otomatik (vectra cdx mi- volvo s40 20 turbo yada 1.9 t4 mü??

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

otomatik (vectra cdx mi- volvo s40 20 turbo yada 1.9 t4 mü??

İleti fabiasport » 18 Eyl 2011, 11:30

arkadaşlar merhaba, yaklaşık 9 ay önce elegance plus octaviamı satmıştım, şimdi eşimde aracı kullanacağından otomatik, performansta üzmeyecek, yaşına göre arızaya boğulmayan ve maaşı serviste bıraktırmayacak bir araç arıyorum , daha doğrusu seçmeye çalışıyorum. kullananlar, bilgisi ve tavsiyesi olanları bekliyorum. aslında fabia bakıyorum ama otomatik çok fazla yok olanlarda 75lik olunca vazgeçtim, hal böyle olunca 2000-2001 vectra cdx ve volvo 1.9 t ,20t, 1,8 gibi 70-100 bin aralığında bir kaç araba var, fiyatlar 19-22000 TL aralığında, ayrıca temizlerini bulmak zor, bir de hyundai elentra modeller var. tam karar veremedim, TÜM MODELLER LPG ile kullanılacak
ilk aracım fabia sport, ikincisi octi elegans plus full olunca donanımsız araçlara zor biliyor. konu hakkında yardım. teşekkürler

fabiasport
CLASSIC
CLASSIC

İleti sampionibo » 18 Eyl 2011, 14:18

ben 1998 opel vectra 2.5 cdx kullanmış ve pert etmiş biri olarak.Donanım+performans+yol tutuş bunların hepsinin mevcut olduğu bir araçyanlız Alıcağınız aracın şanzımanına iyibakın sonra serviste aracın yarı parası kadar şanzıman ücreti ödersiniz.Ben araçtan çok memnun biri olarak tavsiyem vectra hem 2. el piyasasıda volvoya oranla daha geniş daha rahat ve temiz araç bulabilirsiniz.Saygılar
2012 VW Passat 1.4 TSİ Highline DSG
+
2004 Skoda Octavia Collection Plus
Kullanıcı avatarı
sampionibo
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil ibrahim üvet
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2004 Octavia Collection Plus

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi