Mareayı nasıl bilirsiniz?

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Mareayı nasıl bilirsiniz?

İleti narec » 14 Mar 2011, 19:30

aradan 1 yıla yakın bir süre geçti.

burada ve başka forumlarda açtığım konulara verilen cevaplarda genelde mareaya binmemiş insanlardan olumsuz yorumlar geldi. kayın pederimle bile marea yüzünden aram açıldı. marea kullananların ise birçoğunun memnun olduğunu gördüm.

1.6 elx veya exclusive modelini düşünmeme rağmen aklımda 2bin motor bir araç hiç yokken eylül 2010'da birçok insanın cesaret edemediği 2.0 20v 154hp 2001 model marea hlx aldım. piyasası sakatmış, çok yakarmış, parçası pahalıymış. aracı kullandıkça bunların çok abartılı sözler olduğunu gördüm. aracımdan çok memnunum. ( Allah nazarlardan saklasın) donanım olarak tek eksiği yol bilgisayarı diyebilirim. onun haricinde klima, abs, ebd, 4 disk fren, 4 hava yastığı, 4 cam elektrikli, elektrikli ısıtmalı aynalar, cd changer, direksiyon kontrollü teyp, elektrikli yükseklik ve bel desteği, ön-arka sis farları vb. tek hayıflandığım şey tavandaki hafif güneş yanığı. onu da ilerleyen günlerde folyo çektirerek çözeceğim.

vel hasılı kelam verdiğim parayı hatta daha fazlasını sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum.

BU İMZA MAHKEME KARARI İLE İPTAL EDİLMİŞTİR.

Karar No: 2001 / 154 HP

Yüksek Dağın Karı Çok Olur.
Kullanıcı avatarı
narec
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Sivas
Arabanız: Skoda Forman 135L idi :)

İleti delidolu » 14 Mar 2011, 21:08

narec yazdı:... kayın pederimle bile marea yüzünden aram açıldı. ...

bence marea'nın tek +'sı bu olmuş :) sırf bu yüzden bile alınır :D
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti somet » 14 Mar 2011, 23:13

narec yazdı:aradan 1 yıla yakın bir süre geçti.

burada ve başka forumlarda açtığım konulara verilen cevaplarda genelde mareaya binmemiş insanlardan olumsuz yorumlar geldi. kayın pederimle bile marea yüzünden aram açıldı. marea kullananların ise birçoğunun memnun olduğunu gördüm.

1.6 elx veya exclusive modelini düşünmeme rağmen aklımda 2bin motor bir araç hiç yokken eylül 2010'da birçok insanın cesaret edemediği 2.0 20v 154hp 2001 model marea hlx aldım. piyasası sakatmış, çok yakarmış, parçası pahalıymış. aracı kullandıkça bunların çok abartılı sözler olduğunu gördüm. aracımdan çok memnunum. ( Allah nazarlardan saklasın) donanım olarak tek eksiği yol bilgisayarı diyebilirim. onun haricinde klima, abs, ebd, 4 disk fren, 4 hava yastığı, 4 cam elektrikli, elektrikli ısıtmalı aynalar, cd changer, direksiyon kontrollü teyp, elektrikli yükseklik ve bel desteği, ön-arka sis farları vb. tek hayıflandığım şey tavandaki hafif güneş yanığı. onu da ilerleyen günlerde folyo çektirerek çözeceğim.

vel hasılı kelam verdiğim parayı hatta daha fazlasını sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum.

dostum hayırlı olsun hlx ile çok güzel seçim yapmışsın iyi günlerde kulan aracını
Kullanıcı avatarı
somet
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Bursa

İleti Henien » 15 Mar 2011, 09:04

Hayırlı olsun ama sağ cama dikkat. Bozulunca servisin dediği tek şey "bu modeller böyle ağğbi"
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti AV-2006 » 15 Mar 2011, 10:58

güle güle kullan.. :)

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı