polonun garip arızaları ?

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

polonun garip arızaları ?

İleti RAZOR10 » 22 Mar 2009, 20:02

öncelikle geçmiş olsun ünsal kardeşim.. 2.ele gelince 3 ay snr bu ötw kalklar bu kriz dewam ederse. o km arabaların satışları bıçak gibi kesilecek yine. 2 ele rağbet artar o zman görürüm bu 0 km leri. şimdi hoş millet gaza gelip alıyor ülkenin ekonomisi yerlerede we iddaa ediyorum daha kötü olacak seçimlerden snr. şimdi satılan 0 km arabaları 4-5 ay snr görürsünüz %60 satılık olacak

Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti kadir_ » 22 Mar 2009, 20:39

[quote="samet"]aslında takasta şaka gibi fiyatvermeleri skodanın imajının kotulugunden kaynaklanıyor 2002 toyota corolla ile adam gozu kapalı takasa giriyor 15000e tutuyor al sat değiştir turunde bir arac değil skoda grubu araclar turkiyw için bu durum gecerli arkadaşlar 2006 ya 13000 takas fiyatı veriolar diyor neylersin,otomotiv piyasasıda atalarımızın sozuyle ilşik eşek hoşaftan ne anlar t.c oto alım satıcıları için geçerli bir soz bence ya sizcWinke?[/QUOTE]

Bana 10.000tl çektiler takasta sen ne diyorsunSmile

Ne oldu sorunlar gitti mi ?
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti octaviaman » 23 Mar 2009, 00:29

geçmiş olsun.2005 fabia dan 2000 poloya geçmenin bedelini ödüyorsunuz galiba.Allah daha beterinden korusun.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti fıratt » 24 Mar 2009, 20:00

valla 2005 fabiasında direksiyon arızası çıkınca polo alıyor ve poloya yaptıgı masrafı skodaya yapacagı masraftan çıkarırsa fabianın arızasını yaptırmakta çok daha karlıdır
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti ender45 » 13 Nis 2009, 21:45

Benim arabadada yağ lambası yanıyor gaza basınca sönüyor rolantide yanıyor daha hala bir çare bulamadık 3 defa yağ müşürü değiştirdik yağı 2000km olmadan değiştirdim filitre -yağ-müşür keçe  elektrikle ilgili biryerleri değiştirdi usta kelebek  değişti boğaza fıskiye gibi bişi sıktı  ama sorun hala devam ediyor rolantide hararet çok aşırı yükseliyor ve yağ lambası yanıyor

ender45
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 10 Haz 2009, 18:55

evet arkadaşlar son durum itibarıyla aracım tam olarak kusursuz yapıldı her hangi bir arıza kalmadı ...

direksiyonda ağırlaşma,farlarda göz kırpma vs... ve arabada yığılma başladı gaz yemiyor ve bağırıyordu bayırda çekmiyordu izmir karabağlardaki er-se wv servisine gittim ve sorunu tespit ettiler (daha önceki servisler bulamamıştı) sorun kartel içinde ki süzgeçmiş bide karşılığında bir sensor var onada bakmamız lazım dediler aracı bıraktım akşam aldım ki araba  toparlamış kendini motor harika sessiz ilk aldığım zamanki gibi performans süper yakıt düşmüş harika daha ne olsun ....

sorunun sebebine gelince zamanında yağ değimi yapılmamış ve bir önceki serviste kalın yağ konulmuş ....

tekarar yağ ,yağ filitresi,bujıler değişti 1 aydır harika allah nazarlardan saklasın...
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

Önceki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir