Yaris 1.0 Life

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yaris 1.0 Life

İleti serhat_a89 » 05 Ekm 2013, 22:39

Arkadaşlar mrb, malum geçen hafta Felicia'mı sattım, aslında arabaya çok ihtiyacım yok, bekarım ve işe de servisle gidiyorum ama şöyle bi araba denk geldi, http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 686/detay/

Araç sıfır gibi, 1000cc motor ve en boş modelde olsa Yaris tutulan bir araba + bi akrabam 2 ay önce 30.000 TL'ye sıfırını aldı, Çok memnun.

Siz ne dersiniz? (Çekiş çok yüksek değil ama ekonomik, fabrika yakıt tüketim değerleri çok iyi.)

Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

İleti fencolic » 06 Ekm 2013, 08:36

2 hafta önce bu arabayı test etme şansım oldu. Arabada 4 kişiydik. Kalkışlarda çok seri olmasını beklemek saçma olur zaten. Ancak hızını alınca gayet iyi gidiyor. Klima sürekli açıktı 1.kademede. Yani feliciayı aratmaz:) Sürücü kursu arabasıydı ve sahibi 1 depo ile gittiği yollu hesapladığını, 25 kuruş yaktığını söyledi. İlla sıfır araba olsun diyorsanız alınabilir. Ancak 30 bin lirayla bana göre 2-3 yaşında çok iyi bir ikinci el alınabilir. Daha konforlu ve daha üst segment bir arabaya binmek var..Tabi tercihler değişir.

biR dERdiM vaR biN dERMaNA dEĞişMeM

Kullanıcı avatarı
fencolic
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Düzce
Arabanız: Felicia 1.3 GLXi

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir