Bu araç alınır mı?

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bu araç alınır mı?

İleti Osmanlı » 06 Ağu 2011, 17:10

Arkadaşlar merhaba;

Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar diliyorum...

Aşağıda linkini verdiğim araç hakkında ne dersiniz?
Bu durumdaki bir araç alınır mı? Yani sorun yaşar mıyım?

Siz olsanız alır mısınız? Neden alırsınız/almazsınız ?
Kaça alınır?
teşekkürler...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-bakimli-sorunsuz-seat-toledo-1-6-stella-49159959/detay/#

Kullanıcı avatarı
Osmanlı
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: 25/06/1984 Niğde
Nereden: Adana
Arabanız: Octavia II 1.6 SW

İleti balarest » 06 Ağu 2011, 17:31

arac dıger araclarla kyaslandıgında 500tl asagısını yazmıs tabıı lpg yok buda dezavantaj boya onemlı degıl ıyı olur tabıı durustse bunlarda sıgno-sıgno plus full olanı sız bılırsınız
balarest
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri

İleti murat11h1 » 06 Ağu 2011, 17:35

Uzun zamandır yoktun Osman kardeş.Evi aldın şimdide araç bakıyorsun ,hayırlısı. Fabiadan soğudun mu hayırdır. Skodada şaşma derim. Adam dürüstmüş kazasınıda göstermiş,ama km si fazla be kardeş 150 bine dayanmış daha az km lere bak bence. Sen bilirsin tabi.
Kullanıcı avatarı
murat11h1
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Murat
Nereden: Çorum
Arabanız: Fabia 2005 101Hp Special

İleti Abdülkadir » 06 Ağu 2011, 20:32

Benim için değil ama piyasa açısından satmayı düşündüğünüz zaman boya sıkıntı oluyor.Fiyat normal,araç da iyi görünüyor son karar sizin.
Abdülkadir
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Abdülkadir BİLGİLİ
Nereden: Kayseri
Arabanız: FELİCİA

İleti elemsi » 07 Ağu 2011, 11:10

selcukbaglar yazdı:arac dıger araclarla kyaslandıgında 500tl asagısını yazmıs tabıı lpg yok buda dezavantaj boya onemlı degıl ıyı olur tabıı durustse bunlarda sıgno-sıgno plus full olanı sız bılırsınız

lpg işlidir diye yazı var...sanırım görmediniz ?Bence güzel araba...
elemsi
CLASSIC
CLASSIC

İleti avni » 07 Ağu 2011, 15:25

paylaştığı resimlerdeki kazalı araba sanki o araba değilmiş gibi geldi bana detaylara dikkatlice bakarsanız nedemek istediğimi anlarsınız örnegin koltuklar plakadaki muayene mühürü ayna rengi ön camın köşesindeki iç döşeme rengi sanki aynı arabadan bulmuşta koymuş gibi... kimsenin günahını almak istemem, ama bu araba benim 20 li yaşlarda ilerde almayı düşünürüm dediğim araçtı ama şimdi daha genciz :)
Kullanıcı avatarı
avni
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Avni DÖNMEZ
Nereden: Bursa
Arabanız: 2011 model fabia

İleti Osmanlı » 07 Ağu 2011, 21:30

murat11h1 yazdı:Uzun zamandır yoktun Osman kardeş.Evi aldın şimdide araç bakıyorsun ,hayırlısı. Fabiadan soğudun mu hayırdır. Skodada şaşma derim. Adam dürüstmüş kazasınıda göstermiş,ama km si fazla be kardeş 150 bine dayanmış daha az km lere bak bence. Sen bilirsin tabi.

Abi Allah razı olsun.
evi aldık çok şükür şimdi de bir araba alabilirsek Allah izin verirse iyi olacak.

fabiadan soğumak gibi bir durum yok ne denk düşerse alcam inşallah.

2001 model daha düşük km ler pek inandırıcı gelmiyor bana.
Kullanıcı avatarı
Osmanlı
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Osmanlı » 07 Ağu 2011, 21:43

avni yazdı:paylaştığı resimlerdeki kazalı araba sanki o araba değilmiş gibi geldi bana detaylara dikkatlice bakarsanız nedemek istediğimi anlarsınız örnegin koltuklar plakadaki muayene mühürü ayna rengi ön camın köşesindeki iç döşeme rengi sanki aynı arabadan bulmuşta koymuş gibi... kimsenin günahını almak istemem, ama bu araba benim 20 li yaşlarda ilerde almayı düşünürüm dediğim araçtı ama şimdi daha genciz :)

Tebrikler,
ben yönlendirmemek için şüphemi yazmamıştım ancak sizde benim gibi düşünüyorsunuz.
ben de detaylara dikkat ederek emin olmaya çalışıyordum, tabi belki de yanılıyoruz kimsenin günahını alacak değiliz kısmet hayırlısı olsun inşallah.

yorumlar için teşekkürler.

Bir de anlamıyorum yani plakayı kapatmanın hiç bir mantığı yok hem insanlar görsün ikna olsun diyeceksin hem fotoğraf üzerinde oynama yapacaksın kapatacaksın plakayı ve fotolardaki tarihleri vesaireyi.
ayrıca zaten plakayı da vermiş açıklamada isteyen kontrol etsin demiş.
şase numarasını rica ettim arkadaştan kibar bir üslupla

el cevap

"arkadaş aracın pert kaydı yoktur.ne yazmışsam dogrudur.galerici degilim.bu işin ticaretini yapmıyorum sıkıştım ondan satıyorum.aracı istedigin yere gösterebilirsin.ıyı gunler..."
Kullanıcı avatarı
Osmanlı
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti unlztrk » 07 Ağu 2011, 21:54

Bu araç hem stella hem kazalı hem komple boyalı hem değişeni var.... Alırsın binersin memnun kalabilirsin ama "zor satarsın" bunu... Saygılar
Kullanıcı avatarı
unlztrk
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ünal
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Seat TOLEDO

İleti Osmanlı » 07 Ağu 2011, 22:06

unlztrk yazdı:Bu araç hem stella hem kazalı hem komple boyalı hem değişeni var.... Alırsın binersin memnun kalabilirsin ama "zor satarsın" bunu... Saygılar

fiyatını daha aşağı çekerse diye düşünmüştüm.

uzun süre araç değiştiremeyeceğim için çok sorun olmaz diyordum ama vazgeçtim %99
Kullanıcı avatarı
Osmanlı
AMBIENTE
AMBIENTE

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir