mercedes c180 k

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

mercedes c180 k

İleti baho06 » 20 Nis 2009, 18:27

beyler cuma günü pederin cihazı opele götürdük bakım için 350 kağıt istediler.bizd de yaptırmadık.bu arada aracın el freninde fabrikasyon hata varmış.ücretsiz yapalım dediler.iyi dedik.1 saat sürer dediler.iki gezindik.sıkıldım.bahçede sağasola bakarken bi baktım yanda koluman.pederi aldım yanıma hemen gittik.test sürüşü yapçaz dedik.ok dediler.amg paket c180 k.direksiyona geçtim sağımda peder.arkada yetkili.bi kapattım abi.aşti, kavşağına doğru 160-170 banamısın demiyor.alttan geçtim karşı yola bu sefer oran şehri kavşağa kadar.verdim roketi.araba 190 la gidiyor ama anlaşılmıyor.bi fren var akıllara zarar.araba tam ortadan yapışıyor yere.arkası kalkmıyor.neyse kavşaktan döndüm.ağır bi şekilde bayiye geldik.aracı teslim ettik.ben şoktan kurtulamadım.neyse opala gittik.insignayı test edebilirmiyiz dedik.kırk dereden su getirdiler.ve olmadı.üstümüz başımız pasaklıydı ondan herhalde.Cry arabayı aldık eve geldik.opele mail attım.dedimki biz sizden iki kez sıfır vectra aldık.ama bayiniz insignayı test ettirmedi dedim.koskoca mercedes arabayı veriyor da siz kendinizi ne zannediyorsunuz dedim.akşam pederi aramışlar merkezden.özür üstüne özür.istediğiniz zaman gelin dediler.tabi ben mercedesten sonra başka arabayı test etmem.bugün yine aramışlar gitmedik.uzun lafın kısası mercedes boş yere mercedes değil. mercedes ve diğerleri.36000 euroyu kesinlikle hakediyor 1600 motor 156 hp.anlatılmaz
yaşanır.uyarı:lütfen hız konusunda bişey demeyin.kesinlikle tasvih ettiğimiz birşey değil.ama test amaçlı.bazılarınız diyebilir.bastında neoldu yani

baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti LiLPlayya » 20 Nis 2009, 18:45

BağımLıLık yapıcı bişey Mercedes (:
LiLPlayya
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti efboacestc » 20 Nis 2009, 18:47

6 ay önce 83 model 280se ye bindim artık tek hayalim mercedes w126 kasa bende bağımlılık yaptı.dehşet araba 83 model olmasına rağmen 190ı gördü banamısın demiyo 3 ileri oto.şanzıman vardı.tık ses yok arabada
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

İleti almera » 20 Nis 2009, 19:12

Aynen valla.Benimkayın biraderde de 85 model 126 kasa 280SE var.Araba tank gibi,6 silindirli motorun sesi yeter insana acayip güven veriyor.Ve kullanması ise son derece keyifliTongue
almera
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ERCİS » 20 Nis 2009, 19:41

yav mersedes işte,almanyada sol şerit kavramı yoktur mersedes şeridi vardır...
ERCİS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RAZOR10 » 21 Nis 2009, 01:15

öndeki yıldızı görecen agaSmile
mercedesci abiler böle derler
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti hakanerdogan » 21 Nis 2009, 09:42

paylaşım için teşekkürler, şaşırmadım Opel nere Mercedes-Benz nere.... 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti delidolu » 21 Nis 2009, 10:25

Adu üstünde MERCEDES, adamlar fabrikalarının girişine bile "Daha iyisini sadece TANRI yapar" lafını boşuna yazmamışlar. Smile Bu arada memleketimin insanının bu sunni/gerçek kriz ortamında bile ne kadar ZENGİN olduğuna 1 kere daha şahit oldum. Çünkü insignia aracının reklamlarını yaklaşık bikaç ay önce izlemiştim, şimdi yollarda sebil gibi insignia görür oldum. Artık "Her ..xx.. hıyar diyene tuzla koşar" bir hale mi geldik yoksa gerçekten de millette para mı çok?
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti bülbül » 21 Nis 2009, 11:19

Mercedes konusunda söyleyecek lafım yok olamaz.Araba ayrıdır benim için mercedes ayrı.

Tabi millette para çok.Memlekette inanılmaz bir gelir dengesizliği var.

Ortadirek denilen sınıf maalesef yok oldu.Artık ya açlık sınırında yaşayan insanımız var ya da bir gece de orada burada 1.000 TL harcayan insanımız var.Arası yok.

Millette para olmasa yollarda bu kadar yeni aracın işi ne.ÖTV de indirim oldu herkes araba almaya koştu.Parası olmayana %19 değil % 50 indirim yapsan yine nafile..
bülbül
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 21 Nis 2009, 11:23

HAYIR MİLLETTE PARA ÇOK DEĞİL, SADECE KENARDA KÖŞEDE BİRAZCIK PARASI OLAN VATANDAŞLARIN PARASINI TAMAMEN ARABAYA YATIRDIĞI VE BUNDAN DOLAYI DA EKONOMİK ****NTILARINDAN BİR TÜRLÜ KURTULAMAYAN İNSANLARIMIZ VAR BİZİM... HALKIMIZIN BİRÇOĞU OTOBÜSLERLE SEYAHAT EDİYOR, ÇOK KÜÇÜK BİR KESİM VAR ÖYLE YENİ ÇIKAN OTOMOBİLLER DAHA GELMEDEN BAYİ KAPISINDA KUYRUĞA GİREN... BEN EĞERKİ NAKİT PARA İLE ALAMIYORSAM FİYATI VE MODELİ / MARKASI NE OLURSA OLSUN KESİNLİKLE KREDİ İLE YADA BORÇLANARAK ARABA ALMAM ARKADAŞLAR... HİÇBİRZAMAN 10 LİRALIK ARABAYA 15-20 LİRA VERMEM FAİZ VE VADE FARKI ÖDEYEREK, HİÇBİR ŞEKİLDE BANA AKILCI GELMİYOR... BAHA KARDEŞİM ''NAKİT 36000 EURO BİRİKTİREBİLİRSEM'' DEDİĞİN ARACI ALMAK İSTERİM... MERCEDES DE SKODA GBİ PARASINI SONUNA KADAR HAKEDİYOR...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti hakanerdogan » 21 Nis 2009, 15:05

krizin vatandaşsal anlamda olduğuna hiç inanmadım ve inanmayacağımda, kriz dedin mi ekmek pahalanır, et alamazsın, yeme içme yaşama fiyatları zıplar gider. kuyruğa girersin, üretim gelmez... kriz daha başka yerde, kriz devletlerde var.

büyük şirketlere-fabrikalarada mis gibi bahana işçi çıkarıp kapasite düşürüyorlar. az üretiyor, haliyle az masraf ediyor.

ama kriz lafı bi çıkıyor meydana, millet para harcamamaya başlıyor, onun sebebi zaten işçi çıkarımları oluyor, kapasite düşüyor. yav kardeşim harcasana! sen harcasan etraf canlanacak zaten.

pazara gidiyorum şeker gibi portakalın kilosu 1 TL, ne krizi yav? adam beğenmezsen at diyor, haklı... yeşillikler kuruş gibi komik rakamlarla ölçülüyor, 35 TL ye haftalık pazarını yapıyorsun, poşetleri 3 parti taşıyorsun eve koltuk bagaj doluyor.

koskoca alabalığın tanesi ankara gimsada 1.19 TL idi abicim, deniz-çiftlik olmayan yerde??? taptaze balık. krizde yanaşabiliyor musun balık reyonuna...

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Erdemsah » 21 Nis 2009, 16:09

[quote="baho06"]beyler cuma günü pederin cihazı opele götürdük bakım için 350 kağıt istediler.bizd de yaptırmadık.bu arada aracın el freninde fabrikasyon hata varmış.ücretsiz yapalım dediler.iyi dedik.1 saat sürer dediler.iki gezindik.sıkıldım.bahçede sağasola bakarken bi baktım yanda koluman.pederi aldım yanıma hemen gittik.test sürüşü yapçaz dedik.ok dediler.amg paket c180 k.direksiyona geçtim sağımda peder.arkada yetkili.bi kapattım abi.aşti, kavşağına doğru 160-170 banamısın demiyor.alttan geçtim karşı yola bu sefer oran şehri kavşağa kadar.verdim roketi.araba 190 la gidiyor ama anlaşılmıyor.bi fren var akıllara zarar.araba tam ortadan yapışıyor yere.arkası kalkmıyor.neyse kavşaktan döndüm.ağır bi şekilde bayiye geldik.aracı teslim ettik.ben şoktan kurtulamadım.neyse opala gittik.insignayı test edebilirmiyiz dedik.kırk dereden su getirdiler.ve olmadı.üstümüz başımız pasaklıydı ondan herhalde.Cry arabayı aldık eve geldik.opele mail attım.dedimki biz sizden iki kez sıfır vectra aldık.ama bayiniz insignayı test ettirmedi dedim.koskoca mercedes arabayı veriyor da siz kendinizi ne zannediyorsunuz dedim.akşam pederi aramışlar merkezden.özür üstüne özür.istediğiniz zaman gelin dediler.tabi ben mercedesten sonra başka arabayı test etmem.bugün yine aramışlar gitmedik.uzun lafın kısası mercedes boş yere mercedes değil. mercedes ve diğerleri.36000 euroyu kesinlikle hakediyor 1600 motor 156 hp.anlatılmaz
yaşanır.uyarı:lütfen hız konusunda bişey demeyin.kesinlikle tasvih ettiğimiz birşey değil.ama test amaçlı.bazılarınız diyebilir.bastında neoldu yani[/QUOTE]

Kardeşim çok güzel bir konuya değinmişsin .

Ben 3 sene Mercedes servisinde çeşitli departmanlarda görev yaptım .İnan araç için ödenen tüm o paraları son kuruşuna kadar hakediyor.Müşteri memnuniyetinde birinci sırada yer alıyor. Bunu nedeni senin benim gibi insanların test sürüşü yapabilmesi gibi ayrıntılarda gizli.O opel servisi için yaptığında çok güzel bir davranış hakkını aramak gibisi yok Bilinçli bir tüketici olduğun için ayrıca teşekkürler
Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 206 HDI

İleti baho06 » 21 Nis 2009, 16:56

ama gidin bi test edin arabayı.gece yatarken bile aklınızda olacak

baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti iceman70 » 21 Nis 2009, 17:52

yeni c serisinin amg'sini sürsen bideBig%20smile

Motor hacmi:  6208 cm³ (102,2 mm x 94,6 mm)

Beygir gücü:  457 hp, 6800 1/dk.
Maksimum Tork:  600 Nm, 5000 1/dk.
Şanzıman tipi:  AMG SPEEDSHIFT 7G-TRONIC
Maksimum hız:  250 km/h
0-100 km/h hızlanma:  4,5 s
Karma yakıt tüketimi:  13,4 l/100 km

tabi 5.vites programında bunun yerine bmw m3 alınır dedi haklılarda yeni m3 formula 1 teknolojisi ile üretildi ama c63 amg tork delisi bi makına süper bişey tasarım harika
iceman70
CLASSIC
CLASSIC

İleti baho06 » 21 Nis 2009, 19:14

onu hiç karıştırma

baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpino » 21 Nis 2009, 20:36

abicim bizim octiler fabişlerde 190la gidebiliyor. ama ben şu anda 190 la gidiyorum diye haykırıyor arabalar. mercedes bmw ise sizin aracı zaten 200-220 ile kullanağınızı düşünerek yapıyor. haliyle ha 120 ile gitmişin ha 220. :)
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti hakanerdogan » 21 Nis 2009, 20:39

birde biz 190 a 38 saniyede çıkarken onlar çoktan uzamış olacak 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE