fiat puntonun ilanı ve bilgisi olan

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fiat puntonun ilanı ve bilgisi olan

İleti abdullah » 10 Arl 2009, 01:07

http://www.sahibinden.com/acil_satilik_ ... isplayitem                                                                                                                                                                     arkadaşlar ben fabia choice kullanıyordum daha önce ama bu puntolarda hoşuma gidiyor punto fabianın konforunu verirmi acaba punto ile ilgili bilgisi olan arkadaşımız  görüşlerinize ihtiyacım  var selamlar saygılar

Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

İleti C@GL@R » 10 Arl 2009, 01:23

şuan ne kullanıyorsunuz...tasarım olarak punto iyi..11 yıl fiat araca bindim bana hiç sorun çıkarmadı hele bunlar daha teknoloik araçlar ama fiat araçları teneke gibi yapıyor kaza yapmış bir fiat aracı tanıyamıyorsunuz bu fiat da acaba modeli ne diyeSmile
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti abdullah » 10 Arl 2009, 01:26

ben 2004 model fabia choice kullanıyordum 15 gün önce sattım aslında yine fabiaya bakıyom ama bu puntoda gerek iç gerek dış tasarım olarak hoşuma gidiyor

Kullanıcı avatarı
abdullah
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: 2005 fabia special gıranit gıri

İleti C@GL@R » 10 Arl 2009, 01:30

size yıllarca sorun çıkarmayacak bir araç olacağından eminim sadece dediğim gibi..saç kalınlığı fabianın yarısı kadardır kagıt gibi ve fiatlarda tavan kabut solma olur buda nerden baksanız 6-7 yıl o zamana zaten aracı değiştirirsiniz..
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti fıratt » 10 Arl 2009, 01:31

apo abiden
 kurtulacak millet bu aracı alırsa,duşuk km elegance avcısı olarak puntoya kafayı takmışWink

şaka bir yana fiyat 16350 16250 olursa oldukça iyi kazasız ve boyasız olması donanımı oldukça iyi tatmin eder bence sorunsuz birde otu. b.ku s.diği yktur skoda gibi sessizdir birde ben tavsiye ederim skoda markasına saplantılı olmama ragmen
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir