Renault nun iç yüzü (kalitesizliği)

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Renault nun iç yüzü (kalitesizliği)

İleti ilk aşk » 07 Eyl 2008, 02:49

ben daha yeni geldim

ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 07 Eyl 2008, 02:50

[quote="ilk aşk"]ben daha yeni geldim [/QUOTE]
Habire geziyorsun Engin.Valla imreniyorum sana
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 07 Eyl 2008, 02:51

[quote="favo29"][quote="ilk aşk"]ben daha yeni geldim [/QUOTE]
Habire geziyorsun Engin.Valla imreniyorum sana
[/QUOTE]

yok be yav miniklere gittik
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti carey78 » 07 Eyl 2008, 03:03

Burası baya bi kızışmıs yorumları okudum sessiz kalayım bari :))))
carey78
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 07 Eyl 2008, 03:06

[quote="carey78"]Burası baya bi kızışmıs yorumları okudum sessiz kalayım bari :))))[/QUOTE] adam başından geçen bir olayı paylaşayım dedi.bir dayak yemediği kaldı
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti carey78 » 07 Eyl 2008, 03:09

aynen LOL

[quote="weyis"][quote="carey78"]Burası baya bi kızışmıs yorumları okudum sessiz kalayım bari :))))[/QUOTE] adam başından geçen bir olayı paylaşayım dedi.bir dayak yemediği kaldı[/QUOTE]
carey78
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fevgo » 07 Eyl 2008, 05:00

Ne uzamış konu ya,oku oku bitmedi be birader...Herşeye eyvallah,her görüşe eyvallah da bu uslup ne arkadaşlar?!..Basit bir tartışma konusun da bile yok anlama kıtlığı yok iyi oku bilmem ne falan..önce tartışmayı öğrenelim burda agalık,paşalık yapmayalım!!bilen bilgisini paylaşsın,bilmeyen faydalansın,forumun amacı bu değilmi?Skodacılara slm..Thumbs%20Up
fevgo
CLASSIC
CLASSIC

İleti azakoglultd » 07 Eyl 2008, 07:04

yav şu ortalığı ben yokken karıştırıyorsunuz hep ki çatır çatır cevapları dayamayayım diye değilmi.eve yeni geldim çok uykum var ama yatmayıp yazacam , buda size kapak olsun LOL

En net gösterge ; dünyada otomobil satışları önlenemez şekilde düşerken ve avrupa otomobil piyasası alt üst olmuş SKODA satışlarını rekor düzeyde artırabilen tek şirket olarak göze çarpıyor. NEDENSE LOL  ha çok merak ediyorsanız aşağıda inceleyebilirsiniz LOL

GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ BEYLER - SİZDEN RİCAM GÖLGE ETMEYİN BAŞKA İHSAN İSTEMEZ

karşılaştırma testi honda accord - skoda superb
http://www.skoda.com.tr/root/Haberler/i ... 7-08-4.jpg

Dünya otomobil piyasası durgun ama skoda rekor üstüne rekor kırıyor .Haber linki aşağıda
http://www.skoda.com.tr/root/Haberler/i ... .07.08.jpg

Skoda 2 milyonuncu fabia yı üretti , dikkatinizi rakama bir daha çekerim

isviçrede satın alınabilecek en değerli otomobil ödülünü sekizinci kere skoda aldı
bilmem bunda ötesi varmı yorumlarınıza en iyi cevap

2007 altın direksiyon ödülü skoda fabia nın
http://www.skoda.com.tr/root/Haberler/i ... 20sf15.jpg

2007 nin en iyi şirketi skoda auto seçildi
http://www.skoda.com.tr/root/Haberler/i ... 20sf15.jpg

octavia ingilterede en iyi 4X4 seçildi,dikkat en zor beğenen millet ingilizlerdir
http://www.skoda.com.tr/root/Haberler/i ... 20sf76.jpg

skoda müşteri araç memnuniyetinde tüm markaları geride bırakarak birinci oldu

skoda roomster avrupa sınıfının en iyi ithal otomobili ödülünü aldı

altın direksiyon ödülü yeni fabia nın oldu
http://www.skoda.com.tr/root/Haberler/i ... 20sf10.jpg

Our
cars look good, have good handling and are reliable. The awards they
have won confirm this. In addition, the Škoda Auto is also successful.

Best cars 2007

Škoda cars did well in the Czech round of the largest European readers’
poll Best Cars 2007 in the value-for-money category. The Octavia was
chosen as the best car with a price of up to CZK 650,000, Superb in the
category cars with a price of up to CZK 1,000,000 and th
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 07 Eyl 2008, 12:56

[quote="sılver_exelance"][quote="serdar89"] [quote="firstemperor"][quote="sılver_exelance"]hımmm wv yazıyor yanlış görmediysem LOL[/QUOTE]
ben farklı bişey demedimki. ben illa skoda demiyorum, renoyu beğenmiyorum arakadaşım.

oyak ordu işbirliği bittikten sonra neden renonun fiyatları türkiyede yükseldi bi araştır bakalım.

[/QUOTE]

Bırak Bilip bilmeden konuşuyor. Dacia = Reno yazmış VW = Skoda yazmış anlama sorunu var diyor LOLLOLLOL 
[/QUOTE] tmm u zatma seni oldum bitti sevmem aslında ...ne zaketen cvp verdim soru sormuşşun....Aslında muattap bile olmamak lazım [/QUOTE]

Bende seni o kadar cok severim ki Wink Sıkışmış bir Cevap geldi. Cok Doğru Eğer bende Altta kalsam böyle yazardım LOLLOL 
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 07 Eyl 2008, 13:06

[quote="serdar89"] [quote="sılver_exelance"][quote="serdar89"] [quote="firstemperor"][quote="sılver_exelance"]hımmm wv yazıyor yanlış görmediysem LOL[/QUOTE]
ben farklı bişey demedimki. ben illa skoda demiyorum, renoyu beğenmiyorum arakadaşım.

oyak ordu işbirliği bittikten sonra neden renonun fiyatları türkiyede yükseldi bi araştır bakalım.

[/QUOTE]

Bırak Bilip bilmeden konuşuyor. Dacia = Reno yazmış VW = Skoda yazmış anlama sorunu var diyor LOLLOLLOL 
[/QUOTE] tmm u zatma seni oldum bitti sevmem aslında ...ne zaketen cvp verdim soru sormuşşun....Aslında muattap bile olmamak lazım [/QUOTE]

Bende seni o kadar cok severim ki Wink Sıkışmış bir Cevap geldi. Cok Doğru Eğer bende Altta kalsam böyle yazardım LOLLOL 
[/QUOTE] JETON KÖŞELİ SANIRIM.....Baya geç kalmışşınSleepySleepySleepySleepy
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 07 Eyl 2008, 13:08

[quote="sılver_exelance"][quote="serdar89"] [quote="sılver_exelance"][quote="serdar89"] [quote="firstemperor"][quote="sılver_exelance"]hımmm wv yazıyor yanlış görmediysem LOL[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE] JETON KÖŞELİ SANIRIM.....Baya geç kalmışşınSleepySleepySleepySleepy [/QUOTE]

evet Öyledir Anladığına ŞaşırdımClap
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tam3r » 07 Eyl 2008, 14:16

[quote="RAZOR10"]

[quote="loveskoda"][quote="gokhan611"]böyle bi tane iki tane örnek verip tamam bu kalitesiz diyemeyiz ki ona bakarsanız [/QUOTE]

Bu konuda kesinlikle haklısınız.... ClapClapClapClapClapClapClap

Ancak Renault kullanıp da memnun olmayan bir değil, iki değil...

[/QUOTE]

YA YETER YA YAZMICAKTIM AMA DAYANAMADIM. ARKADAŞIM RENOLAR TÜRKÜYEDE EN ÇOK TUTULAN ARABALARDA İLK 2 Y GİRER. BU KADAR İNSAN SALAKMI RENO KULLANIYOR.. YAZ BAKALIM SKODAYLA RENOYA HANGİSİ ÖNCE SATILIR.. BURASI BİZİM FORUMUZ ELBETTE SKODAYI KONUŞCAZ. AMA BAŞKA ARABA MARKALARINIDA Bİ SORUN ÇIKARDI DİE HEMEN BALTALAMAYALIM

[/QUOTE]

tofaş çok mu iyi bu kadar adam kullanıyor Confused
tam3r
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 61ogretmen61 » 07 Eyl 2008, 14:26

1- her arabanın kendine göre artı ve eksileri vardır.
2- bir arabanın çok satması kalitesini az satması kalitesizliğini hiç göstermez. örnek, ülkemizde tofaş satışları.

3- arabada kalite değişik unsurlardan oluşur. Güvenlik, konfor, performans, kullanılan malzeme gibi.

4-bir araba elma diğeri armuttur. dolayısıyla karşılaştırma imkanı biraz zordur.

5-herkes kullandığı arabanın kaliteli olduğunu düşünür. öyle olmasa zaten almazdı. kargaya yavrusu şahin görünür.

6-birşeyleri ispat etmek size birşey kazandırmaz.
61ogretmen61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti burutekin » 07 Eyl 2008, 14:36

benim anlamadığım loveskoda bişey dememiş ki 45000 lira bi olay ve renault alınırmı demiş ne var yani özgürce konuşamyacakmı bu adam bu sitede .silverı kınıyorum uslup çok sert,gereksiz ve kırıcı  niye aracımız skoda deyince millet burun kırıyoda biz bişey demiyoruz saygı duyuyoruz millete proton diyince burun kırıyor bişey demiyoruz da vatandaş gerçek bi olaydan yola çıkarak ve gerçekten dandik olan renault hakkında skoda sitesinde yorum yapıyo adamı nerdeyse taşlayacaksınız bu yanlıştır burda tartışılması gereken Fransızların fransada 79 teknolojisi broadveyleri 2000 e kadar bu ülkede sattıysa ve Türk otomotivini geri bıraktıysa Türk otomobili yerine bizleri İran arabalarına çin arabalarına çek arabalarına binmeye mecbur ettiği için fransız renoyu hala savunan arkadaşlara pes diyorum.
burutekin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 07 Eyl 2008, 15:00

[quote="burutekin"]benim anlamadığım loveskoda bişey dememiş ki 45000 lira bi olay ve renault alınırmı demiş ne var yani özgürce konuşamyacakmı bu adam bu sitede .silverı kınıyorum uslup çok sert,gereksiz ve kırıcı  niye aracımız skoda deyince millet burun kırıyoda biz bişey demiyoruz saygı duyuyoruz millete proton diyince burun kırıyor bişey demiyoruz da vatandaş gerçek bi olaydan yola çıkarak ve gerçekten dandik olan renault hakkında skoda sitesinde yorum yapıyo adamı nerdeyse taşlayacaksınız bu yanlıştır burda tartışılması gereken Fransızların fransada 79 teknolojisi broadveyleri 2000 e kadar bu ülkede sattıysa ve Türk otomotivini geri bıraktıysa Türk otomobili yerine bizleri İran arabalarına çin arabalarına çek arabalarına binmeye mecbur ettiği için fransız renoyu hala savunan arkadaşlara pes diyorum.[/QUOTE]

Benim anlattıklarımı haklı ve somut nedenlere dayandığı için savunduğunuza eminim ve çok teşekkür ediyorum.....ClapClapClap
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 07 Eyl 2008, 15:03

renonun prensibi sağlam olsun ama ucuz olsun daha çok ticari ve memur grubuna hitap ediyor şu an bi memur gidip octi alabilirmi acti 32 milyar rene 23 milyar arada 10 milyar fark var bu fark hem kalite hemde biraz marka parasıdır bana  göre
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti burutekin » 07 Eyl 2008, 18:49

Sayın Kadir 32 milyar octi ambiante 23 dedğiniz clio seymbol segmentler farklı megane derseniz 23 e megan yok en ucuz 1.6 megan 31 den başlıyor dolayısı ile fiyatlar kafa kafaya benim anlatmak isteğim şu Türk tüketicisinin mantelitesi faklı renault megane 5 yıldız güvenlik okadar iyi okdar kaliteli Türkiyede satış rekorları kırıyoda niye avrupada meganenin clionun esamesi okunmuyo çünkü mantelite farklı avrupalı aracı binmek için alıyo Türk tüketici satmak için bu kadar basit mantelite bu olursa vergiler bu kadar yüksek olarsa italyan tüketici fiat bravoya binerken türkiyede ki albea soleye yakın fiyata binmeye mahkum olacak ve bizde bu işte bu sitelerde birbirimizi incitmeye devam edecez açın toyota amerika sayfasını toyota rav 4 daha az özelliklisi 28000 dolar Türkiye fiyatı 60000 dolar toyota corolla 14000 dolar 1.8 2.0 motor full özellikli Türkiyede 45000 lira hem de1.6 tartışılması gereken bence budur herkese saygılar. 

burutekin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabiasm » 08 Eyl 2008, 00:48

skodanın altın direksiyonlarını 2001 model fabia sahiplerine sorabilirsniz :)))))
fabiasm
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir