Yeni kasa Opel corsa 1,2 benzinliyi nasıl bilirsiniz?

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeni kasa Opel corsa 1,2 benzinliyi nasıl bilirsiniz?

İleti erdemguner35 » 31 Mar 2011, 20:48

Arkadaşlar selam uzun zamandır dayıma bir araç bakıyoruz.. dizel bakıyorduk ama istediğimiz gibi bir araç bulamadık... bir tane yakınımızda 1,2 corsa var 2007 model 53000 km de onu alın dedim ben... ayda toplasan 300 km yapmıyorlar yani çok koymaz dedim benzinli oluşu sizce doğru demişmiyim? bide performansı hakkında soru işaretleri var aklımızda nasıldır acaba?? değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum....

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER
Nereden: Manisa

İleti erdemguner35 » 31 Mar 2011, 20:56

bu arada skodacılar gönül koymayın... :) inanın çok fabia araştırdık ama bir türlü bulamadık istediğimiz gibi.... :(

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mustklc » 31 Mar 2011, 20:58

arabayı az kullanan kişinin dizel alması mantıksız. motor sogukken dizel en az benzinli kadar yakıyor, bakımları daha sık.
1.2 corsa mantıklı bir seçim. eğer bildik arabaysa alınabilir. eski kasasının içi hayli küçüktü yenileri nasıl bilemiyorum
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti erdemguner35 » 31 Mar 2011, 21:02

kardeş işte tek aklımıza takılan performansı... tabiki de 1,6 bir motor performansi beklemiyoruz ama baymasında yani.

Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti erdemguner35 » 31 Mar 2011, 21:05

cevabı burada buldum:) viewtopic.php?f=34&t=3888&p=43730

Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir