tofaş serce ...

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

tofaş serce ...

İleti elemsi » 30 Kas 2009, 14:37

[quote="qw12"]Güzel görüşünüz için ben teşekkür ederim. Aslında o kadar çok anım var ki serçeyle sayfalar yetmez... Umarım arkadaşımızın seçiminde yardımcı olur.[/QUOTE]

çok teşekkür ederim

elemsi
CLASSIC
CLASSIC

İleti by wodoo » 30 Kas 2009, 16:01

Bende sadece o fiyata alınabilecek arabalar için bi öneride bulundum, şimdi marka fanatikliği yapmanın bi alemi yok Soner abi gerçektende..

4 araç önerdim ben size, önerdiğim araçların içinde şahin ve favoritte önerdim ama, ben olsam o araçlardan ilk bakacağım broadway ve samara olurdu..

Ayrıca 4000 lira gibi bi fiyata alınacak arabada ne kadar marka fanatikliği yapmak mantıklı olur tartışılır.. Smile Ben olsam o fiyata alınacak arabadan sadece sağlamlık, düşük yakıt ve yorulmalara dahada dayanıklı olmasına dikkat ederim..

Bizimkiler sadece bi öneri tabiiki, bi fikir.. Hangi aracı alırsanız şimdiden hayırlı olsun..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti zurna1788 » 30 Kas 2009, 16:14

beyefendi siz zaten serçe almayı kafanıza koymuşsunuz.bizim fikirlerimizin sizin için pek bir önemi yok gibi konuşuyorsunuz.şimdiden alacağınız araç hayırlı uğurlu olsun. neticesinde gidip arabaya 50000 tl bağlamıyorsunuz. bu kadar laf yapmaya gerek yok. o paraya hangi arabayı alırsanız alın. masrafıda olacak.başınızda ağricaz.canınızda sıkılacak.bizler burada yorum yapmak için ve dost kazanmak için varız... sizide kazanmak istedik.çünkü skoda herzaman tofaş tan daha iyidir. her konuda... soner abinin öyle bir yorumda bulunmasının sebebi tamamen kişiseldir. Ki soner abi forumdaki en sevdiğim değer verdiğim abilerimdendir. sizin sevmediğiniz.kötü yorumlar yaptığınız hiçmi araba yok... düşüncelerimizi merak ediyorsanız.düşünce özgürlüğümüze saygı duymalısınız...  inş. yeni aracınızla mutlu olursunuz. saygılar... yanlış bir kelam ettiysem affola...

Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti elemsi » 30 Kas 2009, 17:53

[quote="by wodoo"]Bende sadece o fiyata alınabilecek arabalar için bi öneride bulundum, şimdi marka fanatikliği yapmanın bi alemi yok Soner abi gerçektende..

4 araç önerdim ben size, önerdiğim araçların içinde şahin ve favoritte önerdim ama, ben olsam o araçlardan ilk bakacağım broadway ve samara olurdu..

Ayrıca 4000 lira gibi bi fiyata alınacak arabada ne kadar marka fanatikliği yapmak mantıklı olur tartışılır.. Smile Ben olsam o fiyata alınacak arabadan sadece sağlamlık, düşük yakıt ve yorulmalara dahada dayanıklı olmasına dikkat ederim..

Bizimkiler sadece bi öneri tabiiki, bi fikir.. Hangi aracı alırsanız şimdiden hayırlı olsun..
[/QUOTE]

tesekkur ederım :)
elemsi
CLASSIC
CLASSIC

İleti sonertevfik » 30 Kas 2009, 22:35

[quote="zurna1788"]

beyefendi siz zaten serçe almayı kafanıza koymuşsunuz.bizim fikirlerimizin sizin için pek bir önemi yok gibi konuşuyorsunuz.şimdiden alacağınız araç hayırlı uğurlu olsun. neticesinde gidip arabaya 50000 tl bağlamıyorsunuz. bu kadar laf yapmaya gerek yok. o paraya hangi arabayı alırsanız alın. masrafıda olacak.başınızda ağricaz.canınızda sıkılacak.bizler burada yorum yapmak için ve dost kazanmak için varız... sizide kazanmak istedik.çünkü skoda herzaman tofaş tan daha iyidir. her konuda...

[/QUOTE]

EMRECİM AĞZINA SAĞLIK, HİÇBİRİMİZİN BİRARAYA GETİREMEDİĞİ BU SÖZLERİ SEN SÖYLEYEBİLDİN...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 30 Kas 2009, 23:00

[quote="y.emre"]
 soner abi ne verseler felicia yı değiştirirsin ? harbi merak ediyorum şimdiye kadar çoğu arabaları elinin tersiyle ittin : ) [/QUOTE]

YUNUS EMRE KARDEŞİM BEN FELİCİA'YI HANGİ ARABALARLA DEĞİŞİRİM, MADEM MERAK ETTİN HEMEN SÖYLEYEYİM...
    1) SENİN FELİCİA İLE DEĞİŞTİRİR(DİM), ARTIK SATILDI MAALESEF... :))
    2) 2000 VE ÜSTÜ ''HERHANGİ'' BİR AUDİ MODELİYLE DEĞİŞTİRİRİM...
    3) 2000 MODEL VE ÜSTÜ WOLKSWAGENLERİN POLO YADA GOLF İLE (MODEL YILI ÖNEMLİ DEĞİL 2000-2010 ARASI OLABİLİR) DEĞİŞTİRİRDİM...
    4) ÇOK ÇOK TEMİZ OLMAK ŞARTIYLA 1989-1990 MODEL ARASI 190 E MERCEDES İLE DEĞİŞTİRİRDİM...
    BU ARABALAR SAYDIĞIM ARABALAR DIŞINDA HİÇBİR ARABA FELİCİA'MI (GÜZEL KIZIMI) DEĞİŞTİRMEME SEBEP OLAMAZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fıratt » 30 Kas 2009, 23:06

[quote="sonertevfik"] [quote="y.emre"]
 soner abi ne verseler felicia yı değiştirirsin ? harbi merak ediyorum şimdiye kadar çoğu arabaları elinin tersiyle ittin : ) [/QUOTE]

YUNUS EMRE KARDEŞİM BEN FELİCİA'YI HANGİ ARABALARLA DEĞİŞİRİM, MADEM MERAK ETTİN HEMEN SÖYLEYEYİM...
    1) SENİN FELİCİA İLE DEĞİŞTİRİR(DİM), ARTIK SATILDI MAALESEF... :))
    2) 2000 VE ÜSTÜ ''HERHANGİ'' BİR AUDİ MODELİYLE DEĞİŞTİRİRİM...
    3) 2000 MODEL VE ÜSTÜ WOLKSWAGENLERİN POLO YADA GOLF İLE (MODEL YILI ÖNEMLİ DEĞİL 2000-2010 ARASI OLABİLİR) DEĞİŞTİRİRDİM...
    4) ÇOK ÇOK TEMİZ OLMAK ŞARTIYLA 1989-1990 MODEL ARASI 190 E MERCEDES İLE DEĞİŞTİRİRDİM...
    BU ARABALAR SAYDIĞIM ARABALAR DIŞINDA HİÇBİR ARABA FELİCİA'MI (GÜZEL KIZIMI) DEĞİŞTİRMEME SEBEP OLAMAZ...
[/QUOTE]

alemsin usta birde liste yapmışın
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Arabanız: su aracım yok

İleti sonertevfik » 30 Kas 2009, 23:06

[quote="hakanerdogan"]Big%20smileBig%20smile

Linea ve Felicia LOL

[/QUOTE]

HAKAN KARDEŞİME ŞAKA GELİYOR, HAKANCIM BANA DESELER Kİ SANA EN FULL OLMAK ŞARTIYLA 2010 MODEL LİNEA VERECEĞİZ FAKAT SEN BUNUN KARŞILIĞINDA 5 PARA ÖDEMEDEN FELİNİ BİZE VERECEKSİN VE LİNEAYI SATMAMAK ŞARTIYLA KULLANACAKSIN DESELER, TÜM SAMİMİYETİMLE SÖYLÜYORUM SANA DEĞİŞMEM KESİNLİKLE... BÖYLE GEÇİCİ DÜNYA NİMETLERİ İÇİN BANA YEMİN ETTİRİP BENİ GÜNAHA SOKMAYA ÇALIŞMAYIN CANIM KARDEŞLERİM...
    FELİCİA HER KONUDA AMA HER KONUDA ÇOK ÇOK KALİTELİ BİR ARAÇTIR LİNEA'DAN... KESİNLİKLE DEĞİŞMEM...  
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti zurna1788 » 01 Arl 2009, 01:19

kızdırmayın soner abimi :)) konuş abi arkandayım her daim...
Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

Önceki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir