peugeot servis :))

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

peugeot servis :))

İleti crash » 03 Ekm 2008, 19:43

Bugün aracımın 2500 garanti bakımı vardı ilk defa peugeot' nun servisini test etme fırsatım oldu.Aracınızı bu garanti bakımına sokmazsanız arabanın garantisi iptal oluyomuş öyle dediler.Ayrıca sağ sileceğim atlama yapıyodu.Onu değiştirdim değiştirmez olaydım 35 lira bayıldım sadece sağ silgiye Shocked bana pahalı gibi geldi keşke gidip sanayide taktırsaydım.Fabiam varkende değiştirmiştim yine aynı şekilde servisde bu kadar fazla değildi fiyatı.Ön ızgaralardaki çıtaları krom yaptırmıştım 3 parça.2 parçası düşmüştü sadece teki sağlamdı.Onu napabiliriz dedim komple olarak satıyoruz dediler Confused ayrıca bi arkadaşın arabasını daha götürdük bikaç ses geliyomuş arka taraftan hasar tespit ücreti 55 lira istediler yuhh dedim artık bide servis müdürü benim arkadaşımdı bişeyler yaparız ona dediler arabasını götürdüğümüz arkadaş istemedi ben hasar tespitine para vermem dedi ki haklı zaten.Ben skoda servisinde hasar tespit ücreti diye birşey duymadım.Sonuca gelirsek peugeot servisiyle skoda servisi arasında hizmet kalitesi olarak bir fark yok.Ancak peugeot yedek parçası skodadan pahalı bunu belirtmek istiyorum.Bu yazıyı yazmamın nedeni karşılaştırma yapmak ve izlenimlerimi sizlerle paylaşmaktır herkese saygılar...

crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 04 Ekm 2008, 16:22

paylaşım için teşekkürler..üzücü..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir