Opel Combo 1.3 CDTI almayııııınnnnn!!!!!!!!!

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Opel Combo 1.3 CDTI almayııııınnnnn!!!!!!!!!

İleti T.T. » 15 Mar 2010, 01:08

Zaten piyasada diğer ticari araçlar kadar tutulan bir model değil. Demek ki o yüzden fazla pazar payı yokmuşşş. Hani Toyota, ford filan bazı arabalarının hatalı çıkması nedeniyle geri çağırmıştı yaa şimdi demek ki sıra opel de. Gerçekten öle değilmi arkadaşlar... Opel de tık yok. Vectralar cayır cayır yağ yakıyorr OPEL in umrunda değil.

Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti KAYS » 29 Mar 2010, 09:26

Öncelikle merhaba,

İnternette Volant problemi ile ilgili araştırma yaparken forumunuza denk geldim ve cevap vermek maksadıyla üye oldum..

Volant problemi Corsa C ve Combolarda kronikleşmiş bir problem. Aracınız garanti dahilinde olursa volantı ücretsiz değiştiriyorlar, yalnız volant değiştirirken baskı balatanın da değişmesi gerektiği saçmalığı söz konusu olduğundan ve bu kısımda bir arıza olmadığından sizden çatır çatır alıyorlar parasını.

Son bir kaç zamandır duyduğum sabit volant uygulaması şimdiye kadar memnuniyet uyandırmış olmalı ki hiçbir yerde problem olduğunu görmedim.

Ben de en kısa sürede sabit volant uygulaması ile bu beladan kurtulmak istiyorum.

Direksiyon kutusu problemi malesef Türkiye standardında çoğu aracın yaşadığı problem. Evet, Corsalarda ve Combolarda bu problem çok sık yaşanıyor. Yeni Corollalar da yaşıyor. Ama şunu unutmamak lazım, binek araç bile arazi şartlarında yolculuk ediyoruz. Araçların dağılması çok normal..

Sonuç olarak kronik problemli çok araç var, kronik problemi tetikleyecek şahane etkenlerimiz de var. (Yolların mayın tarlası gibi olması, yakıtın fiyat ve kalitesizlik olarak dünya sıralamasının tepesinde olması gibi.)
KAYS
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Corsa cdti

İleti mygokhan » 29 Mar 2010, 14:15

Teşekkürler yorumunuz için..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti onurhan2006 » 29 Mar 2010, 16:02

Allah'tan bu konuyu açmışsınız baksanıza foruma yeni yeni arkadaşlar katıldı :)
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

Önceki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi