reno reno reno yoksa ranault muydu alın size skoda

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

reno reno reno yoksa ranault muydu alın size skoda

İleti azakoglultd » 07 Eyl 2008, 19:53

[quote="sinnex"]

Sen aracını değerinde bir fiyata kaç günde satabilirsin Türkiye'de... Elin gavuru anket yapmış eee boşver abim benim, tartışmaya değmez... sen aracından memnunmusun gerisi hikaye...

[/QUOTE]

bir önceki aracım da hatcback 1.2 fabia idi ve pazar günü arapayı oto pazarına götürdüm ve öğleden sonra 1 gibiydi sattım kardeşim...yetermi

azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 07 Eyl 2008, 19:55

Tabi tabi doğrudur, kesin öyledir...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 07 Eyl 2008, 20:11

[quote="sinnex"]Tabi tabi doğrudur, kesin öyledir...[/QUOTE]

gülüyorum sana ve daha başkada birşey demiyorum da sorması ayıp sende araba ne vardı merak ettim sakın şu yanda resimde gördüğümden olmasın LOL
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gokhan611 » 07 Eyl 2008, 20:17

yine diyorum satacam bu fabia yı :) alacam reno,toyota ya da hyundai :)

skoda istediği kadar ödül alsın :))
gokhan611
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 07 Eyl 2008, 20:21

[quote="gokhan611"]

skoda istediği kadar ödül alsın :))[/QUOTE] sen al fabiayı satıp clioya aynı parayı say ondan sona aynaya gec kendine bi bak
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti gokhan611 » 07 Eyl 2008, 20:23

yok clio almam o kadar da deil
gokhan611
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 07 Eyl 2008, 20:24

[quote="elegance"][quote="gokhan611"]

skoda istediği kadar ödül alsın :))[/QUOTE] sen al fabiayı satıp clioya aynı parayı say ondan sona aynaya gec kendine bi bak[/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClap
ClapClap
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 07 Eyl 2008, 20:52

[quote="gokhan611"]yok clio almam o kadar da deil[/QUOTE] eee o zaman fabi ilede karsılastıramazsın çünkü aynı sınıf bi araba almıyon
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti baha » 07 Eyl 2008, 23:44

[quote="CHEVALIER"]Bu arada yukarda ki anket 2008 en az arıza yapan oto anketi[/QUOTE] arkadaşlar kendinizi parçalamayın amacınız ne arabanızla mutlu değilmisiniz skoda isterse dünyanın en iyi arabası olsun bu tercihtir isteyen istediği aracı alır alman ve çek anket firmaların listeleri bunlar renoyuda bedava karalamayın lütfen adamlar gerçek arabalarla reklamlarda nasılda çarpıştırıyor lar arabaları boş verin çocuksu atışmaları
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 07 Eyl 2008, 23:46

[quote="gokhan611"]

skoda istediği kadar ödül alsın :))[/QUOTE] sana aynen katılıyorum arkadaşım bende satacam skodayı alacam her hangi marka böyle sitede garip tipler oldukça insan soğuyor skodadan bunlar adamı ülkesinden de soğutur ilerde
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 07 Eyl 2008, 23:47

bizene ya skodanın renonun ödüllerinden neyi ispatlıyonuz binmeyin skodadan başka araca bize ne ya
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 08 Eyl 2008, 00:33

[quote="azakoglultd"] [quote="sinnex"]Tabi tabi doğrudur, kesin öyledir...[/QUOTE]

gülüyorum sana ve daha başkada birşey demiyorum da sorması ayıp sende araba ne vardı merak ettim sakın şu yanda resimde gördüğümden olmasın LOL
[/QUOTE]

Bende araba çok dostum... İstersen foto albüm oluşturabilirim... Ama yan resimdekini beğenmediysen her konuda tartışabiliriz...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 08 Eyl 2008, 00:44

ya azkoğlu musun nesin sinnex kardeşimin resimdeki araba onun belkide..... toyotayadamı karalama başlatacaksın.skoda daha kaliteli felan sen anlaşılan başka araçlara hiç binmemişsin burda insanların bedava sinir katsayısını arttırma kendine bazı garip yandaşlar bulup insanlara saldırma bu sitede insanlar yanlız değil.........
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti burutekin » 08 Eyl 2008, 00:51

baha dostum niye kızıyorsun biz bize araban ne he skodamı diyenlere bişey demiyoruz niye Türkler kaliteyi çok iyi bilirler clio sembol göklere çıkar ama avrupada çekilen bisürü film vesaire belgeselde renault araba görememekteyim testlerde çok satanlarda kesinlikle ilk üçte değil ama renault Türkiyede lider neden avrupalı binmek Türk satmak içiin araba alıyoda ondan 45 000 megane veriliyo ama 45 bin skoda ocavia al desen millet gülüyo 
burutekin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 08 Eyl 2008, 00:52

Baha kardeş  bende bu işte bir kasıt olduğunu düşünmüyor değilim, tamam bizde skoda sahibi olduk ve araçlarımızı çok sevdik, ama bazı arkadaşlar neden bu kadar ısrarcılar anlayamadım, foruma bakıyorum 4-5 tane renault haberi var, yazıktır uğraştığınız zamana günahtır. Herkesin elinde bir test yok böyleydi yok şöyleydi, kimse romi yada okti kötü demiyor zaten, bırakalım şu subjektif bakmayı...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 08 Eyl 2008, 00:56

bunlara tamam da nedir bu kadar birbirlerine dalaşmalar skodadan renodan bize ne ısrarla marka karalamak bu sağdan soldan döküman toplayıp şu şöyle bu böyle amaç ne anlamadım.sorunun cevabına gelince servis ağı ve satış politikası meganı sattırıyor skodayı sattırmıyor.bende felicia var ama ne yazıkki marmaristeyim en yakın servis aydında

baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gokhan611 » 08 Eyl 2008, 00:58

bende bayburt ta çalışıyorum yolda kaldım dört saat yol gittim servis için, çekicinin sırtında en yakın servis memlekette trbznda
gokhan611
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 08 Eyl 2008, 01:01

[quote="sinnex"][quote="azakoglultd"] [quote="sinnex"]Tabi tabi doğrudur, kesin öyledir...[/QUOTE]

[/QUOTE]

Bende araba çok dostum... İstersen foto albüm oluşturabilirim... Ama yan resimdekini beğenmediysen her konuda tartışabiliriz...
[/QUOTE]

ShockedArkadaşlar kırıcı üsluba gerek yok. Sonuçta burada geyik yapıyoruz. İsteyen istediği arabaya biner. Herkes fikirlerini belirtsin. Bende fikirlerimle biraz maydanoz olayım bari.
5-6 arkdaşız, Adana'da merkezde oturmamıza rağmen işyerim başka bir ilçede olduğu için her gün birimizin arabası ile gidiyoruz. 2 megane,1 cilo(eski kasa), birde benim octi.
Megane sahibi arkadaşlar benim octinin megane'dan çok daha güzel olduğunu kendileri söyledi.
Yoksa megane kötümü hayır geniş güzel bir araç  ama arkadaşlar göz var nizam var renonun malzeme kalitesi, plastik aksam vs vs. bariz şekilde daha kötü.  Şimdi ben araba alacakken hiç megane bakmadım bindiğim için. Mesela ben 34 bine arka camları bile krikolu olan bir meganemı almam mantıklıydı yoksa 32 bine çok daha donanımlı octi ambianteyimi?
Şu bir gerçekki octi fiyat/performans olarak alınabilecek en güzel araçlardan biri. Fabiaya binmediğimden birşey diyemeyeceğim.
Clio için fazla birşey demeye gerek yok. Kapı üstüne koyacakları 1 milyonluk 4 tutamaç ve devir saatini koymamayı reno bizim millete reva görüyor. Bizim millette koşa koşa gidip alıyor. Alan razı satan razı. Sonuçta herkes istediği arabaya biner.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir