Zırhlı Mercedese işgence!!!

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Zırhlı Mercedese işgence!!!

İleti loveskoda » 10 Arl 2007, 21:35

Mercedes farkı!
Mercedes’in kalitesini, teknolojisini ve güvenliğe verdiği önemi hepimiz biliyoruz. Mercedes’in en önemli modellerinden biri olan S serisi de bunun en büyük göstergesi. Zırhlı bir S serisi hangi aşamalardan geçiyor dersiniz? İzleyin ve görün, heyecandan yerinizde duramayacaksınız!
09.12.2007
Mercedes S serisine hangi otomobil sever sahip olmak istemez ki… Bu muhteşem otomobil hangi üretim aşamalarından geçiyor bir bilseniz. Hele bir de zırhlı bir S serisinin ne kadar güvenli olduğu görseniz.Zırhlı S serisi birçok işadamının da tercihi. Bu otomobil öyle güvenli ki kurşun, bomba hiçbir şey size zarar verilmesine izin vermiyor.

İzleyin ve görün. Anlattığımızdan daha fazlasını bulacaksınız…
http://arabam.milliyet.com.tr/haber.asp ... rID=282125

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 10 Arl 2007, 21:49

Mercedes, BMW oldum olası çekici gelmiyor bana. Türkiyede ki kullanıcıları ve imajı çok salakca geliyor bana. Prestij arabası diyolar millet avrupada ticari taksi yapıyo. Prestijse onlardan 100 kat prestijli arabalar var hem herkesde olan aletin ne prestiji olur ki ??? Şimdi bide benzini yemiyo paşalarım LPG li geziyolar. Prestijli prestijli...
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 10 Arl 2007, 21:59

[quote="slamy"]Türkiyede ki kullanıcıları ve imajı çok salakca geliyor bana. QUOTE]

LOLLOLLOLSadece gülüyorum....

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti ali » 10 Arl 2007, 22:21

eline 3 kuruş geçen adamlar hemen eski de olsa bir mercedes alıyor. güya zenginliğini gösterecek ya. bmw de zaten zibidi arabası oldu. bunlara binen adamalara artık sonradan görme olarak bakıyorlar.
ama sezarın hakkı sezara. etkileyici bir arabaymış videodaki.. ama bir servet ödemek lazım. deymez yani. parayı gömmek. bizim arabanın altına bomba mı koyacaklar, ya da kurşunlayacaklar mı?
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti slamy » 10 Arl 2007, 22:59

Abi zırh değil olay. Zırh yaptıracaksan gidersin bu işi yapan firmalara Octi olur Transporter olur yaptırısın. Hatırlarsanız Tayyep amcanın iktidara gelmeden önceki arabası zırhlı transporterdi...  Mercedes i türkiyede ya konuşmadan aciz taşeronlar yada milletin sırtından kolay para kazanan asalaklar biniyo. Ortalıkda herkesde olan ucuz olan modelleri saymıyorum bile. Onlar mercedes bile değil artık çoğu parçası yan sanayi şahinden farkları yok... Kalitesine lafımız yok ama...
slamy
Yeni Üye
Yeni Üye

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir