bu araba hakkında fikirleriniz nelerdir

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bu araba hakkında fikirleriniz nelerdir

İleti kmustafat » 18 Eyl 2008, 11:07

arkadaşlar bu araba hakkında fikirlerinizi alabilirmiyim lütfen
http://www.sahibinden.com/orjinal_kia_sephia_140000_km_fullWQQaXQQ9462185WQQpXQQdisplayitem

kmustafat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti royal » 18 Eyl 2008, 11:22

merhaba araba güzel oturaklı konforlu fakat ne yazıkkı parcası çok pahalı yakıtıda kartalla aynı bazen kartalıda sollayabilir niye böyle diyorum bir arkadaşımda hem kartal vardı hemde bundan vardı o devamlı kıyaslardı ordan biliyorum dar gelirliye göre bir araç olmadığını söyler dururdu ikinci el piyasasınında ağır olduğunu söylerdi

royal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kmustafat » 18 Eyl 2008, 11:31

satan arkadaş ilanında az yakıyor demiş merak ettim ayrıca özellikleri çok güzel full bir araba. fiyatı nasıl acaba ? 
kmustafat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 18 Eyl 2008, 12:40

Biz bu aracın 94 modelini bir süre kullandık ve ihtiyaç nedeni ile sattık,gayet memnunduk lpg li idi ama benzinde kullanıyorduk çünkü çok az yakıyordu değmiyordu lpg ile uğraştığımıza,ben konfor geniş iç mekan ve performansına inanamamıştım..5.500 liraya sattık..Bir bak istersen..

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kmustafat » 18 Eyl 2008, 13:04

[quote="BlueVRS"]Biz bu aracın 94 modelini bir süre kullandık ve ihtiyaç nedeni ile sattık,gayet memnunduk lpg li idi ama benzinde kullanıyorduk çünkü çok az yakıyordu değmiyordu lpg ile uğraştığımıza,ben konfor geniş iç mekan ve performansına inanamamıştım..5.500 liraya sattık..Bir bak istersen..

[/QUOTE] ÖZELLİK OLARAKTA ÇOK GÜZEL FULL BİR ARABA NE DERSİN ALMAYA DEĞERMİ FELİCİANINDA SATIŞI AĞIR BUNUNDA. KONFOR OLARAK GÜZEL DİYORSUN BENDE ÖZELLİKLERİNİ BEĞENİYORUM FİYAT NASIL SENCE KAÇA BİTİRİRSEK İYİ OLUR AYRICA PARÇA DURUMU NASIL BULUNUYORMU UCUZMU PAHALIMI BİLGİ VERİRSEN SEVİNİRİM 
ayrıca bumu yoksa felicia mı ?
kmustafat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 10TOPRAK » 18 Eyl 2008, 13:08

10.000 ytl ye daha güzel takalar bulursun dostum..!
10TOPRAK
CLASSIC
CLASSIC

İleti BlueVRS » 18 Eyl 2008, 13:16

Parçası çok bol değil bir hyundai toyota gibi markalara nazaran ama ıvır zıvır şeyleri dışında,mekanik,motor aksamının hepsi var piyasada aldığınızda darlanacak olursanız ben yardımcı olurum sana parça konusunda,çok pahalı da değil ama kaporta ve aydınlatma aksamı biraz sıkıntılı..Senin arabada klima bile var,hidrolik direksiyon,4 cam elektrikli,ama fiyatı yüksek görünüyor aynı yaş ve özelliklerde aynı sitede 2.000 ytl aşağı fiyat yazmışlar,gerekirse farklı bir şehire bile gidilip alınır..7.000-7.500 ytl ye bitirmelisin bu modelde sephia yı..

Tercihe gelince bagaj,iç hacim ve klima ve diğer özellikleri nedeni ile elbette ben sephiayı tercih ederdim..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir