında oturaksız ve savrulma riskide var sanırım.
Konya makro market 50 ytl lik çekilişle veriyor eğer çıkarsa bana tecrübelerimizi sizinle paylaşırım :) sonra satar octavia alırım
abdulhamit
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 19 Ağu 2008, 01:11

renaultun en çok satan ama en başarısız modeli bence ..............tabii yeni çıkan hakkında fikrim yok
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 19 Ağu 2008, 03:12

tasarım pek oturmamış. ama sonuçta kalıp bi model, gözü kapalı alınabilir. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti kadir_ » 19 Ağu 2008, 03:14

stoplar birazçık fabişe benziyor az daha uzasa megane klasik lastik üzerinde kayık tasarımı gibi olmuş
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti azakoglultd » 19 Ağu 2008, 05:46

[quote="sılver_exelance"][quote="baha"]test ederlerken bursa çevre yolunda gördüm güzel gibiydi ama zaman gösterir kalitesini kalitesiz diyen arkadaşta bilmiyor her halde en çok 5 yıldız alan ve ülkemizdede en çok tercih edilen reno araçları olduğunu ........basit skodayı övme politikası işlemiş arkadaş burası paylaşım sitesi her markayı karalayacağımıza iyi ve kötü yönlerini tartışarak birbirimizi bilgilendirsek daha iyi olmazmı yani paylaşım diyorum sanki 100.000km testi yapmış gibi yorum yapıyorsunuz piyasa yanlış söylemez bu kadar symbol kullanan enayimi yani[/QUOTE] Bravo dostum ya tam benim düşüncemdesin helal sana....ya bu loveskoda hele ayrı bi insan  .....Adam nerdeyse skoodan başkatümn arabaları kötülüyor..Acaba skoda maşşmı veriyor.....Bizde skoda kullandık be bilader ....Kullanırken her türlü kötülüğünü yazıyodum buraya ....hatta ne lanet araba ymış bu satacam diye sözünü bile etmiştim .....hemde kullanıyorken....AMMa bu arkadaş çok fanatik skodacı yav...Kalitesiz olduğunu neren biliyosun arabanın....Kullandınmı .....Gerçi senin ehliyetin yok zaten ben kime laf anlatacağım be love....Sadece diyeceğim biraz çocukluk yapmadan (benim arabam seninkinden güzel muhabbetlerini yapmadan)olaylara ciddi yaklaşım yapınızzz...CLİO YA GELİNCE SÜPER HELAL OLSUN ADAMLARA ...KULLANMADIM AMA GÖRÜNTÜ OLArak hoşş[/QUOTE]

Ne o Meydanı boş bulmuşsunuz atıyonuz yine anti skodacılar , yav bide utanmadan renault u skodayla karşılaştırmışsınız ayıptır yav Smile Hakkınızda gensoru verecem haberiniz olsun ;

Hayatta en zor iş otomobilden anlamayan birine gerçek otomobilin ne olduğunu anlatmaktır.Ben size laf anlatmaktan usandım kısaca SKODA diyorum başka birşey demiyorum.

Anlamayana davul zurna az , anlayana sivrisinek saz.LOLClapStar
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti FWD » 19 Ağu 2008, 08:39

[quote="azakoglultd"]
[quote="sılver_exelance"][quote="baha"]test ederlerken bursa çevre yolunda gördüm güzel gibiydi ama zaman gösterir kalitesini kalitesiz diyen arkadaşta bilmiyor her halde en çok 5 yıldız alan ve ülkemizdede en çok tercih edilen reno araçları olduğunu ........basit skodayı övme politikası işlemiş arkadaş burası paylaşım sitesi her markayı karalayacağımıza iyi ve kötü yönlerini tartışarak birbirimizi bilgilendirsek daha iyi olmazmı yani paylaşım diyorum sanki 100.000km testi yapmış gibi yorum yapıyorsunuz piyasa yanlış söylemez bu kadar symbol kullanan enayimi yani[/QUOTE] Bravo dostum ya tam benim düşüncemdesin helal sana....ya bu loveskoda hele ayrı bi insan  .....Adam nerdeyse skoodan başkatümn arabaları kötülüyor..Acaba skoda maşşmı veriyor.....Bizde skoda kullandık be bilader ....Kullanırken her türlü kötülüğünü yazıyodum buraya ....hatta ne lanet araba ymış bu satacam diye sözünü bile etmiştim .....hemde kullanıyorken....AMMa bu arkadaş çok fanatik skodacı yav...Kalitesiz olduğunu neren biliyosun arabanın....Kullandınmı .....Gerçi senin ehliyetin yok zaten ben kime laf anlatacağım be love....Sadece diyeceğim biraz çocukluk yapmadan (benim arabam seninkinden güzel muhabbetlerini yapmadan)olaylara ciddi yaklaşım yapınızzz...CLİO YA GELİNCE SÜPER HELAL OLSUN ADAMLARA ...KULLANMADIM AMA GÖRÜNTÜ OLArak hoşş[/QUOTE]

Ne o Meydanı boş bulmuşsunuz atıyonuz yine anti skodacılar , yav bide utanmadan renault u skodayla karşılaştırmışsınız ayıptır yav Smile Hakkınızda gensoru verecem haberiniz olsun ;

Hayatta en zor iş otomobilden anlamayan birine gerçek otomobilin ne olduğunu anlatmaktır.Ben size laf anlatmaktan usandım kısaca SKODA diyorum başka birşey demiyorum.

Anlamayana davul zurna az , anlayana sivrisinek saz.LOLClapStar
[/QUOTE]

Thumbs%20Up
FWD
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RAZOR10 » 19 Ağu 2008, 09:03

kim ne derse desim clio hakkında piyasada warmı ondan fazla araba ben clioda çok kullandım. tip olarak ewt çok hoş deil ama kondor olarak paliodan albeadan accentten daha iyi bi araba+ön takım olarak sağlam..
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

Sonraki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir