BOSTANCI SONAX

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BOSTANCI SONAX

İleti armutcu61 » 21 Nis 2009, 00:02

Herkese merhabalar arkadaslar.Bu baslıgı acmamın sebebı benım yandıgım gıbı baska arkadaslarımın yanmamasıdır.Octavıamda sonaxın en ust koruması olarak kabul edılen ve aracınıza 1 yıllık koruma saglar sloganına sahıp olan nano guard var.Bılenler bılır.3 ay once yaptırdıgım korumadan gayet memnundum kı bırdan on kaput uzerınde ne oldugunu anlayamadıgım lekeler gordum.Sonaxa ugradıgımda musaıt bır zamanda arabamı bırakmam gerektıgı soylendı.Aracımı bu sabah bıraktım ve aksam saatlerınde aracımı almaya gıttım.Herseyden once bırbırınden habersız bır ekıp var orda.Telefonda gorustugum beyefendı aracın aksam 8 9 gıbı hazır olacagını soylerken orda konustugumuz beyefendı ınatla arabanın yarın sabah hazır olacagını soyledı.Gelelım asıl soruna.Bızım kaputun uzerındekı lekeler kımyasalmıs ve korumanın garantısıne gırmıyormus.Ayrıca BOSTANCI SONAX bu ıslemı yaparken bana fıyat bılgısı vermedı onay almadı ve yaptı.Ayrıca ben ıcerde hesap odemeye calısırken arabayı musaıt bır yere cekıp oranın ısının aksamasını ıstemeyen arkadasıma kacacakmıs gıbı muamele yapılıp abı gıtmıyorsunuz dı mı gıbı cumleler kullanıldı.Ben yandım sız yanmayın arkadaslar.Ben  bır yere sıkayetımı yaptım sonucunu beklıyorum.Eger cevap alınamazsa sonax Turkıyeye kadar gıderım.Sorun verdıgım ucret degıl enayı yerıne konmaktır.Herkese saygılar..

armutcu61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RAZOR10 » 21 Nis 2009, 01:17

bostancı sonax (genelde cadde tikkilerini gittiği yer ne hayır gelirki) çok geçmiş olsun
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti fantastik » 21 Nis 2009, 09:59

geçmiş olsun bizde boykot edelim
fantastik
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti delidolu » 21 Nis 2009, 10:18

Geçmiş olsun, boykot edelim tabi, özellikle ben de şu aralar nano koruma yaptıracaktım artık vazgeçtim. Ama "Ayrıca BOSTANCI SONAX bu ıslemı yaparken bana fıyat bılgısı vermedı onay almadı ve yaptı." deyip "Ayrıca ben ıcerde hesap odemeye calısırken..." cümlelerinden hiçbirşey anlamadım. Sanki senin haberin yokken sonax arabanı almış tüm işlemleri yapmış da "Abi yoldan geçerken senin arabaya biz bakım yaptık geç içeri ödemesini yap" demişler  gibi olmuş. Sabah sabah ben anlayamadıysam kusura bakma, afyonum patlamamıştır. Tekrar geçmiş olsun.
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti bülbül » 21 Nis 2009, 11:11

Ben zaten şu üniversiteli gencin ölümünden sonra sonaxı boykot kararı aldım.

Böylesine önemli bir firma bayilerini daha dikkatli seçmeli diye düşünüyorum. 
bülbül
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tivoli » 21 Nis 2009, 13:02

önümüzdeki hafta bende oraya gidecektim evime yakın olduğu için.. bak bu yazdığın iyi oldu.. vazgeçtim şimdi.. saol arkadaşım çok geçmiş olsun.. ara tabiki hakkını..
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti hetepe » 21 Nis 2009, 16:01

Tam cila mevsiminde Sonax bir miktar müşteri kaybetti...İşlerini iyi yapsaydılar...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti baho06 » 21 Nis 2009, 16:58

millet bu işlere boşa para vermeyin.alın bi sonax konsantre şampuan.pazar günleri bi çeşme kenarına gidin.akşama kadar silin parlatın.ben herhafta gidiyom.ama nereye gittiğimi söylemem.benden önce kapar maparsınız. sonra ben açıkta kalırım
baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti armutcu61 » 23 Nis 2009, 22:54

arkadaslar ben arabanın kaputundakı boyalar cıkacak dıye bıraktım ancak araca bana bılgı verılmeden full cıla yapıldı.verılen ucretın benım acımdan pek bır onemı yok ama habersız ıs yapıldıgı ıcın benım canım sıkıldı. ayrıca ben ıcerıde hesap odemeye gıtmısken benım arkadasım arabayı daha musaıt bır yere alırken yanına yaklasan calısan sankı kacacakmısız gıbı cumleler sarfettı ıste odedınız mı falan dıye daha sonra konusutuk gorustuk arac gerı cagrıldı baklaım bundan sonra nolucak arkadaslar ama ben sogudum sonaxtan....
armutcu61
Yeni Üye
Yeni Üye

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir