Yeni Citroen C3

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeni Citroen C3

İleti hetepe » 30 Haz 2009, 18:23

Alpkocum, belki de sen tamamen otoyol kullandığından da böyle düşünüyor olabilirsin.Yol bozukluğu birinciliğini kimseye kaptırmayız yani...

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti alpko » 30 Haz 2009, 18:37

[quote="hetepe"]Alpkocum, belki de sen tamamen otoyol kullandığından da böyle düşünüyor olabilirsin.Yol bozukluğu birinciliğini kimseye kaptırmayız yani...[/QUOTE]

Ben Istanbul cocuguyum. Dogu Turkiye haric cok ta gezmisligim var Turkiye`de. nasil sadece otoyol?  Yollardaki birkac gocuk, bozukluk ohh ohh kac kati var AB ulkelerinde.. Gozle gormek lazim demek ki..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti oguz » 30 Haz 2009, 22:32

[quote="hakanerdogan"]
[quote="hetepe"]Burada sürücülük, para ve şekil yapma sembolü Jip tir.Dağda toros ve doçlarla gezeriz genelde...[/QUOTE]

+1

jiple nere gitsem, nerenin otoparkına gitsem az-çok belli oluyor bakıyorlar, veya taksiler falan yol veriyor, ışıklarda dilenci rate'im top yapıyor, 10-16 yaş arası velettiniler motor sesine dikkat ediyor.
[/QUOTE]

hakkatten kopardın hakan:)

araca sölicek tek yorum ilgilenmiyorum olacaktır(bence)

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mygokhan » 01 Tem 2009, 00:46

Alp olmasa herkes kötülemeye devam edecek yollarımızı :)

Teşekkürler Alp..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti delidolu » 01 Tem 2009, 01:24

Bu forumda en sevdiğim şeyde bu. Bi konu açılıyor sonu alakasız yerlere kadar gidiyor ya çok komik :)) şöyle bi yazılanlara bakayım dedim bizim citro konusu 1den yol+jip muhabbetine gitmiş. süpersiniz/süperim arkadaşlar :):):D
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti KONFOR***** » 01 Tem 2009, 01:25

[quote="delidolu"]Bu forumda en sevdiğim şeyde bu. Bi konu açılıyor sonu alakasız yerlere kadar gidiyor ya çok komik :)) şöyle bi yazılanlara bakayım dedim bizim citro konusu 1den yol+jip muhabbetine gitmiş. süpersiniz/süperim arkadaşlar :):):D [/QUOTE] aynen öyle herkesin var bir derdi:)
KONFOR*****
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 01 Tem 2009, 01:25

[quote="mygokhan"]Alp olmasa herkes kötülemeye devam edecek yollarımızı :)

Teşekkürler Alp..

[/QUOTE]

Rica Gokhan. Konu dagilsin istemem olay Citroen ama neden herkes bu kadar cok kotuluyor anlamiyorum. 10`un uzerinde ulkede bulunmus/yasamisimdir, bunlara dayanarak yaziyorum. Lutfen, bu kadar karamsar olmayalim, amacim bu:)

Doguda yolu olmayan koylerimiz bile vardir belki ama normal, Fransa`da ptt  olmayan, market olmayan koylerde var. Ama onemli olan genele bakmak..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti delidolu » 01 Tem 2009, 01:30

REsme uzaktan bakalım diyorsun yaniiii =)
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti KONFOR***** » 01 Tem 2009, 01:38

[quote="alpko"] [quote="mygokhan"]Alp olmasa herkes kötülemeye devam edecek yollarımızı :)

Teşekkürler Alp..
[/QUOTE]

Rica Gokhan. Konu dagilsin istemem olay Citroen ama neden herkes bu kadar cok kotuluyor anlamiyorum. 10`un uzerinde ulkede bulunmus/yasamisimdir, bunlara dayanarak yaziyorum. Lutfen, bu kadar karamsar olmayalim, amacim bu:)

Doguda yolu olmayan koylerimiz bile vardir belki ama normal, Fransa`da ptt  olmayan, market olmayan koylerde var. Ama onemli olan genele bakmak..
[/QUOTE] bende girmiyim girmiyim diyiyorum konuyada yazdıklarınıza karşı çımamak elde değil yurtıdısna hiç cıkmadım gordugum kadarıyla ve duydugum kadarıyla standartları var avrupada yolların T.C. yide bu konuda savunmayı bende en az sizin kadar isterim ama gerçekçi olmak gerekirse bu yol işlerini ilgililer kar amacıyla yapıyorlar başkalarına peşkeş çekerek deyim yerindeyse. Madem siz gödüğünüzü söylüyorsunuz bende söylüyorum evimin önüne yeni asfalt döşendi 500 metreye kadar rögar kapaklarını sayabiliryorum okadar dışarıdalar ve bugun yaptıkları yeri bidaha kazdılar vede doğuda köylerinden çıkamayarak yollarda ölen insanlarımız var savunmaktan çok eleştirerek düzelttirmeyiz resme uzaktan değil içine girip bakmalıyız
KONFOR*****
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 01 Tem 2009, 01:49

[quote="KONFOR*****"][quote="alpko"] [quote="mygokhan"]Alp olmasa herkes kötülemeye devam edecek yollarımızı :)

Teşekkürler Alp..
[/QUOTE]

[/QUOTE] bende girmiyim girmiyim diyiyorum konuyada yazdıklarınıza karşı çımamak elde değil yurtıdısna hiç cıkmadım gordugum kadarıyla ve duydugum kadarıyla standartları var avrupada yolların T.C. yide bu konuda savunmayı bende en az sizin kadar isterim ama gerçekçi olmak gerekirse bu yol işlerini ilgililer kar amacıyla yapıyorlar başkalarına peşkeş çekerek deyim yerindeyse. Madem siz gödüğünüzü söylüyorsunuz bende söylüyorum evimin önüne yeni asfalt döşendi 500 metreye kadar rögar kapaklarını sayabiliryorum okadar dışarıdalar ve bugun yaptıkları yeri bidaha kazdılar vede doğuda köylerinden çıkamayarak yollarda ölen insanlarımız var savunmaktan çok eleştirerek düzelttirmeyiz resme uzaktan değil içine girip bakmalıyız[/QUOTE]

Eee? Aynisi AB uye ulkelerinde de oluyor, diyip bu konuyu bu sekilde sonlardirmak isterim. Citroen uzerinden prim yapiyormusuz gibi olacak:)

alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KONFOR***** » 01 Tem 2009, 01:51

[quote="alpko"] [quote="KONFOR*****"][quote="alpko"] [quote="mygokhan"]Alp olmasa herkes kötülemeye devam edecek yollarımızı :)

Teşekkürler Alp..
[/QUOTE]

[/QUOTE] bende girmiyim girmiyim diyiyorum konuyada yazdıklarınıza karşı çımamak elde değil yurtıdısna hiç cıkmadım gordugum kadarıyla ve duydugum kadarıyla standartları var avrupada yolların T.C. yide bu konuda savunmayı bende en az sizin kadar isterim ama gerçekçi olmak gerekirse bu yol işlerini ilgililer kar amacıyla yapıyorlar başkalarına peşkeş çekerek deyim yerindeyse. Madem siz gödüğünüzü söylüyorsunuz bende söylüyorum evimin önüne yeni asfalt döşendi 500 metreye kadar rögar kapaklarını sayabiliryorum okadar dışarıdalar ve bugun yaptıkları yeri bidaha kazdılar vede doğuda köylerinden çıkamayarak yollarda ölen insanlarımız var savunmaktan çok eleştirerek düzelttirmeyiz resme uzaktan değil içine girip bakmalıyız[/QUOTE]

Eee? Aynisi AB uye ulkelerinde de oluyor, diyip bu konuyu bu sekilde sonlardirmak isterim. Citroen uzerinden prim yapiyormusuz gibi olacak:)

[/QUOTE] ben olmuyor demiyorum neyse evet kapatalım başka bi başlık altında tartışırız bir gün:)
KONFOR*****
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 01 Tem 2009, 01:55

eskişehir yolunda tam konya yolundan eskişehir istikametine girince öyle çukurlar vardı ki armada civarlarında, girersen teker orda kalır, ön düzen arkadan çıkar, spin atıp kontrolü kaybetme, yada yandaki araca sürtme pahasına kaçmaya değer çukurlar.

ankara çevreyolu ve TEM için konuşayım, yağmur yağdığında bu yollarda su birikiyor. süratli girerseniz Allah rahmet eylesin.

gelgelelim, günlerden bir gün Gölbaşından Eryamana Fabitomla çevre yolundan dönüyorum, Ankara çevreyolu ha, yeşil tabelalı yoldur icabında.

mevsim kış kar yağmış tabi. ama üzerinden 4-5 gün geçmiş, ve zaten kar kürenmiş. tabi Gölbaşından öle sanıyorsun.

baktım yol kupkuru güneşte var. ya basıverdim bende. 190-200 civarı evime doğru seyrediyorum. yol kupkuru ve güneşe aldandık ya işte...

bizim sevgili kara yolları ekiplerimiz karı küremiş küremiş küremiş, tam etimesguta yaklaştığınız yerde bırakmış, bak sen işe, güneşten erime olmuş yerler hafifde yaş olmuş. ıslaklık engel değil neyse...

sonra bir üst geçit altında, zira gölge olarak kalmış orası, baktım kolum gibi kar, kadran 190 yazıyor.

adrenalin patlaması ile bacağım titremeye başladı, Allah yaptırdı ya, iki ayağımıda kendime çektim, frene basmamam gerektiği çaktı beynimde, üzerinden geçççççtttiimm.... sağa doğru kayar gibi yaptı sonra beni sola attı topladı....

bide arkadaş var. çektim kenara durdum, hayatımda hiç içmem, bi sigara verdi bi fırt aldım, bi su içtim. öle kendime geldim.

kimseyi suçlamıyorum tabi. hata bende !!

yine yol aynı çevreyolu, çeşitli köpek ölüleri vesilesi ile slalomlar sizi bekler, öle bi mühendisliği vardır ki, tabi ''yama mühendisleri'' yol suyu bi tarafa akıtmaz, hep ortaya toplar.

ortadaki yeşil bariyerli yerden topraklar sol şeridi süsler, bi geçersiniz kıçınıza çarpmış gibi tak tuk tak eder bişiler.

Fatih(sincan) da yola öyle kasisler koymuşlar ki, gören tank için sanar, ön teker inmeden arkadaki çıkıyor, şarrkkkk diye bi sürtüyoruz etekleri...

açık bırakılıp önüne taş koyulan (çarpmayın diye tabi) kapaklar oho... hepsiburada.kom.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti delidolu » 01 Tem 2009, 02:17

Bu resmin içi de beni yaktı şimdi :) Nolcak şimdi, ben resme neresinden bakayım? :D

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakanerdogan » 01 Tem 2009, 02:18

[quote="delidolu"]

Bu resmin içi de beni yaktı şimdi :) Nolcak şimdi, ben resme neresinden bakayım? :D

[/QUOTE]

3 boyutlu olmadığından pek verim alınamaz kanımca. 

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti oguz » 01 Tem 2009, 02:29

bende bi örnek vereyim. 6 yasında ilk buyuk otobusumuzu aldık O 303 mercedes. bodrum seferi var dayım benide goturdu. bilecik yolu yapım asamasında ucurumlar cukurlar tabelasız yol geçişleri falan filan. 22 yasındayım hala yapım aşamasında hayla ucurumlar tabelasız yerler vs vs. buda baska bi bakıs acısı.

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sedil » 01 Tem 2009, 02:40

avrupada'ki bozuk yollar bunlardan olmasın Tongue

http://www.zaman.com.tr/multimedya.do?t ... me-tumsegi
sedil
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti feliciaZK » 01 Tem 2009, 04:27

ASIL KONU CITROEN C3 E DÖNÜCEM
SEMPATİM HİÇ OLMAYAN ARAÇLAR

GEÇENLERDE KAPORTASINA BAKTIM KOMŞUNUN MİSAFİRİNDE VARDI C3 KAPI SACINA BAKTIM TENEKE DAHA SAĞLAMDIR AYRICA HAFİFÇE AVUCUMUN İÇİYLE VURDUM TRAMPET GİBİ TİZ BİR SES ÇIKIYORDU  BENİM FELİCİAYA AYNI UYGULAMAYI YAPTIM MAŞALLAH TAŞ GİBİ TOK SES C3 2005 2006 YILLARIN ARABASI BENİM FELİCİA 2000 AMA HALA ADAMLAR ARABA YAPMAYI ÖĞRENEMİMŞLER BUNLARA BİRDE YILDIZ VERİYORLARYA ŞAŞIYORUM DOĞRUSU 
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpko » 01 Tem 2009, 11:49

[quote="feliciaZK"]ASIL KONU CITROEN C3 E DÖNÜCEM
SEMPATİM HİÇ OLMAYAN ARAÇLAR

GEÇENLERDE KAPORTASINA BAKTIM KOMŞUNUN MİSAFİRİNDE VARDI C3 KAPI SACINA BAKTIM TENEKE DAHA SAĞLAMDIR AYRICA HAFİFÇE AVUCUMUN İÇİYLE VURDUM TRAMPET GİBİ TİZ BİR SES ÇIKIYORDU  BENİM FELİCİAYA AYNI UYGULAMAYI YAPTIM MAŞALLAH TAŞ GİBİ TOK SES C3 2005 2006 YILLARIN ARABASI BENİM FELİCİA 2000 AMA HALA ADAMLAR ARABA YAPMAYI ÖĞRENEMİMŞLER BUNLARA BİRDE YILDIZ VERİYORLARYA ŞAŞIYORUM DOĞRUSU 
[/QUOTE]

Bu fotolarini gonderdigim model 2010yilinda cikacak diye biliyorum. Citroen`i sadece bir kere kullandim, yani bir kere kullanma ile kronik problemleri pek gorulemeyeceginden yorum yapmiyorum ama sekil itibariyle pek te hosuma gitmeyen bir arac.

Farkli bir dizayn olmus, farkli bir kalite de gelebilir belki!:)
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir