Yeni Hyundai accent blue ..

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeni Hyundai accent blue ..

İleti y.emre » 04 Nis 2011, 21:29

igo_ist yazdı:Zaten Hyndai ile Kia aynı fabrika ürünleri Hyundai Accent ile Kia Cerato aynı şasi üzerinde geliştirilmiş kardeş iki araç, ha bu arada bu kadar para verilir mi bu arabalara tartışılır alana hayırlı olsun ne diyelim
Yanlışınızı düzeltmek istedim , Rio ile accent aynı şasi üzerinde geliştiriliş kardes iki araç..

Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti murat11h1 » 04 Nis 2011, 22:27

srkndnc yazdı:Kia Cerato - Honda City - Toyota Corolla karışımı bişey yapmaya çalışmışlar... 8-) :lol: 8-)

Buna birde Cruze ekleyeyim tam olur sanki. Aracın önü çok komik gözüküyor. Bak tutamadım kendimi gülüyorum.
Kullanıcı avatarı
murat11h1
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Murat
Nereden: Çorum
Arabanız: Fabia 2005 101Hp Special

İleti seymen » 05 Nis 2011, 01:10

firarim19 yazdı:çakma toyota olmuş , çin malı gıbı duruyor.

çok yaşa yanen katılıyorum.ama şuda kabuledilebilir bi gerçek hyundai aldı başını gidiyor suan yanlış hatırlamıyosam ilk 5 te böyle giderse ilk 3 e kesin girer bizim skoda uyumaya Şahenk lerde vw ni yüceltmeye skodayı silmeye devam ettikce bu kaliteyle bu kadar sönük kalabilir ancak bi marka .hala millet skoda deyince ya eski çarpık bacakmı diyor yada vw nin di demi o diyor ,bu sözlerde bu kadar para verip bu kadar kaliteli araç sahibi olan bizleride doğal olarak rahatsız ediyor ve keşke dedirtiyor...
Kullanıcı avatarı
seymen
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: fatih ünsal
Nereden: Bursa
Arabanız: octavia facelift 1.4tsı elegance

İleti arg44 » 10 Nis 2011, 02:19

seymen yazdı:
firarim19 yazdı:çakma toyota olmuş , çin malı gıbı duruyor.

çok yaşa yanen katılıyorum.ama şuda kabuledilebilir bi gerçek hyundai aldı başını gidiyor suan yanlış hatırlamıyosam ilk 5 te böyle giderse ilk 3 e kesin girer bizim skoda uyumaya Şahenk lerde vw ni yüceltmeye skodayı silmeye devam ettikce bu kaliteyle bu kadar sönük kalabilir ancak bi marka .hala millet skoda deyince ya eski çarpık bacakmı diyor yada vw nin di demi o diyor ,bu sözlerde bu kadar para verip bu kadar kaliteli araç sahibi olan bizleride doğal olarak rahatsız ediyor ve keşke dedirtiyor...

öyle diyenlere al sür bakalım diyeceksin sonra ağızları acık kalacak ;)
Kullanıcı avatarı
arg44
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ali Güven
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2007 FABİA 1.2 12V CLASSİC

İleti mutluoztan » 10 Nis 2011, 12:11

şu hyundaileri oldum olası sevmem kaç yıldız alırsa alsın ben hyundainin bir kazasını gördüm üstellik çarptığı araçta brodwaydı hyundainin neredeyse on kaputu arka kapıya kadar dayanmış yazık dedin bu eralara verilen paraya
mutluoztan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mutlu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: skoda octavia 1.4 tsi dsg

İleti gaffar » 10 Nis 2011, 14:49

srkndnc yazdı:Kia Cerato - Honda City - Toyota Corolla karışımı bişey yapmaya çalışmışlar... 8-) :lol: 8-)

aynen ilk bakışta bende uyandıran kanı buydu

gaffar
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: GAFFAR1453
Nereden: Ankara
Arabanız: 2011 skoda octavia classic 1,6 102hp şeker beyaz

Önceki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir