devir saatim oynuyor

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

devir saatim oynuyor

İleti concore » 30 Ağu 2012, 18:48

merhaba arkadaşalr fabia narka arcım rolantide durduğu zamn devir saati aşşağı yukarı oynuyarak arcım stop ediyor kelebek boğazını temizlettım bujileri değistirdim ama sorun duzelmedi ne yapmalaıyım tşk.

concore
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: concore
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti Kindred Brujah » 30 Ağu 2012, 19:42

bobin olmasın ? araçta lpg var mı ? eğer varsa kaputu açın biri içerden gaza bassın, sizde bobinin uçlarına bakın çıt çıt ses geliyor mu diye, kaçırıyor olabilir, stop etmediği zaman mesela düşük devirlerde tekliyor gibi oluyormu araba ? sanki bi anlık gaz kesip geri veriyor gibi mi ? bobin atlatıyor ya da kaçırıyor olabilir gibi geldi bana ama bilmiyorum

concore yazdı:merhaba arkadaşalr fabia narka arcım rolantide durduğu zamn devir saati aşşağı yukarı oynuyarak arcım stop ediyor kelebek boğazını temizlettım bujileri değistirdim ama sorun duzelmedi ne yapmalaıyım tşk.
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti concore » 30 Ağu 2012, 22:31

evet lpg var düşük devirlerde sabahları ozellikle tekleme yapıyor araç aniden çekişten düşüyor
concore
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: concore
Arabanız: fabia

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir