WV POLO , SEAT TOLEDO , HONDA CIVIC EURO mu?

Forumda yeralmayan Skoda modelleri veya farklı marka araçlarınız için teknik bölüm.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

WV POLO , SEAT TOLEDO , HONDA CIVIC EURO mu?

İleti kobra 1 » 27 Oca 2008, 14:48

[quote="98Pickup"]abi vw polo ile diğeri iki aracın segmenti farklı ki yoksa polo değilde bora mı yazacaktınız yada polo classic ten mi bahsediyoruz,polo hb alman sedan classic ise ispanyol üretimi sedan lar sorunlu araçlar toledo ların ise 1.6 102 hp olanlarının şanzımanları aşırı sert vites atmak zevksiz ve aracın performansı çok düşük , bu araçlar içinde en performanslısı honda dır honda ların motorları iyidir ama euro civic almayacaksın Türk yada japon olanını alacaksın ingiliz üretimi euro civic ler sorunlu ve parçaları farklı.[/QUOTE] yok polo hb düşünüyorum.clasiclerin ispanyolları nasıl anlaşılır. Belirgin bi özelliği varmı 

kobra 1
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 27 Oca 2008, 15:08

seat toledo derim..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti aggalor » 22 Şub 2008, 00:17

[quote="98Pickup"]ama euro civic almayacaksın Türk yada japon olanını alacaksın ingiliz üretimi euro civic ler sorunlu ve parçaları farklı.[/QUOTE]

euro civic'lerde sorun olduğunu senden duydum.kullandığım zaman içinde (5 yil) herhangi bir sorun olmadı.
kasa olarak japon civic  güzel,iç konfor ise euro daha güzeldir.
parça da ise japon veya yerlinin parcaları daha ucuzdur euroya göre.parçaları vw dan ucuz.
aggalor
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti OKTAVİACI » 22 Şub 2008, 01:15

3 ü arasında seat ama toledomu oktaviamı dersen oktavia
OKTAVİACI
CLASSIC
CLASSIC

İleti fabialife » 25 Şub 2008, 14:36

soru biraz eksik; birincisi araçların seğmentleri farklı, ikincisi bu araçların hangi model ve kasaları ile kıyaslama yapacağız. ben yinede bildiklerimi yazayım.
1- POLO : klasik volkwagen piyasada tutulan, sağlamlığı kanıtlanmış ve HB bir otomobil.

2- TOLEDO : yeni modellerde HB.kasaları  tipinden dolayı tutulmamış güzel bir araç olmasına rağmen alırsan son sahibi olman yada çok düşük bir fiata alıcı araman kaçınılmaz. ancak ?  babasının kullandığı ve sattıkları sitede de fotoğrafı çıkan en son kasa sedan toledoları sorarsan seat'ın çıkardığı en iyi, sorunsuz ve şu anda çıksa yine çok satacak bir model.

3- EURO CİVİC : bir zamanlar ingilteredeki Rover fabrikasında üretilen Rover le aynı temeli baz alarak üretilen ve parçaları aynı olan, piyasada yumurta kasa civic olarak tabir edilen,  tutulan japon civiclerden biraz ufak ve daha iyi ve oturaklı olan bir araç.

bu üç araç içerisinde tercih yapacak olsam rahatlık ve güvenlik açısından toledoyu, yakıt, ataklık ve pratik kullanım yönünden euro civic'i tercih ederim.
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti BlueVRS » 25 Şub 2008, 14:49

[quote="aggalor"] [quote="98Pickup"]ama euro civic almayacaksın Türk yada japon olanını alacaksın ingiliz üretimi euro civic ler sorunlu ve parçaları farklı.[/QUOTE]

euro civic'lerde sorun olduğunu senden duydum.kullandığım zaman içinde (5 yil) herhangi bir sorun olmadı.
[/QUOTE]

Çok şanslıymışsınız derim..en basiti cam krikoları daha yepyeniyken bozuldu euro civic lerin ben zaten honda civic almayın demedim euro civic almayın dedim..sorunlu derken de diğer civic lere nazaran sorunludur..çoğu zaman bir ön panjuru gibi basit parçalar bile bulunamayabilir..

BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 14 Mar 2008, 19:15

TOLEDO YAW KALİTE ARABA 3.ÜNE Bİ BİN DE GÖR TOLEDOYA SÖYLE İYİ BİR BİNSEN KESİN DERSİN
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti fabia_2008 » 14 Mar 2008, 20:37

Şiddetle honda civic derim bindim arabaya süper bir araç olmuş harkulade süspansiyon iyi motor performansı çok ama çok iyi test ettik araç banamıısın demiyor süper honda al derim
fabia_2008
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sondost » 25 Mar 2008, 10:15

honda derim
sondost
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 25 Mar 2008, 11:23

Elbette Seat, hatta bunla ilgili bir laflarıda var, Audi kalitesinde daha ucuzu....
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 10TOPRAK » 25 Mar 2008, 13:25

sıfır alınacaksa honda 2.el alınacaksa seat..!
10TOPRAK
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Diğer model ve markalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir