96 model gls özellikleri

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

96 model gls özellikleri

İleti fycky » 03 Tem 2009, 00:32

arkadaşlar skodamı sattım 96 model vectra gls almak üzeriyim pazartesi alacam kısmetse ama araçta arka cam lar manuel ön camlar otomatik farklı bir özelligini bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.opel sitesine girdim üye oldum lanet olsun üyesin yorum yapamıyorsun onun için eski skodacı olarak sizlerden rica ediyorum.

fycky
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti SEAHAWK » 03 Tem 2009, 02:19

Ne tür bilgiler istiyorsunuz ? Aynı zamanda sağlam bir Opelci olduğumdan yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.Smile

Ama genel olarak şu uyarıyı yapmalıyım; GLS iyi bir donanım değil. Çok boştur. Arka koltuk kafalığı bile yoktur. Yani sırf 2 litrelik motoru için tercih edilebilecek bir seçenek. Fiyatını çok uygun bulmadığınız sürece tercih etmeyin; mümkünse CD donanımı tercih edin. Oldukça dolu bir donanımdır.

Bir de öğrenmek istediklerinizi sıralarsanız daha iyi yardımcı olabilirim.
SEAHAWK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 03 Tem 2009, 02:35

Öncelikle araç 96 model tamam, ama vectra a kasamı b kasamı ?
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti SEAHAWK » 03 Tem 2009, 02:45

[quote="by wodoo"]Öncelikle araç 96 model tamam, ama vectra a kasamı b kasamı ? [/QUOTE]

Benim bilgim 96 model A'nın olmadığı yönünde. Smile
SEAHAWK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 03 Tem 2009, 03:00

[quote="SEAHAWK"][quote="by wodoo"]Öncelikle araç 96 model tamam, ama vectra a kasamı b kasamı ? [/QUOTE]

Benim bilgim 96 model A'nın olmadığı yönünde. Smile
[/QUOTE]

Karışık bi yıl aslında Big%20smile hem a kasanın son üretimleri var hemde b kasanın ilk ve nadir üretimleri var, benim tahminim a kasa olduğu yönünde ama 96 model a kasa sadece gt ve cd ler var, arkadaşta gls demiş, b kasa olma ihtimali yüksek, ilk çıkan b kasa gls tek airbaglılardan olabilir..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti asdfghjk » 03 Tem 2009, 03:07

bence 96 yılının aracını almaktansa 1.6 olsun ama 2003 falan olsun gerçi sen bilirsin bu arada kaça alıyordun ??

asdfghjk
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir