Hangi LPG & Fiyatı

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Hangi LPG & Fiyatı

İleti by wodoo » 08 Oca 2008, 22:15

[quote="nuriatasoy"]Bir kere sıralı sistemde ortalama 1500 ytl sisteme vereceksiniz. Markasına göre bu fiyatın üstünde ve altında olan LPG sistemleri mevcut. 25 YTL sızdırmazlık raporuna ve 108 YTL muayeneye vereceksiniz. Ayrıca ruhsat değişecek. [/QUOTE]

evet ruhsatın değişeceğini biliyorum yazın bi tanıdığımızın arabasının ruhsatına lpg işletmek için uğraşmıştık Smile
o tanıdığımız enjeksiyonlu megane 1 e 1.200 ytl ye atiker taktırmıştı ruhsat işlemleriyle birlikte 1.400 ytl yi buldu acaba atiker nasıl önerirmisiniz Smile

by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti fabiasm » 08 Oca 2008, 22:22

ben de 68 beygir fabia var
yaklaşık 10 ay önce 1200 ytl ye atiker taktırdım

bonusa 10 taksit, bu ay taksiti de bitiyor :)

ben  şimdilik çok memnunum

aslında atikeri ben de pek düşünmüyordum ama

konyada skoda yetkili servisinin atiker taktığını duyunca, ben de en azından arabayı bilen birilerine teslim etmek adına oraya gittim, görevli kişi de baya tatminkar konuştu

ben şimdilik memnunum, öneririm

fabiasm
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti nuriatasoy » 08 Oca 2008, 22:25

[quote="by wodoo"] [quote="nuriatasoy"]Bir kere sıralı sistemde ortalama 1500 ytl sisteme vereceksiniz. Markasına göre bu fiyatın üstünde ve altında olan LPG sistemleri mevcut. 25 YTL sızdırmazlık raporuna ve 108 YTL muayeneye vereceksiniz. Ayrıca ruhsat değişecek. [/QUOTE]

evet ruhsatın değişeceğini biliyorum yazın bi tanıdığımızın arabasının ruhsatına lpg işletmek için uğraşmıştık Smile
o tanıdığımız enjeksiyonlu megane 1 e 1.200 ytl ye atiker taktırmıştı ruhsat işlemleriyle birlikte 1.400 ytl yi buldu acaba atiker nasıl önerirmisiniz Smile
[/QUOTE]
valla dostum. şu marka iyidir bu kötüdür diyemem. hemen her markadan memnun olan kadar memnun olmayanları da duydum. O yüzden markadan çok usta önemli gibi geldiğini düşünmeye başladım. bence LPG de markadan çok nerede taktırdığın önemli diye düşünüyorum.
nuriatasoy
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 25 Şub 2008, 15:54

daha bilmiyonuzmu yaw markada hiçbir zımbırtı yokmuş hersey işçilikte bütün forumlar sayfalarca bunu tartıstı
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

Önceki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir