Renault nun iç yüzü (kalitesizliği)

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Renault nun iç yüzü (kalitesizliği)

İleti gokhan611 » 06 Eyl 2008, 23:55

ben anlatamadım galiba nys

gokhan611
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gurdal07 » 06 Eyl 2008, 23:56

reno  nun kalitesiz fakat ekonomik  arabalar ürettiğini  düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 06 Eyl 2008, 23:59

[quote="FWD"]silver_exelance; senin ellerini kollarını bağlayacağım, bir skodanın koltuğuna atıcam süresiz gezdiricem çin işkencesi yapıcam...

[/QUOTE]  dene istersen
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 06 Eyl 2008, 23:59

o kadarda ekonomik degildi benim clio sehir içi 10 lt den assagı yakmazdı cok eski bir sistem motoru var clioların birde alımıda ucuz degil ben klimasız 2004 model hiçbir özelligi olmayn clioyu 14.000 e sattım yani burda bi ekonomi göremiyorm ben kullanan bilir yani
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti sılver_exelance » 07 Eyl 2008, 00:01

[quote="gurdal07"]reno  nun kalitesiz fakat ekonomik  arabalar ürettiğini  düşünüyorum[/QUOTE] yanlış düşünüyorsun laguna kalitesizmi ...megan ,safran  kalitesiz arabamı....clio var bi tek o da orta düzey kalitesiz demek ayıp olur
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 07 Eyl 2008, 00:02

[quote="elegance"]o kadarda ekonomik degildi benim clio sehir içi 10 lt den assagı yakmazdı cok eski bir sistem motoru var clioların birde alımıda ucuz degil ben klimasız 2004 model hiçbir özelligi olmayn clioyu 14.000 e sattım yani burda bi ekonomi göremiyorm ben kullanan bilir yani[/QUOTE] renault sınıfında clio hatalı bir seçim olabilir,ancak  diğer seri araçlarıda bu konıu altında kötülememek lazım bence
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gurdal07 » 07 Eyl 2008, 00:02

[quote="sılver_exelance"][quote="gurdal07"]reno  nun kalitesiz fakat ekonomik  arabalar ürettiğini  düşünüyorum[/QUOTE] yanlış düşünüyorsun laguna kalitesizmi ...megan ,safran  kalitesiz arabamı....clio var bi tek o da orta düzey kalitesiz demek ayıp olur[/QUOTE] hayır ama türkiyede kaç tane safrane var  kaç tane clio var biliyomusun
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 07 Eyl 2008, 00:04

[quote="gurdal07"][quote="sılver_exelance"][quote="gurdal07"]reno  nun kalitesiz fakat ekonomik  arabalar ürettiğini  düşünüyorum[/QUOTE] yanlış düşünüyorsun laguna kalitesizmi ...megan ,safran  kalitesiz arabamı....clio var bi tek o da orta düzey kalitesiz demek ayıp olur[/QUOTE] hayır ama türkiyede kaç tane safrane var  kaç tane clio var biliyomusun [/QUOTE] adet olarak bilgim yok safran az sayıda ...ancak megan ve laguna nerdeyse bi clio kadar var(adet olarak)
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti FWD » 07 Eyl 2008, 00:04

[quote="sılver_exelance"][quote="FWD"]silver_exelance; senin ellerini kollarını bağlayacağım, bir skodanın koltuğuna atıcam süresiz gezdiricem çin işkencesi yapıcam...

[/QUOTE]  dene istersen[/QUOTE]

Sinirliyiz galiba? Smile
FWD
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 07 Eyl 2008, 00:05

[quote="sılver_exelance"][quote="elegance"]o kadarda ekonomik degildi benim clio sehir içi 10 lt den assagı yakmazdı cok eski bir sistem motoru var clioların birde alımıda ucuz degil ben klimasız 2004 model hiçbir özelligi olmayn clioyu 14.000 e sattım yani burda bi ekonomi göremiyorm ben kullanan bilir yani[/QUOTE] renault sınıfında clio hatalı bir seçim olabilir,ancak  diğer seri araçlarıda bu konıu altında kötülememek lazım bence[/QUOTE] ya megane 2de öle pek bi iyi degil acıkcaı reno lagunadan başlar velsatis falan öle devam eder.zaten bizim burda üretilen arabalarda iş yok avrupa arabalar 10 numara türkiyenin havasımı dokunuyo arabaya bilmiyomki
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti sılver_exelance » 07 Eyl 2008, 00:05

yani anlatmaya çalıştığım şu arkadaşlar renoyu sadece clio olarak düşünmeyelim ...Renault başlı başına bilmem kaç model seri üretimi olan bir markadır.......
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gurdal07 » 07 Eyl 2008, 00:05

[quote="sılver_exelance"][quote="gurdal07"][quote="sılver_exelance"][quote="gurdal07"]reno  nun kalitesiz fakat ekonomik  arabalar ürettiğini  düşünüyorum[/QUOTE] yanlış düşünüyorsun laguna kalitesizmi ...megan ,safran  kalitesiz arabamı....clio var bi tek o da orta düzey kalitesiz demek ayıp olur[/QUOTE] hayır ama türkiyede kaç tane safrane var  kaç tane clio var biliyomusun [/QUOTE] adet olarak bilgim yok safran az sayıda ...ancak megan ve laguna nerdeyse bi clio kadar var(adet olarak)[/QUOTE] clioyu ikisi birleşse zor geçer dostum adım attığın yerde clio var çünkü
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 07 Eyl 2008, 00:06

ya ama clio olmadan renoyu bi düşünün ülkede araba kalmaz nerdeyse kaç tane megane var kaç tane clio
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti sılver_exelance » 07 Eyl 2008, 00:07

[quote="elegance"][quote="sılver_exelance"][quote="elegance"]o kadarda ekonomik degildi benim clio sehir içi 10 lt den assagı yakmazdı cok eski bir sistem motoru var clioların birde alımıda ucuz degil ben klimasız 2004 model hiçbir özelligi olmayn clioyu 14.000 e sattım yani burda bi ekonomi göremiyorm ben kullanan bilir yani[/QUOTE] renault sınıfında clio hatalı bir seçim olabilir,ancak  diğer seri araçlarıda bu konıu altında kötülememek lazım bence[/QUOTE] ya megane 2de öle pek bi iyi degil acıkcaı reno lagunadan başlar velsatis falan öle devam eder.zaten bizim burda üretilen arabalarda iş yok avrupa arabalar 10 numara türkiyenin havasımı dokunuyo arabaya bilmiyomki[/QUOTE] megane 2 de iyi değil diyorsunuz...Bunu neye göre söylüyorsunuz acaba....Kaç yıl megane 2 kullandınız???Yoksa eşten dosttan duyma laflarlamı ....loveskoda gibi
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 07 Eyl 2008, 00:10

[quote="elegance"]ya ama clio olmadan renoyu bi düşünün ülkede araba kalmaz nerdeyse kaç tane megane var kaç tane clio[/QUOTE] aradaki fiyat farkından bu dostum....Kaç tane fabia var kaç tane roomstar var (aynı olay)
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gurdal07 » 07 Eyl 2008, 00:10

neyse ya sonuçta herkes beyendiği değil cüzdanının beyendiği arabayı almak zorunda kalıyo

hangi clio yada fabia sahibi bi passat yada bmw m3 sahibi olmak i,stemez ama işte herşeyin başı para
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 07 Eyl 2008, 00:11

ya öle cok kullanmadım megane 2 yi megane 1 de biraz yolculugum olduda herneyse gecen arabayı oto yıkamacıya verdim.meghane 2 yi yıkadılar kenara koydular acıkmı araba bi bvakınabilrmiyim dedim şöför koltuguna bi oturdum logana oturdugumla aynı hisleri verdi bana.orda tek hosuma giden seyi anahtarı kredsi kartı gibi .birde ben eski renocuyum dh nin reno bölümünden cıkmazdım megane 2 sorunlarına bi bak istersen
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti sılver_exelance » 07 Eyl 2008, 00:14

[quote="elegance"]ya öle cok kullanmadım megane 2 yi megane 1 de biraz yolculugum olduda herneyse gecen arabayı oto yıkamacıya verdim.meghane 2 yi yıkadılar kenara koydular acıkmı araba bi bvakınabilrmiyim dedim şöför koltuguna bi oturdum logana oturdugumla aynı hisleri verdi bana.orda tek hosuma giden seyi anahtarı kredsi kartı gibi .birde ben eski renocuyum dh nin reno bölümünden cıkmazdım megane 2 sorunlarına bi bak istersen[/QUOTE] sorunsuz araç olmaz ....senin aracınında vardır bi sorunu ,benim aracımında ....amma velakin yıkamacıda falan görmekle  koltuğa oturmakla bu araçları yorumlamayınız....Tmm skoda sitesi ancak yiğidi öldür hakkını yeme....Smile
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir