reno reno reno yoksa ranault muydu alın size skoda

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

reno reno reno yoksa ranault muydu alın size skoda

İleti BlueVRS » 08 Eyl 2008, 14:20

Yeni Skoda'lar gerçekten çok iyi,bırakın çok popüler olmasın bilen bilsin de en aznıdan ikinci el alımlarda Skoda severler fiyat hususunda rahat etsin,45.000 lira gibi bir rakam telffuz ediliyor yeni superb başlangıç fiyatı için,çok çok popüler hale gelse rüyamızda göremeyiz sonra bu rakamları fazla dillendirmeyin..Wink Bilen biliyor..

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 08 Eyl 2008, 14:24

[quote="BlueVRS"]Yeni Skoda'lar gerçekten çok iyi,bırakın çok popüler olmasın bilen bilsin de en aznıdan ikinci el alımlarda Skoda severler fiyat hususunda rahat etsin,45.000 lira gibi bir rakam telffuz ediliyor yeni superb başlangıç fiyatı için,çok çok popüler hale gelse rüyamızda göremeyiz sonra bu rakamları fazla dillendirmeyin..Wink Bilen biliyor..[/QUOTE] gercekten ya 45.000 deniyo eger öleyse durumum olsa alırım ama işte ev alacam belki kredi cekmeyip octiyi bile satabilirim
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti baha » 08 Eyl 2008, 14:30

evet yeni skodalar gerçekten çok ii vede kaliteli ama ben yineliyorum 45.000 süperb ye verene kadar yeni lagunayı alırım yada yeni honda civic yani bu benim tercihim 3 ünede bindim bizzat test sürüşleri yaptım hele honda aşmış
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 08 Eyl 2008, 14:32

[quote="baha"]evet yeni skodalar gerçekten çok ii vede kaliteli ama ben yineliyorum 45.000 süperb ye verene kadar yeni lagunayı alırım yada yeni honda civic yani bu benim tercihim 3 ünede bindim bizzat test sürüşleri yaptım hele honda aşmış[/QUOTE] ya honda cıvıc ile superb arasıbda en azından sınıf farkı var birde birazdaha spor görünümlü cıvıc 45.000 e sıfır superb  bulmusun daha ne mllet 2.el tdi superbye bu parayı istiyo
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti baha » 08 Eyl 2008, 14:39

ya ben tercih dedim vermem abi istediği kadar kaliteli olsun skodaya o paraları.... türkiyede olmuyor satış sonrası destek yok. benim iş yerindeki patronun 1.16 bmwsi var aracın aküsünden dolayı yolda kaldı adamlar dağ başına 180 km geldiler aracın problemini hallettiler gittiler skodada nerde varsın hyundailer kalitesiz olsun renolar kalitesiz olsun avrupada satmaya bilirler ama burası türkiye ne işim olur skoda ile elimdekinide satayımbir daha tövbe
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 08 Eyl 2008, 14:45

En büyük problem satış sonrası..Onun dışında Laguna ile kıyaslanmaz Civic yanına yanaşamaz..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 08 Eyl 2008, 14:47

satıs sonasıda ben clioda tam 6 milyar kred fazi harış zarar ettim herneyse sıfır aldık oldu ama ben skodamı 17.500 e aldım bugün 18 desem benim arabamı alacak talipleri var acıkcası.satıs sonrasınıda dert etmiyorum piaysandan 500-1000 ytl assagı ver bak araban nası satılıyo
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti BlueVRS » 08 Eyl 2008, 14:50

Satış sonrası derken ikinci eli kastetmiyoruz,satış sonrası servis vb.hizmetlerden bahsediyoruz.
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 08 Eyl 2008, 14:52

[quote="BlueVRS"]Satış sonrası derken ikinci eli kastetmiyoruz,satış sonrası servis vb.hizmetlerden bahsediyoruz.[/QUOTE] ha orasımı pardon birde onda su var servisi oldum olası sevmem özel servisim var su ana kadar hiç bi eksigi olmadı eski vw servisiymiş adamlar .sevisten bahssiyorsak en ilgilisi toyota başka yok bence
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti baha » 08 Eyl 2008, 14:53

evet ama hiç iddalaşmayalım skodanın kalitesi ne laf yok ama abicim lagunaya binin süperbden daha kalite hissi veriyor vede nasıl bi satış politikası ise marmariste skoda sayısından şu an çok diyebilirim yeni laguna
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 08 Eyl 2008, 15:10

[quote="baha"]evet ama hiç iddalaşmayalım skodanın kalitesi ne laf yok ama abicim lagunaya binin süperbden daha kalite hissi veriyor vede nasıl bi satış politikası ise marmariste skoda sayısından şu an çok diyebilirim yeni laguna[/QUOTE]

Ben Renault ile iç içeyim kardeşim,1993 senesinden beri yedek parçası ile uğraşırım binek ve ticari birçok modelini kullandım (Laguna 2 1.6 benzinli 2006 model dahil) hepsini çok iyi bilirim,Laguna'nın bu ve bundan bir önceki kasası az satılan bir araç,diğer reno modellerin bir kısmı servislerinin ve parçasının çokluğu ve eskiden gelen bir reno tutkusu nedeni ile satılmakta bazıları ise gerçekten iyi olduğu için satılıyor.Ben şu an Reno'dan ekmek yiyorum halen ama Laguna bırak superb'i octavia ile kıyaslanmaz..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 08 Eyl 2008, 15:14

Reno'daki en önemli avantajlardan biride mesela megane 1.5 Dci 100 hp motoru ile düşük vergi dilimini yakalaması. Bu nedenle çok tercih ediliyor.Yakıtı da çok hesaplı.

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 08 Eyl 2008, 15:15

[quote="BlueVRS"]

Reno'daki en önemli avantajlardan biride mesela megane 1.5 Dci 100 hp motoru ile düşük vergi dilimini yakalaması. Bu nedenle çok tercih ediliyor.Yakıtı da çok hesaplı.

[/QUOTE] dogru baya ekonomik diyolar megamne 2 dci lere
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti crash » 08 Eyl 2008, 15:36

Bende 2004 model fabia vardı sıfır almıştım aracımı nerden aldığımıda söyleyeyim ankara ata skodadan aldım.Aracımı aldıktan sadece 2 saat sonra beni aradılar ve hayırlı olsun dileğinde bulundular bi memnuniyetsizliğimin olup olmadığını sordular.1 hafta sonra bırakın telefonla aramayı evimize gelerek şikayetlerimizi ve memnun kaldığımız yerleri sordular anket yaptılar.Aracımı satana kadar ( 2007 kasımda sattım ) abartısız söylüyorum iletişimi koparmadılar.Satış sonrası hizmet bayiden bayiye değişiyo ben çok memnundum.Biraz reklam yapmış gibi oldum ama yiğidi öldür hakkını ver demişler.
crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 08 Eyl 2008, 15:39

[quote="crash"]Bende 2004 model fabia vardı sıfır almıştım aracımı nerden aldığımıda söyleyeyim ankara ata skodadan aldım.Aracımı aldıktan sadece 2 saat sonra beni aradılar ve hayırlı olsun dileğinde bulundular bi memnuniyetsizliğimin olup olmadığını sordular.1 hafta sonra bırakın telefonla aramayı evimize gelerek şikayetlerimizi ve memnun kaldığımız yerleri sordular anket yaptılar.Aracımı satana kadar ( 2007 kasımda sattım ) abartısız söylüyorum iletişimi koparmadılar.Satış sonrası hizmet bayiden bayiye değişiyo ben çok memnundum.Biraz reklam yapmış gibi oldum ama yiğidi öldür hakkını ver demişler.[/QUOTE]eger öyleyse gercekten iyi ilgilenmişler bende ataya 1 kere gittim ilgilenmelri fena degildi en azından renodan iyi (eski arabam clio idi serivse götütürürdüm ondan reno konuısuna denk geldi ama) 
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti BlueVRS » 08 Eyl 2008, 15:41

[quote="crash"]Bende 2004 model fabia vardı sıfır almıştım aracımı nerden aldığımıda söyleyeyim ankara ata skodadan aldım.Aracımı aldıktan sadece 2 saat sonra beni aradılar ve hayırlı olsun dileğinde bulundular bi memnuniyetsizliğimin olup olmadığını sordular.1 hafta sonra bırakın telefonla aramayı evimize gelerek şikayetlerimizi ve memnun kaldığımız yerleri sordular anket yaptılar.Aracımı satana kadar ( 2007 kasımda sattım ) abartısız söylüyorum iletişimi koparmadılar.Satış sonrası hizmet bayiden bayiye değişiyo ben çok memnundum.Biraz reklam yapmış gibi oldum ama yiğidi öldür hakkını ver demişler.[/QUOTE]

Ne kadar keyif verici değilmi ilgi böyle olunca..Benim bir yakınıma era aldık geçenlerde,yolda giderken alttan tangır tungur bir sesler gelmiş gece vakti,bir taş yada benzeri bir nesnenin üzerinden geçmiş,servise gitmiş altına bir bakabilirmisiniz bir sorun varmı diye,onu güzelce misafir etmişler çayını çorbasını içirmişler üstüne birde ücretsiz arabasını yıkamışlar göndermişler,hatırlarsanız yüce otoda dünyanın bakımını yaptırdım ve dış yıkama yapıp faturaya yıkma ücretini ilave etmişlerdi.garanti kapsamında arabama..Evet iş birazda servislerde bitiyor ve muamele de servisden servise değişiyor..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir