Renault nun iç yüzü (kalitesizliği)

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Renault nun iç yüzü (kalitesizliği)

İleti serdar89 » 07 Eyl 2008, 00:59

Clap  Süper bir Yorum Eline sağlık (

SEAHAWK)

serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti firstemperor » 07 Eyl 2008, 01:07

ayrıca dacia ile skodayı aynı kefeye koymanızada şaşıyorum. skoda vw grubunda bi şirketse yan sanayisi olduğu anlamına geliyorsa o zaman opelde gm nin yan sanayisi, alfa romeoda fiatın yan sanayisi daha da ileri giderek ferraride fiatın yan sanayisi haa bide lamborginide vw nin yan sanayisi.
firstemperor
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 07 Eyl 2008, 01:14

[quote="firstemperor"]ayrıca dacia ile skodayı aynı kefeye koymanızada şaşıyorum. skoda vw grubunda bi şirketse yan sanayisi olduğu anlamına geliyorsa o zaman opelde gm nin yan sanayisi, alfa romeoda fiatın yan sanayisi daha da ileri giderek ferraride fiatın yan sanayisi haa bide lamborginide vw nin yan sanayisi. [/QUOTE] aynı kefeye konmuyor .Dikkatli okuyun.Skoda nasıl wv grubu aracı ise dacıa da renaultun aracı denildi.bu cümleden karşılaştırma çıkarıyorsanız problem yok
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 07 Eyl 2008, 01:17

[quote="alwaysloser"]ben bir sitede en çok arıza yapan araçların sıralamasını görmüştüm reno başı çekiodu[/QUOTE]

:) Sakın renault'un piyasada daha fazla aracı olduğu için olmasın?
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 07 Eyl 2008, 01:17

[quote="firstemperor"]ayrıca dacia ile skodayı aynı kefeye koymanızada şaşıyorum. skoda vw grubunda bi şirketse yan sanayisi olduğu anlamına geliyorsa o zaman opelde gm nin yan sanayisi, alfa romeoda fiatın yan sanayisi daha da ileri giderek ferraride fiatın yan sanayisi haa bide lamborginide vw nin yan sanayisi. [/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClapClapClapClap
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 07 Eyl 2008, 01:19

[quote="loveskoda"][quote="firstemperor"]ayrıca dacia ile skodayı aynı kefeye koymanızada şaşıyorum. skoda vw grubunda bi şirketse yan sanayisi olduğu anlamına geliyorsa o zaman opelde gm nin yan sanayisi, alfa romeoda fiatın yan sanayisi daha da ileri giderek ferraride fiatın yan sanayisi haa bide lamborginide vw nin yan sanayisi. [/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClapClapClapClap
[/QUOTE] sizin önce bi okuduğunuzu anlamanız lazım ......Başka bir şey demiyorumWink
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti firstemperor » 07 Eyl 2008, 01:23

[quote="sılver_exelance"][quote="elegance"]ya öle cok kullanmadım megane 2 yi megane 1 de biraz yolculugum olduda herneyse gecen arabayı oto yıkamacıya verdim.meghane 2 yi yıkadılar kenara koydular acıkmı araba bi bvakınabilrmiyim dedim şöför koltuguna bi oturdum logana oturdugumla aynı hisleri verdi bana.orda tek hosuma giden seyi anahtarı kredsi kartı gibi .birde ben eski renocuyum dh nin reno bölümünden cıkmazdım megane 2 sorunlarına bi bak istersen[/QUOTE] ha bide logan gibi demişşin ya :LOGAN =RENAULT    VW=SKODA AYNI OLAY her iki araçta başka markaların yan sanayisi anlatabildimmi....[/QUOTE]

bu yazı sizin yazınız değilmi. yan sanayimi yazıyor yoksa ben mi yanlış görüyorum.

ayrıca fiatın türkiyedeki pazarlama stratejisi renodan daha iyi olsaydı şimdi renodan daha çok fiat görürdük tabi bunda koç parmağı var yoksa parçası ve servisi pahalı fiestaları mı daha çok satsın paliolarımı.
firstemperor
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 07 Eyl 2008, 01:25

[quote="firstemperor"][quote="sılver_exelance"][quote="elegance"]ya öle cok kullanmadım megane 2 yi megane 1 de biraz yolculugum olduda herneyse gecen arabayı oto yıkamacıya verdim.meghane 2 yi yıkadılar kenara koydular acıkmı araba bi bvakınabilrmiyim dedim şöför koltuguna bi oturdum logana oturdugumla aynı hisleri verdi bana.orda tek hosuma giden seyi anahtarı kredsi kartı gibi .birde ben eski renocuyum dh nin reno bölümünden cıkmazdım megane 2 sorunlarına bi bak istersen[/QUOTE] ha bide logan gibi demişşin ya :LOGAN =RENAULT    VW=SKODA AYNI OLAY her iki araçta başka markaların yan sanayisi anlatabildimmi....[/QUOTE]

bu yazı sizin yazınız değilmi. yan sanayimi yazıyor yoksa ben mi yanlış görüyorum.

ayrıca fiatın türkiyedeki pazarlama stratejisi renodan daha iyi olsaydı şimdi renodan daha çok fiat görürdük tabi bunda koç parmağı var yoksa parçası ve servisi pahalı fiestaları mı daha çok satsın paliolarımı.
[/QUOTE] yok o yazı benim doğru görüyorsun.Ancak anlamanda bir problem var sanıyorum
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti firstemperor » 07 Eyl 2008, 01:27

ben okuduğumu çok iyi anladım . siz benim yazdıklarımı iyi anladınızmı acaba: bu da buraya kapak olsun: kaynak İHA

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ile Ka Araştırma Şirketi'nin ortak girişimiyle başlatılan Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) çalışmasının 2006 yılı 4. çeyrek sonucuna göre Volkswagen Binek Araçlar müşteriyi en çok memnun eden marka seçildi. 

firstemperor
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 07 Eyl 2008, 01:31

hımmm wv yazıyor yanlış görmediysem LOL
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 07 Eyl 2008, 01:31

[quote="sılver_exelance"][quote="firstemperor"][quote="sılver_exelance"][quote="elegance"]ya öle cok kullanmadım megane 2 yi megane 1 de biraz yolculugum olduda herneyse gecen arabayı oto yıkamacıya verdim.meghane 2 yi yıkadılar kenara koydular acıkmı araba bi bvakınabilrmiyim dedim şöför koltuguna bi oturdum logana oturdugumla aynı hisleri verdi bana.orda tek hosuma giden seyi anahtarı kredsi kartı gibi .birde ben eski renocuyum dh nin reno bölümünden cıkmazdım megane 2 sorunlarına bi bak istersen[/QUOTE] ha bide logan gibi demişşin ya :LOGAN =RENAULT    VW=SKODA AYNI OLAY her iki araçta başka markaların yan sanayisi anlatabildimmi....[/QUOTE]

[/QUOTE] yok o yazı benim doğru görüyorsun.Ancak anlamanda bir problem var sanıyorum[/QUOTE]

burdan Ne cıkar bana Anlat o zaman Vw= Audi.. ??
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 07 Eyl 2008, 01:32

Volkswagen diyo bu ama, heralde kaliteli bir marka bunu tartışmanın bir anlamı yok, bu işler zevk meselesi kimi renault alır, kimi mercedes tabi burda paranında etkisi büyük...:) Boşverin size bir faydası olmayacak nasıl olsa...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti firstemperor » 07 Eyl 2008, 01:33

kalder 2007 den sonra yayınlarını ücretli yaptığı için buraya yazamıyorum ama 2007 yılı müşteri memnuniyeti en çok ford, vw, fiat, reno seçilmiştir.
ayrıca 2000-2007 yılları arasında dünya genelinde yapılan anketlerde en az sorun çıkaran markalar arasında 1. sırada toyota 2. honda 3. mazda. olmuştur. renonun adı ilk onda bile geçmiyor.
firstemperor
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 07 Eyl 2008, 01:34

neyse hoca konuyu fazla uzattık gibi .kapatalım  burda .....klasik bir kapanış yapayım ben (skoda 10 numara araç.... mercedesi de bmw yide ne bileyim renoyu menoyu aklınıza ne geliyorsa solda sıfır bırakır....
üstüne 2 tur bindirir)...Biz de kalitesiz araçlarla yollara devam .
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 07 Eyl 2008, 01:36

[quote="sılver_exelance"]neyse hoca konuyu fazla uzattık gibi .kapatalım  burda .....klasik bir kapanış yapayım ben (skoda 10 numara araç.... mercedesi de bmw yide ne bileyim renoyu menoyu aklınıza ne geliyorsa solda sıfır bırakır....
üstüne 2 tur bindirir)...Biz de kalitesiz araçlarla yollara devam .[/QUOTE]

Aferin ClapClapWink *Lı 5
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti firstemperor » 07 Eyl 2008, 01:36

[quote="sılver_exelance"]hımmm wv yazıyor yanlış görmediysem LOL[/QUOTE]
ben farklı bişey demedimki. ben illa skoda demiyorum, renoyu beğenmiyorum arakadaşım.

oyak ordu işbirliği bittikten sonra neden renonun fiyatları türkiyede yükseldi bi araştır bakalım.

firstemperor
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 07 Eyl 2008, 01:37

[quote="serdar89"] [quote="sılver_exelance"][quote="firstemperor"][quote="sılver_exelance"][quote="elegance"]ya öle cok kullanmadım megane 2 yi megane 1 de biraz yolculugum olduda herneyse gecen arabayı oto yıkamacıya verdim.meghane 2 yi yıkadılar kenara koydular acıkmı araba bi bvakınabilrmiyim dedim şöför koltuguna bi oturdum logana oturdugumla aynı hisleri verdi bana.orda tek hosuma giden seyi anahtarı kredsi kartı gibi .birde ben eski renocuyum dh nin reno bölümünden cıkmazdım megane 2 sorunlarına bi bak istersen[/QUOTE] ha bide logan gibi demişşin ya :LOGAN =RENAULT    VW=SKODA AYNI OLAY her iki araçta başka markaların yan sanayisi anlatabildimmi....[/QUOTE]

[/QUOTE] yok o yazı benim doğru görüyorsun.Ancak anlamanda bir problem var sanıyorum[/QUOTE]

burdan Ne cıkar bana Anlat o zaman Vw= Audi.. ??
[/QUOTE] ne kadar anlamanız tuhaf....BAK ŞİMDİ   O YAZIDA ARKADAŞ LOGAN DA OTURYOR GİBİ HİSSETTİM DEMİŞ VE BİR KÜÇÜMSEME YAPMIŞ ....BURAYA KADAR ANLADINIZ UMARIM.....BENDE BU ÖRNEKTEN YOLA ÇIKARAK LOGANIN RENAULTUN YAN SANAYİ ARACI OLDUĞUNU    SKODANIN DA VW NİN YAN SANAYİ  ARACI OLDUĞUNU SÖYLEDİM ...... inşallah anlamışşınızdır .walla ellerim yorul du yazmaktan
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 07 Eyl 2008, 01:38

[quote="firstemperor"][quote="sılver_exelance"]hımmm wv yazıyor yanlış görmediysem LOL[/QUOTE]
ben farklı bişey demedimki. ben illa skoda demiyorum, renoyu beğenmiyorum arakadaşım.

oyak ordu işbirliği bittikten sonra neden renonun fiyatları türkiyede yükseldi bi araştır bakalım.

[/QUOTE]

Bırak Bilip bilmeden konuşuyor. Dacia = Reno yazmış VW = Skoda yazmış anlama sorunu var diyor LOLLOLLOL 
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir