Sizce hangi markaaa ?

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sizce hangi markaaa ?

İleti osti01 » 22 Oca 2011, 23:26

eğer bir araba işe konulacaksa verdiğiniz seçeneklerden dacia en uygun olanı. Bence Türkiye piyasasında verdiğiniz seçeneklerden en eski olan dacia, eski olması sağlam olacağı anlamına gelmez fakat Piyasa bu süre zarfında aracı özümsemiştir. Belli bir müşteri kitlesi yedek parça ve servis ağı oluşturmuştur diye düşünüyorum. Bunun yanında aralarında en sağlam olanının da dacia olduğunu düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
osti01
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: osman
Nereden: Gaziantep
Arabanız: 99 mondeo ghia

İleti Forman_GLX » 26 Oca 2011, 17:39

dacia diyorum ve bu modeli çok güzel fiyatıda uygun
dacia.jpg
Kullanıcı avatarı
Forman_GLX
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: berk akın
Nereden: Burdur
Arabanız: Skoda Forman

İleti asdfghjk » 26 Oca 2011, 21:23

O 3 marka içinde tabiki de Dacia. Bir kere şöför kullanacak dahi olsa Çin grubu araç alınmaz, Allah korusun bi kaza anında Dacia o markalara göre daha güvenlidir ve Renault motorları kullandığı içinde az yakar, parçası ucuz, parasına göre dayanıklı ve ucuz. Ayrıca alınacaksa bence dizel alınmalı.

Not : Çinli araçların kaza sonuçları ortada, 20 ile vurduğunda bile Çin araçları kullanılamaz hale gelebilir ama Dacia eminim ki daha fazla dayanır...
asdfghjk
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir

İleti zurna1788 » 26 Oca 2011, 22:57

Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

Önceki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir