Hyundai i30 Geyik Testi Faciası

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İleti sainz » 27 May 2014, 08:28

[YOUTUBE]ZrPxXLj_7sI[/YOUTUBE]

Çeviri:"Videoda da izlediğiniz gibi i30 geyik test parkurunun dışına düz olarak devam ediyor çünkü servo direksiyon sistemi kendini kapatıyor. Kadranda küçük kırmızı bir ışık bana direksiyon ile ilgili birşeylerin ters gittiğini söylüyor ama buna gerek yok, direksiyonu çevirmeye çalışırken bunu zaten anlıyorsunuz.""Evet, servo kapanınca bu kadar kötü oluyor. Böyle bir durumu seyir halindeyken kontrol edebileceğinizi düşünmeyin bile. Son derece tehlikeli. Rezalet!"

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... rPxXLj_7sI

Youtube' dan izleyemeyenler linkten indirir gibi ilerleyip en son aşamada "birlikte aç" seçeneğiyle izleyebilirler:https://yadi.sk/d/XEpbvihLRN4ox

Alıntı : Hyundai i30 Geyik Testi Faciası

İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti blauzahn » 27 May 2014, 09:04

Sırf böyle durumlar için ileride almak istediğim Fabia'dan soğuyorum.
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Nereden: Ankara
Arabanız: Honda Jazz

İleti Bluedays » 27 May 2014, 15:49

Seyir halinde ilerlerken direksiyon pompası arıza vermiş olsa bile bilek gücüyle çok rahat bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Sadece durduğunuzda direksiyon çok sert oluyor, o kadar.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti kispest » 27 May 2014, 20:13

Bluedays yazdı:Seyir halinde ilerlerken direksiyon pompası arıza vermiş olsa bile bilek gücüyle çok rahat bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Sadece durduğunuzda direksiyon çok sert oluyor, o kadar.

Dostum, Honda aldın alalı görünmüyorsun. :)
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir