Renault nun iç yüzü (kalitesizliği)

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Renault nun iç yüzü (kalitesizliği)

İleti loveskoda » 06 Eyl 2008, 22:23

Geçenlerde bi arkadaşımla sohbet ettim... Konu açıldı, söz otomobile geldi. Onunki Renault Megane II SW 1.5 dCi.

Memnun musun sorusuna verdiği cevap:" Asla.." dedi ve  "Arabada oluşan bi kokudan rahatsız olduk. Ön konsolun sağ tarafında bi ıslaklık fark ettik. Hemen döşemeyi kaldırdım, bir de ne göreyim!

Doşemenin altında aslında kullanılmaması gereken bi malzeme olan köpük çıktı! (kırılabilecek eşyelerı taşımakta kullanılan beyaz uçuşan malzeme) Arabayı servise götürdük ve 45.000YTL. ye aldığımız arabanın klima hortumunun olmadığı ve oradan akan suyun yeri ıslattığı ortaya çıktı... Parçanın olmadığını, ve onaramayacaklarını söyleyen yetkili servisi şikayet edeceğiz.. Ama Renault un ne kadar dandik olduğunu anladık, bi daha tövbe!

Hiç kimse 45.000YTL. ye aldığı otomobiline havlu basmıyor!"

Şimdi Renault kim alır?!

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 06 Eyl 2008, 22:26

BEN ALIRIM .
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 06 Eyl 2008, 22:45

Saygı duyarım...LOL
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 06 Eyl 2008, 22:46

duy o zaman başka markaları karalama işinide bırak.....
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 06 Eyl 2008, 22:52

ASLA KARALAMAK DEĞİL, İSTERSENİZ RENAULT SAHİBİ ARKADAŞIN NUMARASINI (TABİ ÖNCE ONA SORARAK) ÖZELDEN ATAYIM; ONA SORUN...Angry

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 06 Eyl 2008, 22:55

AÇTIĞIN KONULARIN GENELİNİ GÖRÜYORUZ....SKODA YI ŞAHA KALDIRIYOSUN DİĞER MARKALARIDA KARALIYOSUN.ARKADAŞIN DA SENİN GİBİYMİŞ DEMEKKİ NUMARASI FALAN LAZIM DEĞİL.....
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 06 Eyl 2008, 22:56

1 TANE ARAÇTA SORUN ÇIKTI DİYE BÜTÜN MARKA  KARALANIYO ..BU NE SAÇMA VE ÇOCUKSU BİR DÜŞÜNCEDİR ANLAMADIM GİTTİ..
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 06 Eyl 2008, 23:03

Skoda nın kaliteli olduğunu tabiiki savunuyorum. Ancak diğer markaları karaladığım yanlış... Asla Skoda, bi Audi gibi, Volvo gibi, Mercedes gibi vs. kaliteli olamaz...

Benim kalitesini iyi bildiğim için savunmadığım, neyin ne olduğunu söylemeye çalıştığım markalar da belli zaten: Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Citroen, Tata gibi markalar...

Kalitesini tanımadığım otomobiller hakkında zaten yorum yapmam: Proton, Lancia, Lotus, Pontiac, Saturn gibi...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 06 Eyl 2008, 23:05

[quote="loveskoda"]Skoda nın kaliteli olduğunu tabiiki savunuyorum. Ancak diğer markaları karaladığım yanlış... Asla Skoda, bi Audi gibi, Volvo gibi, Mercedes gibi vs. kaliteli olamaz...

Benim kalitesini iyi bildiğim için savunmadığım, neyin ne olduğunu söylemeye çalıştığım markalar da belli zaten: Hyundai, Renault, Dacia, Peugeot, Citroen, Tata gibi markalar...

Kalitesini tanımadığım otomobiller hakkında zaten yorum yapmam: Proton, Lancia, Lotus, Pontiac, Saturn gibi...
[/QUOTE] SEN O SAYDIĞIN ARAÇLARIN KALİTESİNİ V.S ANLAYABİLMEN İÇİN O ARAÇLARI KULLANMAN (EN AZ BİR KAÇ AY) LAZIM....YOK ARKADAŞIM ŞÖYLE DEDİ YOK BU BÖYLE DEDİ İLE YÜRÜMEZ BU İŞLER
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 06 Eyl 2008, 23:06

[quote="sılver_exelance"]1 TANE ARAÇTA SORUN ÇIKTI DİYE BÜTÜN MARKA  KARALANIYO ..BU NE SAÇMA VE ÇOCUKSU BİR DÜŞÜNCEDİR ANLAMADIM GİTTİ..[/QUOTE]

Renault un kalitesizliğini gidin, LPG cilere sorun: en kolay LPG takılan otomobillerdir... Çamurlukları, şasinin bazı bölümleri bile plastik...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 06 Eyl 2008, 23:07

Kulananlar söylüyor, daha ilersi var mı?!
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 06 Eyl 2008, 23:08

[quote="loveskoda"][quote="sılver_exelance"]1 TANE ARAÇTA SORUN ÇIKTI DİYE BÜTÜN MARKA  KARALANIYO ..BU NE SAÇMA VE ÇOCUKSU BİR DÜŞÜNCEDİR ANLAMADIM GİTTİ..[/QUOTE]

Renault un kalitesizliğini gidin, LPG cilere sorun: en kolay LPG takılan otomobillerdir... Çamurlukları, şasinin bazı bölümleri bile plastik...
[/QUOTE] YA GİT İŞİNE TMM SUSUYORUM YAV ..KONUŞTUĞUN ŞEYE BAK ...SENİN DAHA ÇOK GÖRMEN GEÇİRMEN LAZIM ....ŞASİ PLASTİK DEĞİL ÇAMURLUKLAR PLASTİK ...CLİO VE MEGANLARDA ONUDA ARAŞTIR BAKALIM NEDEN ÖYLE YAPMIŞLAR .....SEN ŞAŞİ Sİ PLASDTİK ARABA DA GÖRDÜN DEMEKKİ LOLLOLLOL
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 06 Eyl 2008, 23:10

[quote="loveskoda"][quote="sılver_exelance"]1 TANE ARAÇTA SORUN ÇIKTI DİYE BÜTÜN MARKA  KARALANIYO ..BU NE SAÇMA VE ÇOCUKSU BİR DÜŞÜNCEDİR ANLAMADIM GİTTİ..[/QUOTE]

[/QUOTE] SENİN MANTIĞINA GÖRE LPG ZOR TAKILAN ARAÇLARDA KALİTELİ YANİLOLLOLLOL
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 06 Eyl 2008, 23:11

Delme işlemleri en kolay yapılan otomobil, Renault...

Ama boşverin, tartışmaya deymez....
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 06 Eyl 2008, 23:14

[quote="loveskoda"]Delme işlemleri en kolay yapılan otomobil, Renault...

Ama boşverin, tartışmaya deymez....
[/QUOTE] sen en zor arabayıda getir ....ben  bosch darbeli matkapla 3 -5  saniye içinde deleyim...
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 06 Eyl 2008, 23:19

[quote="loveskoda"]

Geçenlerde bi arkadaşımla sohbet ettim... Konu açıldı, söz otomobile geldi. Onunki Renault Megane II SW 1.5 dCi.

Memnun musun sorusuna verdiği cevap:" Asla.." dedi ve  "Arabada oluşan bi kokudan rahatsız olduk. Ön konsolun sağ tarafında bi ıslaklık fark ettik. Hemen döşemeyi kaldırdım, bir de ne göreyim!

Doşemenin altında aslında kullanılmaması gereken bi malzeme olan köpük çıktı! (kırılabilecek eşyelerı taşımakta kullanılan beyaz uçuşan malzeme) Arabayı servise götürdük ve 45.000YTL. ye aldığımız arabanın klima hortumunun olmadığı ve oradan akan suyun yeri ıslattığı ortaya çıktı... Parçanın olmadığını, ve onaramayacaklarını söyleyen yetkili servisi şikayet edeceğiz.. Ama Renault un ne kadar dandik olduğunu anladık, bi daha tövbe!

Hiç kimse 45.000YTL. ye aldığı otomobiline havlu basmıyor!"

Şimdi Renault kim alır?!
[/QUOTE] arkadaşlar sallamayalım lütfen renault gibi bir firma hatalı arabayı bile değiştiriyorki prestijinden trilyonluk yatırımları olan dünyaca ünlü bir firma hayatta inanmam renonun megane modeli gayet  kaliteli ve sağlam,konforlu araçlardır skoda sitesindede olsak lütfen başka markaları karalama yapmayalım . benim bursada maiste tanıdığım kişiler var mutlaka kayıtlarda geçiyordur gerçekse bu satırları yazan arkadaş servisin adını ve telefonunu adresiyle beraber verirse araştırıp aslını öğreniriz
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 06 Eyl 2008, 23:22

İsterseniz ben arkadaşı arayıp iznini alayım, verirse, numarasını size özelden atarım...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gokhan611 » 06 Eyl 2008, 23:24

bende alırım şu fabia mı bi satayım ya hyundai ya da renault düşünüyorum kalitesizlerinden (!) :))

gokhan611
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir