DAİHATSU APPLAUSE

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

DAİHATSU APPLAUSE

İleti phenomx3 » 08 May 2016, 11:53

Arkadaşlar bir yakınımın daihatsu applause aracı var. Araç dedesinindi.dede rahmetli oldu. Eğer anlaşabilirsek almayı düşünüyorum. Araç 1998 model son kasası çift hava yastığı klima abs 4 cam otomatik vs. Benzinli daha 58 binde garaj arabası . Parça sıkıntısı var diyenler de var büyük şeyhindeysen sıkıntı yaşamazsın diyen de var. Bazı parçaları toyota ile aynı diye duydum. Bu araçla ilgili bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum. Araç yakınımın amcasının mış sıfır almış sonra dedeye vermiş. Amcayla anlaşırsak alıcam inş.

Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti blauzahn » 08 May 2016, 12:38

Bir arkadaşım var kendisi linea kullanıyor. Ablasında varmış çok beğendiğini söylemişti geçenlerde. Araçta tık ses yok nasıl 98 model araba diye anlatıp duruyordu. Yalnız araç 58 bin değil de 158 binde olsaydı bence daha iyi olurdu. Uzun süre yatan araçlardan uzak durmak lazım..
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Nereden: Ankara
Arabanız: Honda Jazz

İleti mustklc » 08 May 2016, 14:24

uygun veriyorsa alınır bilinir bence. kocaeli gibi bir yerde parçası bulunmazsa istanbul var dibinde.
çift hava yastığı abs 4 cam otomatik , bu donanımlar bende bile yok. almazsan haber ver biz de düşünelim
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti phenomx3 » 08 May 2016, 14:52

ZATEN UYGUN FİYAT OLURSA ALICAM. daha görüşmedik ben parça konusunu dert etmiyorum. internetten bulurum şüphem yok.
Zaten o aracı alırsam elimde FORMANımın bir sürü yedek parçası var. aldığım fiyatlara vericem. Buradan yazarım. Mesela sağ-sol Felicia salıncağı var AYD marka 75 TL almıştım tanesini. Şu anda aldığım sitede 103TL. ihtiyacı olan forumdaşlar faydalansın. ;)
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti favocu41 » 08 May 2016, 14:55

Artık internet çağında hersey bulunuyo. Benim bi arkadaşta alfa romeo156 var. Parca lazım oldukça beriyo internetten sipariş ertesi gün geliyo
Skoda Das Auto Fakurun Arabasi
Kullanıcı avatarı
favocu41
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: cenk giray
Arabanız: Green fog

İleti phenomx3 » 08 May 2016, 15:00

favocu41 yazdı:Artık internet çağında hersey bulunuyo. Benim bi arkadaşta alfa romeo156 var. Parca lazım oldukça beriyo internetten sipariş ertesi gün geliyo

aynen ben zaten birçok ihtiyacımı internetten alırım aynısını daha ucuza
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sainz » 09 May 2016, 09:13

phenomx3 yazdı:...Parça sıkıntısı var diyenler de var büyük şeyhindeysen sıkıntı yaşamazsın diyen de var. Bazı parçaları toyota ile aynı diye duydum...

Daihatsu Toyota' nin ikincil markası diye biliyorum ben üstelik.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti SKDFORMAN » 09 May 2016, 12:04

Bahsedilen araçtan ülkemizde çok az sayıda var. Özellikle 98 modelini hiç görmedim diyebilirim. Bu bağlamda illaki parça sıkıntısı olur ama 58binde garaj arabasının da durmadan parça isteği olacağını düşünmüyorum. Biniciyseniz düşünebilirsiniz. Yok ben yılda 30bin km binerim. Ticari gibi kullanırım derseniz bakım zorluklarını göz önünde bulundurmalısınız.
Bu arada geçmişte forumda bi arkadaş da, daewoo hakkında başlık açmıştı. Onunkide cok güzeldi. Alıyım mı almayım mı derken almış ve çok memnun kalmıştı. Bilmiyorum foruma bidaha girdimi :)
Bakımlı araç herzaman sürücüyü mutlu eder.
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Ankara
Arabanız: Forman LX

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir